Robin Himmelmann vs Markus Schubert - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
30
Goalkeeper
187 cm
80 kg
37 lat (1989-02-05)
Germany Germany
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
184 cm
27 lat (1998-06-12)
Germany Germany
Statystyki Robin Himmelmann, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Markus Schubert, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie EURO U-21
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Robin Himmelmann
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 180' 2 0 0 0 0 0 0 36 83% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 36 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Karlsruher SC 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   - - - - - - -
2023/2024   4 360' 4 0 0 0 0 0 1 144 58% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 110 58% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 34 56% 0
2022/2023   14 761' 8 0 1 0 0 0 3 316 84% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Holstein Kiel 14 761' 8 0 1 0 0 0 3 316 84% 0
2021/2022   33 0 0 0 1260' 14 0 0 1 0 0 0 0 0 299 62% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 33 0 0 0 1260' 14 0 0 1 0 0 0 0 0 299 62% 0
2020/2021   24 1170' 13 0 0 0 0 0 1 333 72% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Eupen 9 90' 1 0 0 0 0 0 0 26 58% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Eupen 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 12 900' 10 0 0 0 0 0 1 307 74% 0
2019/2020   35 3090' 34 0 0 0 0 0 3 661 67% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 33 2970' 33 0 0 0 0 0 3 661 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   33 3000' 33 0 0 0 0 0 0 14 43% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 32 2880' 32 0 0 0 0 0 0 14 43% 0
2017/2018   35 3060' 34 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 34 3060' 34 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   32 0 0 0 1471' 16 1 0 0 0 0 0 0 1 107 61% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 31 0 0 0 1381' 15 1 0 0 0 0 0 0 1 107 61% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   35 3150' 35 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 34 3060' 34 0 0 - - - - - - -
2014/2015   22 1710' 19 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 22 1710' 19 0 0 - - - - - - -
2013/2014   31 71' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 31 71' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   18 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 18 90' 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   2 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Markus Schubert
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   5 526' 5 0 1 0 0 0 0 114 61% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 114 61% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Paderborn 3 316' 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   13 0 0 0 1170' 13 0 0 0 0 1 0 0 0 416 71% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 11 0 0 0 990' 11 0 0 0 0 1 0 0 0 346 73% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 70 61% 0
2023/2024   3 270' 3 0 0 0 0 0 0 115 49% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 115 49% 0
2022/2023   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 0 0 0 2056' 22 0 1 3 1 0 0 2 2 670 59% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Vitesse 33 0 0 0 1876' 20 0 1 1 0 0 0 2 2 670 59% 0
Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Puchar Holandii KNVB Vitesse 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League Vitesse 2 0 0 0 180' 2 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitesse 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2020/2021   34 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 31 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Eintracht Frankfurt 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   31 879' 9 0 1 0 0 0 2 94 67% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 29 789' 8 0 1 0 0 0 2 94 67% 0
2018/2019   32 0 0 0 2910' 32 0 0 2 0 0 0 0 0 21 81% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 31 0 0 0 2790' 31 0 0 2 0 0 0 0 0 21 81% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   36 900' 10 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 34 810' 9 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   9 90' 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Dynamo Dresden 9 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2