Ross Barkley vs Leon Bailey - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
189 cm
86 kg
32 lat (1993-12-05)
England England
Profil zawodnika
31
Midfield
181 cm
70 kg
28 lat (1997-08-09)
Jamaica Jamaica
Statystyki Ross Barkley, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Premier League Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie Klubowe Mistrzostwa Świata Euro Champions cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Premier League Asia Trophy Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata U-20
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Leon Bailey, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Europy Puchar Włoch Puchar Anglii Premier League World Cup Qualification CONCACAF Klubowe mecze towarzyskie CONCACAF Gold Cup EURO U-21 Premier League Summer Series Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ross Barkley
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 3 0 0 1518' 10 0 9 1 0 19 9 0 10 394 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aston Villa 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 22 86% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 7 3 0 0 1091' 7 0 6 1 0 17 8 0 8 358 88% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 155' 1 0 1 1 1 0 1 14 86% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Aston Villa 2 272' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   6 4 0 1 716' 6 0 3 4 0 20 7 0 4 582 85% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Aston Villa 1 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 50 78% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 0 0 0 113' 1 0 1 0 0 2 0 0 0 20 85% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 3 3 0 1 346' 3 0 1 3 0 16 6 0 3 385 86% 0
Johnstones Paint Trophy Aston Villa U21 1 167' 1 0 1 1 0 0 1 51 86% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 76 87% 0
2023/2024   34 5 0 4 3571' 34 0 7 6 0 78 23 0 40 1516 85% 0
Premier League Premier League Premier League Luton Town 30 5 0 4 3135' 30 0 6 6 0 66 19 0 39 1376 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 4 436' 4 0 1 12 4 0 1 140 89% 0
2022/2023   28 4 0 2 2459' 9 6 17 1 0 28 13 13 13 390 82% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nice 28 4 0 2 2459' 9 6 17 1 0 28 13 13 13 390 82% 1
2021/2022   45 1 0 0 1483' 4 4 9 0 0 8 4 2 4 120 85% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 29 1 0 0 511' 1 1 5 0 0 8 4 2 4 120 85% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 4 0 0 0 459' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 7 0 0 0 334' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 0 0 0 179' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 4 0 1 3121' 19 12 8 0 0 17 8 9 11 492 84% 3
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 33 3 0 1 2861' 18 12 6 0 0 17 8 9 11 492 84% 3
Premier League Premier League Premier League Chelsea 3 140' 0 0 2 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   43 5 0 5 3121' 19 10 11 1 0 56 20 13 20 703 88% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 3 0 1 394' 3 0 2 1 0 14 8 3 4 143 84% 1
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 1 0 4 2316' 13 9 8 0 0 40 12 9 15 550 89% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 7 0 0 0 321' 2 1 1 0 0 2 0 1 1 10 80% 0
2018/2019   66 5 0 6 6157' 33 21 20 5 0 61 16 21 41 1427 91% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 6 0 0 0 816' 5 4 0 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Anglia 5 0 0 0 665' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 3 0 0 0 335' 2 1 1 1 0 4 1 2 5 139 93% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 3 0 5 2859' 13 10 14 1 0 40 9 14 27 871 91% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 15 2 0 1 1351' 9 4 3 2 0 17 6 5 9 417 92% 1
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 131' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   13 0 0 0 504' 3 2 2 0 0 2 1 1 1 37 76% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 3 73' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Premier League Premier League Premier League Chelsea 8 0 0 0 311' 2 2 0 0 0 2 1 1 1 37 76% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 30' 0 0 1 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   42 6 0 8 4568' 35 15 4 5 0 85 30 49 38 1667 82% 17
Premier League Premier League Premier League Everton 38 5 0 8 4144' 32 13 4 5 0 85 30 49 38 1667 82% 17
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 0 0 0 165' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 2 1 0 0 259' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 12 2 10 5477' 43 17 4 5 0 93 29 28 68 1744 86% 5
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 5 2 0 2 606' 4 3 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Everton 6 2 0 0 438' 3 0 2 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 38 8 2 8 4433' 36 14 2 4 0 93 29 28 68 1744 86% 5
2014/2015   47 4 0 5 4547' 31 14 11 2 0 51 14 19 35 1159 88% 1
Premier League Premier League Premier League Everton 31 2 0 2 3168' 22 9 8 1 0 51 14 19 35 1159 88% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 2 0 0 0 277' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Euro Euro Euro Anglia 7 2 0 2 505' 3 2 2 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Everton 7 0 0 1 597' 4 2 1 1 0 - - - - - - -
2013/2014   37 7 0 0 3854' 27 8 14 5 0 79 20 27 65 1232 85% 4
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 2 1 0 0 323' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 35 6 0 0 3531' 25 6 14 5 0 79 20 27 65 1232 85% 4
