Ryan Williams vs Daniel Chima - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
7
Forward
173 cm
69 kg
32 lat (1993-10-28)
Australia Australia
Profil zawodnika
27
Forward
180 cm
74 kg
35 lat (1991-04-04)
Nigeria Nigeria
Statystyki Ryan Williams, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Daniel Chima, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga indyjska Druga liga chińska Klubowe mecze towarzyskie Liga norweska Puchar Norwegii kwalifikacje Liga chińska Trzecia liga norweska Druga liga norweska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Williams
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 3 0 0 1303' 12 0 3 3 0 18 8 0 12 210 71% 2
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Bengaluru FC 12 3 0 0 1303' 12 0 3 3 0 18 8 0 12 210 71% 2
2024/2025   17 7 0 4 2144' 17 0 7 4 0 45 21 0 35 427 74% 2
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Bengaluru FC 17 7 0 4 2144' 17 0 7 4 0 45 21 0 35 427 74% 2
2023/2024   14 3 0 0 1471' 14 0 3 1 0 17 6 0 19 348 73% 2
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Bengaluru FC 14 3 0 0 1471' 14 0 3 1 0 17 6 0 19 348 73% 2
2022/2023   24 4 0 2 2570' 24 5 0 6 0 0 0 2 2 19 68% 0
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Perth Glory 24 4 0 2 2570' 24 5 0 6 0 0 0 2 2 19 68% 0
2021/2022   41 2 0 4 3509' 22 10 11 6 0 14 7 20 29 548 73% 1
League 1 League 1 League 1 Oxford United 41 2 0 4 3509' 22 10 11 6 0 14 7 20 29 548 73% 1
2020/2021   52 5 0 4 5621' 38 19 10 6 0 32 18 31 40 780 76% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 2 196' 1 0 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 2 0 0 0 255' 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 45 5 0 4 4870' 33 18 8 5 0 30 18 31 37 746 76% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 3 300' 3 0 0 2 0 0 3 34 82% 0
2019/2020   40 3 0 2 4069' 28 13 9 3 0 2 0 2 3 14 79% 0
Johnstones Paint Trophy Portsmouth 6 401' 3 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Portsmouth 4 0 0 0 394' 3 1 1 1 0 2 0 2 3 14 79% 0
League 1 League 1 League 1 Portsmouth 29 3 0 2 3106' 21 11 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Portsmouth 1 0 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   44 1 0 2 4240' 26 12 15 2 0 45 10 34 55 397 71% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 2 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 0 0 0 180' 1 1 0 0 0 0 0 0 2 15 87% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 41 1 0 2 3895' 24 10 15 2 0 45 10 34 53 382 71% 7
2017/2018   52 4 0 8 5547' 37 21 10 4 0 7 3 0 7 33 73% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Rotherham United 2 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Rotherham United 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Rotherham United 49 4 0 8 5241' 35 19 10 4 0 7 3 0 7 33 73% 0
2016/2017   29 1 0 0 1775' 4 4 13 0 0 6 1 4 3 134 77% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 2 106' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Barnsley 27 1 0 0 1669' 4 4 12 0 0 6 1 4 3 134 77% 0
2015/2016   13 0 0 0 511' 1 2 4 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 2 0 0 0 98' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 11 0 0 0 413' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
2014/2015   12 0 0 0 995' 6 5 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Barnsley 1 0 0 0 61' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fulham 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Barnsley 1 0 0 0 66' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Fulham 3 174' 1 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Barnsley 6 0 0 0 694' 5 3 0 1 0 - - - - - - -
2013/2014   43 8 0 3 3922' 27 13 9 5 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Oxford United 1 0 0 0 73' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Oxford United 42 7 0 3 3849' 27 12 9 5 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Oxford United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   4 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Gillingham 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   13 308' 0 0 4 - - - - - - -
Championship Championship Championship Portsmouth 13 308' 0 0 4 - - - - - - -
Statystyki Daniel Chima
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 1 0 0 651' 6 0 2 1 0 15 6 0 8 107 78% 3
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 6 1 0 0 651' 6 0 2 1 0 15 6 0 8 107 78% 3
2024/2025   8 6 0 1 1135' 8 0 6 2 0 28 15 0 14 180 67% 11
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 8 6 0 1 1135' 8 0 6 2 0 28 15 0 14 180 67% 11
2023/2024   15 6 0 1 1579' 15 0 3 4 1 58 17 0 20 335 78% 10
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Jamshedpur 15 6 0 1 1579' 15 0 3 4 1 58 17 0 20 335 78% 10
2022/2023   19 5 0 2 2202' 17 8 2 3 0 21 10 20 13 142 70% 6
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Jamshedpur 19 5 0 2 2202' 17 8 2 3 0 21 10 20 13 142 70% 6
2021/2022   21 9 1 1 2681' 18 13 3 3 0 17 11 23 22 114 69% 6
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska East Bengal Club 10 2 1 0 988' 7 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Jamshedpur 11 7 0 1 1693' 11 10 0 3 0 17 11 23 22 114 69% 6
2018/2019   6 0 0 0 462' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 6 0 0 0 462' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   7 0 0 0 606' 4 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Legia Warszawa 3 0 0 0 289' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Legia Warszawa 4 0 0 0 317' 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   3 242' 0 0 3 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Legia Warszawa 1 82' 0 0 1 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Legia Warszawa 2 160' 0 0 2 - - - - - - -
2014/2015   4 0 0 0 75' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 4 0 0 0 75' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   6 2 0 0 68' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 2 68' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Molde 4 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   11 3 0 0 547' 3 0 4 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Molde 4 74' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Molde 7 3 0 0 473' 3 0 3 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2