Ryan Edwards vs Hayden White - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Defence
180 cm
82 kg
32 lat (1993-10-07)
England England
Profil zawodnika
2
Defence
178 cm
68 kg
31 lat (1995-04-15)
England England
Statystyki Ryan Edwards, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szkocka Premiership USL League One Cup 2 liga amerykańska Puchar Ligi Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Statystyki Hayden White, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Conference Premier USL League One Cup 2 liga amerykańska Puchar USA
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Edwards
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 3 0 0 4 342 56% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Falkirk 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 24 88% 0
USL League One Cup Sporting JAX 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 96 0% 0
2 liga amerykańska 2 liga amerykańska 2 liga amerykańska Sporting JAX 6 0 0 0 540' 6 0 0 2 0 2 0 0 3 222 77% 0
2024/2025   19 1 0 0 2067' 19 0 6 7 1 14 4 0 9 567 76% 0
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 19 1 0 0 2067' 19 0 6 7 1 14 4 0 9 567 76% 0
2023/2024   20 2 0 0 1869' 20 0 1 5 1 16 5 0 8 695 72% 1
Liga indyjska Liga indyjska Liga indyjska Chennaiyin FC 20 2 0 0 1869' 20 0 1 5 1 16 5 0 8 695 72% 1
2022/2023   35 0 0 0 3042' 31 0 3 5 1 1 0 0 0 24 67% 0
Puchar Ligi Dundee United 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 33 0 0 0 2862' 29 0 3 4 1 1 0 0 0 24 67% 0
2021/2022   39 4 0 2 3542' 38 2 0 7 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 37 4 0 2 3362' 36 2 0 7 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   37 3 0 0 2642' 28 2 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Dundee United 3 1 0 0 270' 3 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee United 34 2 0 0 2372' 25 2 0 2 0 - - - - - - -
2019/2020   36 1 0 0 2484' 25 1 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Blackpool 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Blackpool 3 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Blackpool 29 1 0 0 1914' 19 1 2 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Blackpool 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
2018/2019   43 5 0 0 3527' 37 2 1 5 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 40 5 0 0 3347' 35 2 1 5 0 - - - - - - -
2017/2018   30 4 0 1 2707' 29 0 1 5 2 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Plymouth Argyle 2 1 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Plymouth Argyle 25 3 0 1 2250' 25 0 0 5 2 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Plymouth Argyle 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Plymouth Argyle 1 67' 0 0 1 - - - - - - -
2016/2017   52 2 0 1 4704' 51 1 0 10 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Morecambe 4 1 0 0 354' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 45 1 0 1 4050' 45 0 0 10 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Blackpool 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Morecambe 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 0 0 1 3445' 35 3 2 7 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Morecambe 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Morecambe 3 0 0 0 66' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 43 0 0 1 3379' 35 2 2 7 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Leyton Orient 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   40 0 0 1 3087' 31 5 0 7 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Morecambe 2 0 0 0 65' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 37 0 0 1 3022' 31 4 0 7 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Morecambe 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 1348' 12 2 2 4 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Chesterfield 13 0 0 0 550' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Morecambe 9 0 0 0 798' 8 0 1 4 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Chesterfield 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   37 0 0 1 3016' 33 0 1 6 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Fleetwood Town 11 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Rochdale 26 0 0 1 2296' 25 0 1 4 0 - - - - - - -
Statystyki Hayden White
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   19 0 0 1 1888' 19 0 3 7 0 1 0 0 6 208 0% 0
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Ebbsfleet United 13 0 0 1 1170' 13 0 0 4 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga amerykańska 2 liga amerykańska 2 liga amerykańska Indy Eleven 6 0 0 0 718' 6 0 3 3 0 1 0 0 6 208 0% 0
2022/2023   41 2 0 0 3915' 37 7 3 13 1 7 4 46 20 748 59% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Walsall 4 0 0 0 450' 4 1 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Walsall 37 2 0 0 3465' 33 6 3 12 1 7 4 46 20 748 59% 4
2021/2022   42 0 0 2 4013' 42 3 0 13 0 1 1 39 40 1384 65% 0
Johnstones Paint Trophy Walsall 1 0 0 0 150' 1 1 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Walsall 41 0 0 2 3863' 41 2 0 12 0 1 1 39 40 1384 65% 0
2020/2021   45 0 0 2 3295' 28 8 2 5 1 2 1 32 12 717 68% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Walsall 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Walsall 3 0 0 0 298' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 2 League 2 League 2 Walsall 41 0 0 2 2997' 26 7 2 5 1 2 1 32 12 717 68% 0
2019/2020   14 0 0 0 1312' 10 4 1 4 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Mansfield Town 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 13 0 0 0 1192' 9 4 1 4 1 - - - - - - -
2018/2019   26 0 0 3 2538' 24 4 2 3 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Mansfield Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Mansfield Town 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 20 0 0 3 2066' 19 4 1 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 2 112' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   35 1 0 3 2948' 29 3 3 9 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 30 1 0 3 2588' 25 3 3 9 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Mansfield Town 3 180' 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Mansfield Town 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 1 0 0 2458' 23 4 2 8 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Peterborough United 17 0 0 0 564' 4 1 2 1 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bury 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Peterborough United 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Mansfield Town 18 1 0 0 1804' 18 3 0 7 1 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Peterborough United 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   30 1 0 0 2866' 29 4 0 7 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Blackpool 30 1 0 0 2866' 29 4 0 7 1 - - - - - - -
2014/2015   23 0 0 0 1627' 14 2 2 4 2 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bury 3 0 0 0 267' 2 1 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Carlisle United 8 0 0 0 720' 8 0 0 3 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 3 270' 2 0 1 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Notts County 6 0 0 0 310' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bury 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Carlisle United 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bolton Wanderers 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   10 0 0 0 141' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Bolton Wanderers 10 0 0 0 141' 1 1 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2