Rob Schoofs vs Florucz - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
17
Midfield
179 cm
68 kg
32 lat (1994-03-23)
Belgium Belgium
Profil zawodnika
30
Midfield
Austria Austria
Statystyki Rob Schoofs, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów 2 liga belgijska Liga belgijska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Florucz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga belgijska Liga Mistrzów Superpuchar Belgii Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Rob Schoofs
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   58 18 2 12 6320' 58 0 15 6 0 93 32 0 50 2516 79% 5
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union St.-Gilloise 2 0 0 1 304' 2 0 2 1 0 3 0 0 1 74 81% 1
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 33 14 1 5 3309' 33 0 5 3 0 48 21 0 32 1402 77% 3
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 6 2 1 0 621' 6 0 1 0 0 12 6 0 8 225 82% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 14 2 0 6 1816' 14 0 7 2 0 30 5 0 9 815 81% 1
Club Friendlies KV Mechelen 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Lommel 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie KV Mechelen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   59 12 2 6 5725' 59 0 6 8 0 83 42 0 71 3006 79% 3
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 38 6 1 5 3805' 38 0 5 5 0 58 26 0 49 2090 82% 2
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 21 6 1 1 1920' 21 0 1 3 0 25 16 0 22 916 72% 1
2023/2024   70 16 2 13 6963' 70 0 7 8 0 132 52 0 54 3565 65% 12
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii KV Mechelen 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 1 1 0 0 76 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Lommel 30 8 1 5 2789' 30 0 1 4 0 54 24 0 14 1330 62% 7
Finały ligi belgijskiej Lommel 2 1 1 0 210' 2 0 0 1 0 3 1 0 2 128 71% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 37 7 0 8 3844' 37 0 6 3 0 74 26 0 38 2031 69% 5
2022/2023   30 9 0 5 2892' 29 3 1 5 1 75 45 50 44 2046 77% 10
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Heracles 3 1 0 1 270' 3 0 0 0 0 37 22 35 11 976 75% 7
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup KV Mechelen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 27 7 0 4 2622' 26 3 1 5 1 38 23 15 33 1070 80% 3
2021/2022   35 4 0 9 3681' 34 7 1 7 0 38 15 37 53 1833 80% 7
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 35 4 0 9 3681' 34 7 1 7 0 38 15 37 53 1833 80% 7
2020/2021   43 7 0 7 4422' 41 10 0 6 0 15 7 12 15 492 79% 2
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup KV Mechelen 3 1 0 0 413' 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 40 6 0 7 4009' 38 8 0 6 0 15 7 12 15 492 79% 2
2019/2020   27 3 0 3 2782' 25 5 2 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 27 3 0 3 2782' 25 5 2 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   35 5 0 0 3890' 34 11 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup KV Mechelen 6 0 0 0 767' 5 4 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii KV Mechelen 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska KV Mechelen 29 5 0 0 3123' 29 7 0 1 1 - - - - - - -
2017/2018   24 2 0 2 2293' 21 5 1 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup KV Mechelen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska KV Mechelen 23 2 0 2 2203' 20 5 1 5 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   45 2 0 2 1767' 11 4 7 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 39 1 0 2 1466' 9 4 5 1 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 2 1 0 0 135' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Gent 4 166' 1 0 1 - - - - - - -
2015/2016   41 2 0 0 2597' 25 1 4 4 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Gent 15 0 0 0 400' 2 0 3 1 0 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 23 2 0 0 2070' 23 0 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Gent 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup St.Truiden 2 0 0 0 127' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 5 0 0 711' 4 5 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup Puchar Cofidis Cup St.Truiden 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska St.Truiden 32 5 0 0 711' 4 5 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 4 0 0 1122' 7 5 2 2 0 - - - - - - -
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska St.Truiden 18 3 0 0 672' 2 5 2 0 0 - - - - - - -
Finały ligi belgijskiej St.Truiden 5 1 0 0 450' 5 0 0 2 0 - - - - - - -
2011/2012   16 667' 0 0 8 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 16 667' 0 0 8 - - - - - - -
2010/2011   12 123' 0 0 2 - - - - - - -
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska St.Truiden 12 123' 0 0 2 - - - - - - -
Statystyki Florucz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 8 3 3 3007' 19 0 19 1 0 54 18 0 15 326 71% 8
Liga belgijska Liga belgijska Liga belgijska Union St.-Gilloise 15 7 2 3 2388' 15 0 15 1 0 46 15 0 12 270 71% 6
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Union St.-Gilloise 4 0 0 0 619' 4 0 4 0 0 7 3 0 3 54 76% 2
Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Superpuchar Belgii Union St.-Gilloise 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 2 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Olimpija Lublana 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   36 19 1 12 5323' 36 0 29 12 1 65 30 0 24 264 19% 12
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Austria 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 5 40% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Olimpija Lublana 24 15 1 10 3483' 24 0 18 8 0 53 27 0 21 198 0% 10
Europa Conference League Olimpija Lublana 10 2 0 2 1536' 10 0 9 3 1 12 3 0 3 61 77% 2
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii Olimpija Lublana 2 2 0 0 304' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   25 9 0 5 3488' 25 0 20 3 0 1 1 0 1 11 82% 0
Puchar Słowenii Puchar Słowenii Puchar Słowenii Olimpija Lublana 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olimpija Lublana 0 0 1 ' 0 0 1 1 0 1 11 82% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Olimpija Lublana 25 9 0 4 3488' 25 0 20 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga chorwacka 2 liga chorwacka 2 liga chorwacka Jarun 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2