2012/2013   41 4 1 1 2466' 17 4 9 4 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Leeds United 4 0 0 1 441' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Sheffield Wednesday 13 4 1 0 1208' 12 1 1 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Anglia 4 60' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 77' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 19 0 0 0 680' 2 2 5 2 0 - - - - - - -
2011/2012   24 0 0 0 607' 2 1 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Everton 1 82' 0 0 1 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 23 0 0 0 525' 2 1 4 0 0 - - - - - - -
2010/2011   3 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Everton 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Leon Bailey
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 2 0 3 1736' 13 0 9 2 0 30 10 0 17 374 74% 4
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Aston Villa 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 1 11 82% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 0 0 1 ' 0 0 3 1 0 1 22 73% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 1 170' 1 0 1 0 0 0 5 16 75% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 135' 1 0 1 2 0 0 0 20 75% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 2 0 0 1 304' 2 0 2 1 0 6 1 0 4 121 79% 1
World Cup Qualification CONCACAF Jamajka 1 0 0 1 90' 1 0 0 0 0 4 3 0 1 40 78% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Aston Villa 4 0 0 0 470' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 12 0% 0
CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup CONCACAF Gold Cup Jamajka 3 1 0 0 427' 3 0 2 1 0 10 3 0 4 73 70% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 AS Roma 1 0 0 0 140' 1 0 1 0 0 3 1 0 1 59 81% 1
2024/2025   28 2 0 3 3882' 28 0 21 5 0 51 16 0 30 668 78% 4
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 2 320' 2 0 2 5 2 0 1 43 77% 0
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 2 0 0 0 253' 2 0 1 1 0 3 0 0 1 36 67% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Aston Villa 6 1 0 1 812' 6 0 4 1 0 9 3 0 8 150 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 3 0 0 0 410' 3 0 2 0 0 6 5 0 2 87 89% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 15 1 0 2 2087' 15 0 12 3 0 28 6 0 18 352 77% 3
2023/2024   45 15 0 16 6146' 40 4 30 8 0 95 34 0 54 1159 77% 14
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Aston Villa 1 121' 1 0 1 0 0 0 1 7 71% 0
CONCACAF Nations League 1 Jamajka 5 1 0 0 540' 5 0 1 1 0 14 3 0 12 109 72% 1
Europa Conference League Aston Villa 12 4 0 6 1624' 10 2 7 1 0 27 12 0 12 304 78% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 2 0 0 0 337' 2 0 2 1 0 3 1 0 3 47 74% 0
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 25 10 0 10 3524' 22 2 19 5 0 51 18 0 26 692 77% 11
2022/2023   35 5 0 4 4412' 27 19 10 5 0 26 10 22 18 341 69% 6
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Aston Villa 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Aston Villa 1 1 0 0 59' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 33 4 0 4 4263' 26 19 9 4 0 26 10 22 18 341 69% 6
2021/2022   26 2 1 2 2186' 11 7 11 5 0 13 7 10 10 180 77% 4
Premier League Premier League Premier League Aston Villa 22 1 0 2 1649' 7 5 11 3 0 13 7 7 9 160 79% 2
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Jamajka 4 1 1 0 537' 4 2 0 2 0 0 0 3 1 20 55% 2
2020/2021   41 15 0 10 4506' 33 15 7 7 0 54 35 24 48 808 77% 9
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 31 9 0 8 3308' 25 10 5 6 0 38 21 19 40 637 78% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 2 1 0 0 324' 2 1 0 1 0 1 1 0 1 20 70% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 8 5 0 2 874' 6 4 2 0 0 15 13 5 7 151 74% 0
2019/2020   35 7 0 3 3509' 16 15 17 0 2 31 13 14 21 297 74% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 3 0 0 0 338' 2 2 1 0 0 1 0 1 3 35 71% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 23 5 0 3 2423' 12 11 10 0 2 26 11 11 17 245 75% 5
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 5 1 0 0 352' 0 0 5 0 0 4 2 2 1 17 71% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 4 1 0 0 396' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   40 5 0 3 4364' 28 16 11 5 0 72 24 22 37 814 77% 6
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 30 5 0 1 3331' 21 13 8 4 0 56 17 18 34 569 75% 6
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Bayer Leverkusen 8 0 0 2 864' 6 3 2 1 0 16 7 4 3 245 80% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 2 169' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   38 12 0 6 3697' 27 11 7 3 0 66 28 24 31 629 76% 5
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 33 9 0 6 3249' 25 10 5 2 0 66 28 24 31 629 76% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayer Leverkusen 5 3 0 0 448' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
2016/2017   46 9 2 7 4630' 31 12 12 4 1 28 17 7 14 212 72% 1
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 19 2 0 5 2258' 17 8 2 3 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayer Leverkusen 2 165' 0 0 2 3 1 0 0 6 83% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 4 0 0 0 378' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 9 0 0 0 589' 0 0 8 1 0 6 3 2 4 40 68% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Genk 12 7 2 2 1240' 11 3 0 0 0 19 13 5 10 166 73% 0
2015/2016   42 7 0 0 5015' 32 23 6 5 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Genk 5 1 0 0 272' 1 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Genk 37 6 0 0 4743' 31 21 6 5 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2