Roberto vs Alexandre Guedes - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Forward
180 cm
75 kg
37 lat (1988-11-28)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
11
Forward
185 cm
83 kg
32 lat (1994-02-11)
Portugal Portugal
Statystyki Roberto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Portugalii 2 liga portugalska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Alexandre Guedes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Puchar Portugalii 2 liga japońska Liga japońska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Roberto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 12 3 1 3699' 28 0 15 3 1 51 26 0 29 427 0% 15
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 28 12 3 1 3699' 28 0 15 3 1 51 26 0 29 427 0% 15
2024/2025   18 10 4 1 2555' 18 0 12 7 1 14 4 0 13 128 0% 3
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Tondela 18 10 4 1 2555' 18 0 12 6 1 14 4 0 13 128 0% 3
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Pacos Ferreira 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   26 12 3 1 3664' 26 0 18 3 0 3 1 0 0 17 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Tondela 25 10 2 1 3456' 25 0 17 3 0 3 1 0 0 17 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Tondela 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Tondela 1 2 1 0 208' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 14 0 0 527' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Penafiel 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 4 12 0 0 527' 4 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Penafiel 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   6 12 4 0 906' 6 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Penafiel 6 10 4 0 906' 6 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Penafiel 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Penafiel 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   27 8 1 0 3258' 21 13 6 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 27 8 1 0 3258' 21 13 6 9 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   22 13 0 0 2498' 21 7 1 2 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Estoril 22 12 0 0 2498' 21 7 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Estoril 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   30 14 1 0 2981' 21 11 5 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Estoril 30 13 1 0 2981' 21 11 5 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Estoril 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   33 9 0 0 3369' 29 7 2 0 1 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Salernitana 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Arouca 31 9 0 0 3339' 29 7 2 0 1 - - - - - - -
2016/2017   28 6 0 0 2694' 18 10 5 1 0 25 9 27 33 336 65% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Moreirense 2 2 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Belenenses 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Moreirense 26 4 0 0 2543' 17 9 5 1 0 25 9 27 33 336 65% 0
2015/2016   20 3 0 0 1429' 10 6 1 4 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 20 2 0 0 1429' 10 6 1 4 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Arouca 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   30 5 0 0 2761' 23 4 6 7 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 30 5 0 0 2761' 23 4 6 7 0 - - - - - - -
2013/2014   30 7 1 0 2974' 23 9 4 6 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Arouca 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Arouca 29 6 1 0 2884' 22 9 4 6 0 - - - - - - -
2012/2013   2 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Naval 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Naval 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   5 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Naval 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Alexandre Guedes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 0 0 0 863' 7 0 4 0 0 9 2 0 8 104 0% 4
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Maritimo 7 863' 7 0 4 9 2 0 8 104 0% 4
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Maritimo 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   15 4 2 0 2302' 17 0 11 3 0 22 10 0 16 234 0% 11
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Maritimo 15 4 2 0 2302' 17 0 11 3 0 22 10 0 16 234 0% 11
2023/2024   5 10 1 0 770' 5 0 5 0 0 7 5 0 5 91 51% 0
Liga angolska Girabola Liga angolska Girabola Liga angolska Girabola Petro de Luanda 7 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Liga Mistrzów Afryki Petro de Luanda 5 3 0 0 770' 5 0 5 0 0 7 5 0 5 91 51% 0
2022/2023   15 1 1 1 1631' 10 7 5 0 0 10 4 6 11 93 70% 3
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 15 1 1 1 1631' 10 7 5 0 0 10 4 6 11 93 70% 3
2021/2022   14 0 0 1 928' 3 3 6 1 0 3 2 2 1 31 71% 0
Europa Conference League Raków Częstochowa 2 73' 0 0 1 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Raków Częstochowa 12 0 0 1 855' 3 3 5 1 0 3 2 2 1 31 71% 0
2020/2021   14 0 0 1 1651' 8 7 6 1 0 10 2 9 6 100 63% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 14 0 0 1 1651' 8 7 6 1 0 10 2 9 6 100 63% 2
2019/2020   7 2 0 0 817' 5 3 2 1 0 4 2 2 2 17 59% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Vitoria Guimaraes 5 1 0 0 661' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 2 1 0 0 156' 1 0 1 1 0 4 2 2 2 17 59% 0
2018/2019   31 7 0 4 3923' 27 17 4 2 0 54 22 24 30 310 64% 17
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 29 6 0 4 3653' 25 16 4 2 0 54 22 24 30 310 64% 17
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Vitoria Guimaraes 2 1 0 0 270' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   24 5 0 0 2308' 15 7 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Aves 22 3 0 0 1989' 13 6 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Aves 2 2 0 0 319' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   42 13 2 0 3359' 23 12 7 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Aves 42 13 2 0 3359' 23 12 7 0 0 - - - - - - -
2015/2016   38 14 0 0 1739' 0 21 3 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Aves 1 1 0 0 103' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Aves 37 13 0 0 1636' 0 21 2 0 0 - - - - - - -
2013/2014   6 144' 0 0 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 6 144' 0 0 2 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2