Ryan Thomas vs Kristoffer Peterson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Midfield
174 cm
64 kg
31 lat (1994-12-20)
New Zealand New Zealand
Profil zawodnika
7
Midfield
185 cm
78 kg
31 lat (1994-11-28)
Sweden Sweden
Statystyki Ryan Thomas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga holenderska Puchar Holandii KNVB Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Puchar Konfederacji Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Kristoffer Peterson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Holandii KNVB Liga holenderska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Thomas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 1 0 1 3944' 34 0 14 7 0 15 3 0 36 1068 78% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 28 1 0 1 3057' 28 0 9 7 0 14 3 0 34 1020 81% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 6 83% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Nowa Zelandia 4 0 0 0 643' 4 0 4 0 0 0 0 0 1 42 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie PEC Zwolle 2 244' 2 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   9 0 0 2 1157' 9 0 5 4 0 2 1 0 11 452 83% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 9 0 0 2 1157' 9 0 5 4 0 2 1 0 11 452 83% 0
2023/2024   5 0 0 0 761' 5 0 5 1 0 5 1 0 5 195 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 5 0 0 0 761' 5 0 5 1 0 5 1 0 5 195 81% 0
2022/2023   18 0 0 2 2439' 16 12 4 1 0 13 3 9 21 630 84% 4
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska PEC Zwolle 18 0 0 2 2439' 16 12 4 1 0 13 3 9 21 630 84% 4
2021/2022   24 1 0 0 707' 1 1 8 1 0 1 1 2 1 109 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 3 64' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów PSV Eindhoven 3 0 0 0 165' 0 0 2 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 18 1 0 0 478' 1 1 5 0 0 1 1 2 1 109 90% 0
2020/2021   26 1 0 4 2936' 17 15 6 2 0 5 2 8 11 447 80% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 19 1 0 2 2020' 11 10 5 0 0 5 2 4 6 305 79% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 6 0 0 2 870' 6 5 0 2 0 0 0 4 5 142 82% 0
2019/2020   23 2 0 2 1669' 12 5 3 1 1 12 4 12 16 450 87% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PSV Eindhoven 4 0 0 0 315' 1 1 2 0 0 0 0 2 1 48 81% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PSV Eindhoven 18 2 0 2 1218' 10 3 1 1 1 11 4 8 14 388 88% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PSV Eindhoven 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 1 0 2 1 14 71% 0
2018/2019   - - - - - - -
2017/2018   32 1 0 3 3058' 32 3 0 3 0 23 6 31 59 1168 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 1 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 31 1 0 3 2891' 31 2 0 3 0 23 6 31 59 1168 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Groningen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 1 0 5 3306' 27 8 6 2 0 6 3 6 10 785 76% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Nowa Zelandia 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 30 1 0 5 2960' 24 7 6 1 0 6 3 6 10 785 76% 0
2015/2017   5 3 0 0 592' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Oceania Nowa Zelandia 5 3 0 0 592' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   12 2 1 1 1435' 10 6 2 4 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 12 2 1 1 1435' 10 6 2 4 0 - - - - - - -
2014/2015   39 4 0 7 4787' 31 24 4 2 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 33 3 0 7 3967' 28 18 4 2 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 4 1 0 0 686' 3 4 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy PEC Zwolle 2 0 0 0 134' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   26 4 0 0 2689' 19 12 2 3 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB PEC Zwolle 4 3 0 0 292' 1 3 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 21 1 0 0 2307' 17 9 2 3 0 - - - - - - -
Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii Superpuchar Holandii PEC Zwolle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Kristoffer Peterson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   22 4 0 3 3167' 22 0 18 2 0 52 16 0 32 455 73% 5
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 1 1 0 1 159' 1 0 1 0 0 3 1 0 1 40 78% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 20 3 0 2 2831' 20 0 16 2 0 49 15 0 31 415 73% 4
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Fortuna Sittard 1 177' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   25 7 3 2 3472' 25 0 18 5 0 46 13 0 18 473 70% 5
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 2 296' 2 0 2 1 0 0 3 29 69% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 23 7 3 2 3176' 23 0 16 5 0 45 13 0 15 444 70% 5
2023/2024   11 0 0 2 1662' 11 0 11 2 0 15 5 0 12 168 74% 0
Europa Conference League Hapoel Be'er Szewa 3 0 0 0 456' 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Fortuna Sittard 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 1 8 50% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Hapoel Be'er Szewa 2 0 0 0 292' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Fortuna Sittard 6 0 0 2 914' 6 0 6 1 0 14 4 0 11 160 75% 0
2022/2023   32 6 0 2 3400' 15 14 14 3 0 20 13 8 15 308 74% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 2 2 0 0 290' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 30 4 0 2 3110' 14 13 13 3 0 20 13 8 15 308 74% 2
2021/2022   31 1 0 2 3177' 15 13 13 2 1 29 14 18 21 384 78% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 29 1 0 2 3105' 15 13 12 2 1 29 14 18 21 384 78% 1
2020/2021   34 7 0 3 3433' 19 18 9 5 1 22 18 23 12 284 73% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 29 7 0 3 3288' 19 18 7 5 1 22 18 23 12 284 73% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 1 73' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   27 3 0 1 2374' 15 11 5 0 0 30 7 11 11 178 72% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 7 1 0 0 873' 6 4 1 0 0 14 2 2 3 71 72% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 1 0 0 402' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 13 0 0 0 709' 4 3 3 0 0 10 3 9 6 87 72% 1
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 3 1 0 1 243' 1 1 1 0 0 6 2 0 2 20 70% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   33 12 2 5 3801' 31 12 2 5 0 80 33 22 63 543 73% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 33 12 2 5 3801' 31 12 2 5 0 80 33 22 63 543 73% 0
2017/2018   34 9 0 3 3721' 29 11 5 1 0 57 20 27 38 531 79% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Heracles 1 2 0 0 168' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 33 7 0 3 3553' 28 10 5 1 0 57 20 27 38 531 79% 0
2016/2017   34 7 0 1 3207' 22 10 6 2 0 2 2 1 2 351 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 8 1 0 0 239' 0 0 3 0 0 1 1 1 0 4 75% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Heracles 15 4 0 1 1921' 13 8 2 2 0 1 1 0 2 347 84% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 2 112' 0 0 1 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong FC Utrecht 9 2 0 0 935' 9 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 2 0 3 2598' 13 9 11 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB FC Utrecht 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Roda JC Kerkrade 1 0 0 0 194' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 17 0 0 0 699' 2 1 6 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Roda JC Kerkrade 16 1 0 3 1615' 9 7 5 0 0 - - - - - - -
2014/2015   25 2 0 2 2414' 14 11 6 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska FC Utrecht 25 2 0 2 2414' 14 11 6 0 0 - - - - - - -
2013/2014   6 0 0 0 613' 6 1 0 2 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Tranmere Rovers 6 0 0 0 613' 6 1 0 2 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2