Ruben Lima vs Bright Arrey-Mbi - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Defence
176 cm
72 kg
36 lat (1989-10-03)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
26
Defence
Germany Germany
Statystyki Ruben Lima, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bright Arrey-Mbi, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Liga Europy Puchar Ligi Mecze towarzyskie U-21 Club Friendlies EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ruben Lima
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   20 0 0 2 2103' 20 0 4 4 1 3 1 0 17 862 74% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 20 0 0 2 2103' 20 0 4 3 1 3 1 0 17 862 74% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sintra Football 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   12 0 0 1 1504' 12 0 7 3 0 2 0 0 9 363 72% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 12 0 0 1 1504' 12 0 7 3 0 2 0 0 9 363 72% 1
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Famalicao 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   34 1 0 0 2043' 14 6 4 2 0 4 2 12 13 368 70% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 3 0 0 0 120' 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 31 1 0 0 1923' 14 6 3 2 0 4 2 12 13 366 70% 0
2021/2022   14 1 0 0 822' 7 3 0 0 0 1 1 5 5 206 70% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 14 1 0 0 822' 7 3 0 0 0 1 1 5 5 206 70% 0
2020/2021   34 0 0 4 3223' 33 2 1 6 0 15 4 18 32 836 67% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Belenenses 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 33 0 0 4 3103' 32 2 1 5 0 15 4 18 32 836 67% 2
2019/2020   16 0 0 0 930' 8 0 3 1 0 2 0 8 11 247 77% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 16 0 0 0 930' 8 0 3 1 0 2 0 8 11 247 77% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Boavista Porto 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   20 0 0 1 1839' 20 1 0 2 0 8 1 17 29 454 66% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 20 0 0 1 1839' 20 1 0 2 0 8 1 17 29 454 66% 0
2017/2018   35 0 0 0 3180' 35 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 33 0 0 0 2970' 33 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   37 0 0 0 2633' 23 4 4 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Uniao da Madeira 37 0 0 0 2633' 23 4 4 0 0 - - - - - - -
2015/2016   5 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Uniao da Madeira 5 180' 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   7 150' 0 0 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rijeka 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Rijeka 5 150' 0 0 2 - - - - - - -
2013/2014   32 0 0 0 1057' 7 3 4 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Dinamo Zagrzeb 5 0 0 0 491' 4 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Dinamo Zagrzeb 27 0 0 0 566' 3 2 3 3 0 - - - - - - -
2012/2013   22 0 0 0 443' 2 0 4 2 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 22 0 0 0 443' 2 0 4 2 0 - - - - - - -
2011/2012   23 0 0 0 0 0 0 4 0 - - - - - - -
Liga chorwacka Liga chorwacka Liga chorwacka Hajduk Split 23 0 0 0 0' 0 0 0 4 0 - - - - - - -
2010/2011   16 0 0 0 561' 1 1 5 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Beira-Mar 16 0 0 0 561' 1 1 5 0 0 - - - - - - -
2009/2010   28 0 0 0 2324' 22 5 0 4 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Setubal 28 0 0 0 2324' 22 5 0 4 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Aves 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Bright Arrey-Mbi
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   50 0 0 0 4771' 50 0 4 4 0 1 0 0 5 2455 90% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 22 0 0 0 2171' 22 0 3 3 0 1 0 0 5 1197 91% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 3 0 0 0 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0 87 95% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 14 0 0 0 1280' 14 0 1 1 0 0 0 0 0 553 88% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 137 90% 0
Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Mecze towarzyskie U-21 Niemcy U21 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 143 86% 0
Club Friendlies Braga 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Niemcy U21 5 0 0 0 510' 5 0 0 0 0 0 0 0 0 338 93% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Czechy U21 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   23 0 0 0 2162' 23 0 2 4 1 3 2 0 3 1141 93% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 8 0 0 0 720' 8 0 0 1 0 2 1 0 0 230 90% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 26 96% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 13 0 0 0 1216' 13 0 1 3 1 1 1 0 3 878 94% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 71% 0
2023/2024   35 1 0 0 3509' 35 0 5 4 0 8 2 0 9 1794 52% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Niemcy U21 6 1 0 0 586' 6 0 1 1 0 2 1 0 1 546 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 28 0 0 0 2803' 28 0 4 3 0 5 1 0 8 1199 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 1 120' 1 0 0 1 0 0 0 49 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2022/2023   25 0 0 0 1544' 15 2 1 1 0 1 1 1 0 241 90% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hannover 96 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Borussia Dortmund 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Hannover 96 24 0 0 0 1454' 14 2 1 1 0 1 1 1 0 241 90% 0
2021/2022   5 2 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bayern Munich II 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   27 0 0 0 1498' 14 2 2 5 2 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Bayern Munich II 24 0 0 0 1347' 13 1 2 5 2 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 3 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2