Ryan Edmondson vs Michael Duffy - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Forward
England England
Profil zawodnika
7
Forward
31 lat (1994-07-28)
Ireland Ireland
Statystyki Ryan Edmondson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga australijska Liga irlandzka Puchar Australii Puchar Ligi
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Michael Duffy, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga irlandzka Puchar Irlandii Klubowe mecze towarzyskie Superpuchar Irlandii Puchar Ligi Irlandzkiej Puchar Ligi Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ryan Edmondson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 8 0 1 3198' 21 0 18 3 0 47 24 0 8 303 68% 14
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Central Coast Mariners 5 0 0 0 710' 5 0 4 0 0 5 1 0 1 64 69% 4
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka St. Patrick's Athletic 16 8 0 1 2488' 16 0 14 3 0 42 23 0 7 239 67% 10
2024/2025   12 2 0 0 1841' 12 0 12 2 0 15 6 0 17 124 69% 6
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Central Coast Mariners 6 2 0 0 942' 6 0 6 1 0 10 4 0 8 64 64% 3
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Central Coast Mariners 6 0 0 0 899' 6 0 6 1 0 5 2 0 9 60 75% 3
2023/2024   16 8 0 1 2369' 16 0 14 2 0 38 18 0 17 352 47% 12
Liga australijska Liga australijska Liga australijska Central Coast Mariners 7 4 0 0 1080' 7 0 7 0 0 16 7 0 7 113 66% 5
League 1 League 1 League 1 Carlisle United 5 1 0 0 656' 5 0 3 1 0 7 4 0 7 148 34% 5
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Carlisle United 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 0 20 0% 0
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Central Coast Mariners 3 3 0 1 467' 3 0 3 1 0 9 5 0 3 54 52% 2
Johnstones Paint Trophy Carlisle United 1 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 4 1 0 0 17 71% 0
2022/2023   23 6 0 1 2294' 14 7 9 2 1 20 7 23 15 289 51% 9
League 2 League 2 League 2 Carlisle United 22 4 0 1 2122' 13 6 9 2 1 20 7 23 15 289 51% 9
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Carlisle United 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Carlisle United 1 1 0 0 172' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   46 5 0 1 3698' 16 13 18 2 0 10 7 19 7 282 64% 14
League 2 League 2 League 2 Port Vale 26 3 0 1 2254' 10 8 11 1 0 9 6 11 6 214 64% 6
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Fleetwood Town 1 0 0 0 160' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Fleetwood Town 18 0 0 0 1194' 4 4 7 1 0 1 1 8 1 68 62% 8
Johnstones Paint Trophy Fleetwood Town 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   41 4 0 3 3813' 16 13 20 3 0 12 9 18 4 206 65% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aberdeen 1 81' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Aberdeen 17 2 0 2 1255' 3 3 11 0 0 4 3 5 1 67 69% 0
League 1 League 1 League 1 Northampton Town 23 2 0 1 2477' 13 10 8 3 0 8 6 13 3 139 63% 4
2019/2020   1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Aberdeen 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   5 71' 0 0 1 0 0 1 0 3 67% 0
Championship Championship Championship Leeds United 5 71' 0 0 1 0 0 1 0 3 67% 0
2017/2018   1 0 0 0 74' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 1 0 0 0 74' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Statystyki Michael Duffy
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   39 11 0 5 4475' 39 0 12 5 0 72 21 0 53 727 74% 5
Europa Conference League Derry City 1 0 0 0 201' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Derry City 36 5 0 5 3987' 36 0 10 4 0 72 21 0 53 727 74% 5
Liga irlandzka Liga irlandzka Liga irlandzka Waterford United 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Irlandii Puchar Irlandii Puchar Irlandii Derry City 2 4 0 0 287' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Derry City 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   6 1 0 2 682' 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Europa Conference League Derry City 6 1 0 2 682' 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Dundalk 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   10 0 0 3 1301' 9 5 1 0 0 3 1 2 4 127 76% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 9 0 0 3 1211' 8 5 1 0 0 3 1 2 4 127 76% 1
2019/2020   5 1 0 0 617' 5 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 2 1 0 0 268' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 3 0 0 0 349' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   4 1 0 0 533' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dundalk 4 1 0 0 533' 4 2 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   2 0 0 0 341' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Dundalk 2 0 0 0 341' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   16 0 0 0 828' 4 3 4 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Dundee FC 16 0 0 0 828' 4 3 4 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 4 0 2 3406' 32 5 3 1 0 - - - - - - -
Druga liga szkocka Druga liga szkocka Druga liga szkocka Alloa Athletic 35 4 0 2 3406' 32 5 3 1 0 - - - - - - -
2014/2015   4 2 0 0 136' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Derry City 4 2 0 0 136' 0 2 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   2 146' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Derry City 2 146' 0 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2