Ronaldo vs Marc Doue - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Midfield
178 cm
78 kg
36 lat (1990-04-08)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
6
Midfield
France France
Statystyki Ronaldo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marc Doue, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Druga liga hiszpańska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ronaldo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 1 0 3 1734' 12 0 10 6 1 16 4 0 31 377 81% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Castellon 12 1 0 3 1734' 12 0 10 6 1 16 4 0 31 377 81% 0
2024/2025   15 1 0 1 2121' 15 0 12 8 0 23 11 0 47 706 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Bassano Virtus 15 1 0 1 2121' 15 0 12 8 0 23 11 0 47 706 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Pergolettese 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   34 4 0 2 4616' 34 0 21 14 1 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Bassano Virtus 33 4 0 2 4452' 33 0 20 13 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Bassano Virtus 1 0 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Bassano Virtus 3 1 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   1 7 2 0 120' 1 0 0 0 1 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Calcio Padova 7 2 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Calcio Padova 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   3 11 4 0 316' 3 1 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Calcio Padova 3 1 0 0 316' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Calcio Padova 10 4 0 ' 0 1 - - - - - - -
2019/2020   1 5 1 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Calcio Padova 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Calcio Padova 5 1 0 ' 1 1 - - - - - - -
2018/2019   3 2 0 0 435' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Novara 3 0 0 0 435' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Trzecia liga włoch Novara 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   41 0 0 2 3114' 21 15 2 8 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Novara 40 0 0 2 2959' 20 14 2 8 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Novara 1 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   39 1 0 0 3255' 21 10 10 11 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Salernitana 39 1 0 0 3255' 21 10 10 11 0 - - - - - - -
2015/2016   33 0 0 2 1208' 8 4 4 5 0 6 1 4 9 110 89% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A Empoli 17 0 0 0 256' 1 1 2 1 0 6 1 4 9 110 89% 0
Serie B Serie B Serie B Salernitana 15 0 0 2 952' 7 3 2 4 0 - - - - - - -
2014/2015   21 3 0 0 420' 0 7 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Pro Vercelli 21 3 0 0 420' 0 7 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   39 0 0 0 350' 0 1 4 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Empoli 39 0 0 0 350' 0 1 4 0 0 - - - - - - -
2011/2012   0 0 0 0 2 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Grosseto 0 0 0 ' 0 2 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Padova 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   0 0 0 0 1 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Mantova 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Statystyki Marc Doue
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 3 0 0 840' 6 0 5 10 1 14 5 0 18 373 81% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Castellon 6 3 0 0 840' 6 0 5 10 1 14 5 0 18 373 81% 1
Club Friendlies Castellon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   18 0 0 1 2505' 19 0 11 11 2 10 1 0 15 441 16% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Ponferradina 16 0 0 1 2295' 17 0 11 9 2 9 1 0 11 353 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Osasuna B 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska FC Andorra 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Ponferradina 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 1 0 0 4 88 80% 0
2023/2024   1 0 0 0 168' 1 0 1 2 1 1 0 0 1 48 79% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eldense 0 0 0 ' 2 1 1 0 0 1 48 79% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eldense 1 168' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 1 0 0 301' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Virton 2 1 0 0 301' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   3 2 0 0 270' 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Virton 3 2 0 0 270' 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   30 0 0 0 500' 1 1 5 1 0 0 0 3 3 97 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 30 0 0 0 500' 1 1 5 1 0 0 0 3 3 97 84% 0
2019/2020   8 88' 0 0 1 1 1 0 0 8 100% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 8 88' 0 0 1 1 1 0 0 8 100% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2