Riznič vs Bartošák - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Defence
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
31
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Riznič, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bartošák, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Riznič
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   25 1 0 1 2647' 25 0 6 2 0 14 2 0 23 672 66% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 25 0 0 1 2647' 25 0 6 2 0 14 2 0 23 672 66% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Petrzalka 1898 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   17 3 0 0 2352' 17 0 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Petrzalka 1898 17 3 0 0 2352' 17 0 11 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka Puchov 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   13 1 0 0 1682' 13 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Petrzalka 1898 13 1 0 0 1682' 13 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga słowacka Druga liga słowacka Druga liga słowacka FC Petrzalka 1898 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Bartošák
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 2 0 2 2940' 20 0 17 5 0 18 6 0 17 328 62% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Zlin 19 2 0 2 2850' 19 0 17 5 0 18 6 0 17 328 62% 0
Club Friendlies Zlin 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   25 1 0 2 3037' 27 0 8 6 0 16 4 0 14 345 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Zlin 25 1 0 2 3037' 27 0 8 6 0 16 4 0 14 345 0% 0
2023/2024   22 4 0 3 2855' 22 0 12 5 0 22 9 0 33 380 58% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Zlin 22 4 0 3 2855' 22 0 12 5 0 22 9 0 33 380 58% 1
2022/2023   2 0 0 0 315' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 12 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Zlin 2 0 0 0 315' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 12 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2