Roginić vs Peter Kavka - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
95
Forward
Croatia Croatia
Profil zawodnika
37
Defence
188 cm
75 kg
35 lat (1990-11-20)
Slovakia Slovakia
Statystyki Roginić, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Europa Conference League Druga liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Peter Kavka, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Roginić
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 8 0 6 3431' 27 0 14 7 0 48 21 0 55 419 65% 13
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 24 8 0 6 3115' 24 0 13 6 0 48 21 0 55 419 65% 13
Europa Conference League MSK Zilina 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Zilina B 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Górnik Łęczna 1 136' 1 0 1 - - - - - - -
2024/2025   20 3 0 3 2641' 22 0 11 4 0 11 5 0 18 300 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Górnik Łęczna 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Górnik Łęczna 19 3 0 3 2521' 21 0 11 4 0 11 5 0 18 300 0% 0
2023/2024   23 5 0 1 3678' 23 0 21 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Górnik Łęczna 23 5 0 1 3678' 23 0 21 5 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska GKS Katowice 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Peter Kavka
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   9 0 0 0 856' 9 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 9 0 0 0 856' 9 1 0 1 0 - - - - - - -
2017/2018   29 2 0 0 2767' 29 2 0 4 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 29 2 0 0 2767' 29 2 0 4 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka AS Trenczyn 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2016/2017   12 1 0 0 1112' 12 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska FC Vlasim 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 12 0 0 0 1112' 12 1 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska FC Vlasim 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   24 0 0 0 2161' 20 6 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MFK Košice 22 0 0 0 2161' 20 6 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy MFK Košice 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   29 1 0 0 2757' 29 2 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Słowacji Superpuchar Słowacji Superpuchar Słowacji MFK Košice 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MFK Košice 28 1 0 0 2667' 28 2 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   21 1530' 17 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MFK Košice 21 1530' 17 0 0 - - - - - - -
2011/2012   24 2 0 0 1890' 21 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MFK Košice 24 2 0 0 1890' 21 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   10 810' 9 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MFK Košice 10 810' 9 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2