Roman vs BakoÈ™ - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
Romania Romania
Profil zawodnika
15
Midfield
Statystyki Roman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rumunii Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki BakoÈ™, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Roman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 8 0 14 5163' 36 0 25 9 0 111 37 0 29 960 71% 3
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii UTA Batrana Doamna 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska UTA Batrana Doamna 36 6 0 14 5163' 36 0 25 9 0 111 37 0 29 960 71% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie UTA Batrana Doamna 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   38 4 0 7 5014' 38 0 21 2 0 101 25 0 32 1099 70% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii CSMS Iasi 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 38 4 0 7 5014' 38 0 21 2 0 101 25 0 32 1099 70% 1
2023/2024   28 10 2 6 3819' 28 0 17 4 1 94 34 0 40 1143 62% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska CSMS Iasi 28 10 2 6 3819' 28 0 17 4 1 94 34 0 40 1143 62% 1
2022/2023   3 1 0 0 426' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska CSMS Iasi 3 1 0 0 426' 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki BakoÈ™
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 1 0 0 1014' 7 0 6 1 0 8 2 0 5 89 72% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska AFK Csikszereda 7 1 0 0 1014' 7 0 6 1 0 8 2 0 5 89 72% 0
2024/2025   5 6 0 0 945' 6 0 6 4 0 3 2 0 4 100 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska AFK Csikszereda 5 6 0 0 945' 6 0 6 3 0 3 2 0 4 100 0% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii AFK Csikszereda 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska AFK Csikszereda 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2