Samuel Mraz vs Reverson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
90
Forward
29 lat (1997-05-13)
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
29
Forward
Netherlands Netherlands
Statystyki Samuel Mraz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Liga Mistrzów Europa Conference League Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie The Atlantic Cup Euro Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Reverson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii Liga szwajcarska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Samuel Mraz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 11 0 1 2461' 16 0 15 0 0 53 26 0 17 320 73% 2
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Servette Genewa 11 10 0 1 1715' 11 0 11 0 0 50 24 0 16 265 76% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Servette Genewa 1 153' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Servette Genewa 2 1 0 0 318' 2 0 2 0 0 2 2 0 1 40 55% 0
Europa Conference League Servette Genewa 1 0 0 0 185' 1 0 1 0 0 1 0 0 0 15 73% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Izrael 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Słowacja 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Motor Lublin 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   32 16 0 4 4264' 32 0 19 3 0 86 40 0 19 518 72% 14
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Słowacja 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 14 86% 1
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Motor Lublin 32 16 0 4 4264' 32 0 19 3 0 85 40 0 19 504 71% 13
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Widzew Łódź 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   14 6 0 0 1759' 14 0 7 2 0 2 1 0 2 27 11% 0
1 liga polska 1 liga polska 1 liga polska Motor Lublin 12 6 0 0 1533' 12 0 6 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga grecka Liga grecka Liga grecka NFC Volos 2 0 0 0 226' 2 0 1 0 0 2 1 0 2 27 11% 0
2022/2023   37 6 0 0 2984' 11 7 20 1 0 0 0 1 1 34 71% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Słowacja 2 170' 0 0 2 0 0 0 0 3 67% 0
Liga cypryjska Liga cypryjska Liga cypryjska Anorthosis 16 6 0 0 1896' 10 6 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mirandes 19 0 0 0 918' 1 1 10 0 0 0 0 1 1 31 71% 0
2021/2022   26 8 0 1 2495' 13 9 10 1 0 0 0 2 0 12 67% 1
Serie A Serie A Serie A Spezia 2 128' 0 0 2 0 0 2 0 12 67% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Slovan Bratysława 23 7 0 1 2277' 12 9 8 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Spezia 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovan Bratysława 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   33 3 0 1 3331' 14 14 14 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Zagłębie Lubin 30 2 0 1 3136' 13 13 14 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Słowacja 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Zagłębie Lubin 1 1 0 0 195' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   30 5 0 2 2401' 10 9 11 2 0 19 11 12 7 151 77% 7
Ekstra Bladet Ekstra Bladet Ekstra Bladet Broendby IF 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Liga duńska Superligaen Broendby IF 29 4 0 2 2401' 10 9 11 2 0 19 11 12 7 151 77% 7
2018/2019   40 2 0 0 1089' 3 3 9 0 0 2 1 1 0 34 82% 0
Serie A Serie A Serie A Empoli 21 1 0 0 592' 2 2 4 0 0 2 1 1 0 34 82% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Słowacja 2 115' 0 0 1 - - - - - - -
Serie B Serie B Serie B Crotone 16 1 0 0 382' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Empoli 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   35 24 0 0 3868' 30 10 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 32 19 0 0 3597' 28 10 4 0 0 - - - - - - -
Slovakia Promotion/Relegation 1 MSK Zilina 2 2 0 0 210' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Słowacja U21 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów MSK Zilina 1 61' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   32 5 0 0 3044' 18 10 12 0 0 - - - - - - -
Puchar Słowacji Puchar Słowacji Puchar Słowacji MSK Zilina 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Senica 19 2 0 0 1890' 14 6 5 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 13 2 0 0 1154' 4 4 7 0 0 - - - - - - -
2015/2016   29 2 0 0 2281' 13 10 8 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Senica 29 2 0 0 2281' 13 10 8 0 0 - - - - - - -
2014/2015   20 1 0 0 1239' 1 1 14 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Senica 20 1 0 0 1239' 1 1 14 0 0 - - - - - - -
2013/2014   8 0 0 0 946' 4 4 4 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka FK Senica 8 0 0 0 946' 4 4 4 0 0 - - - - - - -
Statystyki Reverson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   12 8 0 0 1881' 12 0 11 7 0 30 16 0 12 205 73% 9
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Zuerich 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 11 6 0 0 1791' 11 0 11 6 0 30 16 0 12 205 73% 9
Club Friendlies FC Zuerich 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Zuerich 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   1 4 0 0 148' 1 0 1 3 0 7 4 0 2 47 64% 2
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 1 4 0 0 148' 1 0 1 1 0 7 4 0 2 47 64% 2
Trzecia liga szwajcarska Trzecia liga szwajcarska Trzecia liga szwajcarska FC Zuerich II 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
2023/2024   6 3 0 0 788' 6 0 4 2 0 12 6 0 7 203 78% 4
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong AZ Alkmaar 6 3 0 0 788' 6 0 4 2 0 12 6 0 7 203 78% 4
2022/2023   0 0 0 0 0 1 0 0 0 2 50% 0
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Jong AZ Alkmaar 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 2 50% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2