Ryan Manning vs Dael Fry - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
172 cm
66 kg
29 lat (1996-06-14)
Ireland Ireland
Profil zawodnika
6
Defence
181 cm
72 kg
28 lat (1997-08-30)
England England
Statystyki Ryan Manning, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Championship Puchar Anglii Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie Euro Mecze towarzyskie U-21 Irlandia baraże 2 liga irlandzka
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Dael Fry, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup Championship Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Toulon Tournament 1 Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Manning
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   46 9 0 7 5264' 46 0 14 7 0 59 16 0 50 2237 79% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Southampton 3 0 0 1 333' 3 0 1 1 0 0 0 0 3 113 72% 0
Championship Championship Championship Southampton 37 8 0 6 4141' 37 0 10 4 0 55 16 0 46 1958 80% 1
Championship Championship Championship Bristol City 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 0 0 0 480' 4 0 1 2 0 3 0 0 1 111 70% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Irlandia 1 0 0 0 157' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 55 85% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Southampton 1 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   23 0 0 1 3090' 23 0 14 3 0 16 5 0 42 760 84% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Irlandia 1 0 0 0 169' 1 0 1 0 0 3 2 0 6 48 81% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Finlandia 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 5 2 0 3 74 86% 0
Premier League Premier League Premier League Southampton 18 0 0 1 2561' 18 0 13 2 0 8 1 0 32 617 84% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Southampton 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 21 81% 0
Premier Reserve League Southampton U21 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   32 0 0 2 3195' 31 1 5 10 0 29 5 0 52 2630 79% 0
Championship Championship Championship Southampton 31 0 0 2 3105' 30 1 5 9 0 29 5 0 49 2574 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 3 56 86% 0
2022/2023   46 5 0 10 4220' 42 3 3 11 0 40 20 36 87 2102 82% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 2 193' 1 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 43 5 0 10 4027' 41 3 2 11 0 40 20 36 87 2102 82% 6
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   46 2 0 4 3727' 35 3 6 8 2 19 9 44 78 2071 82% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Swansea City 3 0 0 0 247' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 39 2 0 4 3480' 34 2 4 8 2 19 9 44 78 2071 82% 2
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Irlandia 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   50 1 0 2 2311' 16 5 7 3 0 8 3 12 26 490 68% 1
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Irlandia 3 0 0 0 176' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Swansea City 43 0 0 2 1775' 11 4 7 2 0 5 2 9 21 412 67% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 3 270' 3 0 0 3 1 3 5 78 69% 0
2019/2020   49 5 1 7 4080' 44 1 0 6 0 46 17 41 86 1391 73% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 2 1 1 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 46 4 0 7 3780' 41 1 0 6 0 46 17 41 86 1391 73% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   49 4 4 1 2847' 21 5 9 8 0 42 12 19 37 411 67% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 22 0 0 0 810' 7 1 2 3 0 5 0 4 8 125 62% 0
Championship Championship Championship Rotherham United 22 4 4 1 1788' 13 4 5 4 0 37 12 15 29 286 70% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 4 0 0 0 172' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
2017/2018   37 4 0 1 2008' 12 5 9 2 1 2 1 5 13 86 62% 0
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 35 2 0 1 1777' 10 4 9 2 1 2 1 5 13 86 62% 0
Championship Championship Championship Norwich City 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Irlandia U21 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Queens Park Rangers 2 0 0 0 231' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   24 1 0 2 1901' 17 4 1 8 0 25 4 21 33 586 70% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Queens Park Rangers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Queens Park Rangers 23 1 0 2 1901' 17 4 1 8 0 25 4 21 33 586 70% 0
Statystyki Dael Fry
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 4 0 0 2157' 23 0 2 1 0 17 7 0 14 1290 88% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 22 91% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 22 3 0 0 2067' 22 0 2 1 0 17 7 0 13 1258 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 10 100% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Middlesbrough 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   15 0 0 0 1429' 15 0 1 1 0 4 2 0 7 1096 89% 3
National League Cup Middlesbrough U21 ' 0 0 0 0 0 0% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 15 0 0 0 1429' 15 0 1 1 0 4 2 0 7 1096 89% 3
Premier Reserve League Middlesbrough U21 ' 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   34 0 0 1 3060' 34 0 0 1 0 17 3 0 16 2280 82% 5
Championship Championship Championship Middlesbrough 28 0 0 1 2520' 28 0 0 1 0 15 3 0 13 1894 81% 3
Championship Championship Championship Huddersfield Town 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 40% 2
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Middlesbrough 6 540' 6 0 0 2 0 0 3 381 88% 0
2022/2023   39 0 0 0 2893' 27 3 4 2 1 7 1 14 14 1387 80% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 38 0 0 0 2803' 26 3 4 2 1 7 1 14 14 1387 80% 0
2021/2022   36 1 0 2 3460' 35 3 1 3 0 6 2 14 26 1453 77% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 3 0 0 0 376' 3 1 0 0 0 0 0 0 2 54 76% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 33 1 0 2 3084' 32 2 1 3 0 6 2 14 24 1399 77% 3
Championship Championship Championship Preston North End 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   35 1 0 1 3202' 32 3 2 3 0 6 1 18 22 850 58% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 2 0 0 0 254' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 33 1 0 1 2948' 30 2 2 3 0 6 1 18 22 850 58% 1
2019/2020   39 0 0 0 3546' 38 2 0 2 0 13 3 14 23 1012 77% 1
Championship Championship Championship Middlesbrough 37 0 0 0 3366' 36 2 0 2 0 12 2 14 22 966 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 180' 2 0 0 1 1 0 1 46 67% 0
2018/2019   45 0 0 4 3839' 38 5 1 1 0 6 1 10 22 728 71% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 3 0 0 0 396' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 180' 2 0 0 0 0 1 0 22 55% 0
Championship Championship Championship Middlesbrough 40 0 0 4 3263' 33 4 1 1 0 6 1 9 22 706 71% 0
2017/2018   44 0 0 1 1498' 14 0 4 2 0 2 0 9 9 470 78% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 3 0 0 0 226' 2 0 1 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 40 0 0 1 1207' 12 0 2 1 0 2 0 9 9 470 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 1 65' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   19 959' 10 0 2 3 1 1 4 273 66% 0
Premier League Premier League Premier League Middlesbrough 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Rotherham United 13 900' 10 0 0 3 1 1 4 273 66% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Middlesbrough 2 59' 0 0 2 - - - - - - -
2015/2016   16 714' 7 0 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Middlesbrough 1 84' 0 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Middlesbrough 15 630' 7 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2