Ristić vs Farid Boulaya - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Midfield
Serbia Serbia
Profil zawodnika
37
Forward
180 cm
65 kg
33 lat (1993-02-25)
France France
Statystyki Ristić, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga serbska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Farid Boulaya, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga serbska Qatar-UAE Challenge Cup Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ristić
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   18 0 0 0 2378' 18 0 10 3 1 27 6 0 13 670 82% 0
Europa Conference League FK Radnicki 1923 2 335' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska FK Radnicki 1923 16 0 0 0 2043' 16 0 8 3 1 27 6 0 13 670 82% 0
2024/2025   35 1 0 3 4240' 35 0 15 6 0 22 6 0 22 1221 79% 0
Europa Conference League FK Radnicki 1923 2 0 0 0 210' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska FK Radnicki 1923 33 1 0 3 4030' 33 0 15 6 0 22 6 0 22 1221 79% 0
2023/2024   28 4 2 4 3448' 28 0 12 8 0 29 7 0 34 1139 77% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska FK Radnicki 1923 28 4 2 4 3448' 28 0 12 8 0 29 7 0 34 1139 77% 0
2022/2023   1 1 0 0 0 3 0 0 0 15 0% 0
Druga liga serbska Druga liga serbska Druga liga serbska FK Sloboda Užice 1 1 0 ' 0 0 3 0 0 0 15 0% 0
Statystyki Farid Boulaya
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 2 0 1 1795' 12 0 9 2 0 28 7 0 12 461 81% 1
Liga serbska Liga serbska Liga serbska FK IMT Beograd 12 2 0 1 1795' 12 0 9 2 0 28 7 0 12 461 81% 1
Qatar-UAE Challenge Cup Al-Wakra 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   14 4 1 0 1748' 14 0 6 0 0 42 16 0 16 631 84% 0
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Al-Wakra 6 952' 6 0 5 17 4 0 4 271 87% 0
Liga katarska Liga katarska Liga katarska Al-Wakra 8 4 1 0 796' 8 0 1 0 0 25 12 0 12 360 81% 0
2023/2024   19 5 1 7 2296' 19 0 7 3 0 53 19 0 24 902 63% 1
Liga katarska Liga katarska Liga katarska Al-Garrafa 19 5 1 7 2296' 19 0 7 3 0 53 19 0 24 902 63% 1
2022/2023   2 328' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Liga katarska Liga katarska Liga katarska Al-Garrafa 2 328' 2 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   34 4 0 2 2636' 18 10 6 1 1 11 6 7 17 611 72% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 34 4 0 2 2636' 18 10 6 1 1 11 6 7 17 611 72% 1
2020/2021   37 6 1 8 3839' 33 10 1 5 0 38 19 18 48 1022 75% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 35 6 1 8 3659' 32 9 1 5 0 38 19 18 48 1022 75% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 2 0 0 0 180' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   6 1 0 0 129' 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Algieria 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Algieria 4 1 0 0 129' 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   24 2 0 1 2186' 9 7 11 1 1 25 10 7 6 270 76% 2
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Metz 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 23 2 0 1 2066' 8 7 11 1 1 25 10 7 6 270 76% 2
2018/2019   44 7 0 6 5191' 34 20 9 3 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Metz 37 7 0 6 4504' 32 18 5 3 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 4 0 0 0 429' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Metz 3 0 0 0 258' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   16 698' 2 0 7 2 0 4 3 76 74% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 14 458' 0 0 7 2 0 4 3 76 74% 0
2016/2017   4 0 0 0 185' 1 1 1 0 0 0 0 0 1 8 88% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji SC Bastia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska SC Bastia 3 0 0 0 185' 1 1 1 0 0 0 0 0 1 8 88% 0
2015/2016   34 7 0 0 3838' 26 15 6 4 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 33 7 0 0 3765' 26 14 6 4 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Clermont Foot 1 0 0 0 73' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 1 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Istres 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   28 0 0 0 1952' 8 3 15 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Istres 28 0 0 0 1952' 8 3 15 0 0 - - - - - - -
2012/2013   12 0 0 0 1129' 6 4 5 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Istres 12 0 0 0 1129' 6 4 5 0 0 - - - - - - -
2011/2012   3 83' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Istres 3 83' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2