Rene Renner vs Benjamin Bockle - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
77
Midfield
32 lat (1993-11-29)
Austria Austria
Profil zawodnika
20
Midfield
Unknown Unknown
Statystyki Rene Renner, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga austriacka Puchar Austrii Europa Conference League Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Benjamin Bockle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Austrii Liga austriacka Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Rene Renner
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 4 0 0 3611' 35 0 6 8 1 43 12 0 33 1183 68% 2
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 27 3 0 0 2669' 27 0 4 8 1 29 7 0 20 888 75% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wolfsberger AC 3 1 0 0 369' 3 0 1 0 0 5 1 0 3 113 12% 0
Europa Conference League Wolfsberger AC 2 210' 2 0 0 5 2 0 4 79 78% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Wolfsberger AC 2 210' 2 0 0 1 0 0 5 78 78% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wolfsberger AC 1 153' 1 0 1 3 2 0 1 25 0% 0
2024/2025   4 1 0 0 416' 4 0 1 1 0 1 0 0 6 136 78% 2
ASEAN Club Championship Buriram United 2 180' 2 0 0 0 0 0 3 70 86% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Buriram United 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 1 31 84% 1
Europa Conference League LASK Linz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 15 40% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 1 0 0 0 146' 1 0 1 0 0 1 0 0 2 20 70% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wolfsberger AC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   12 0 0 0 1247' 12 0 2 2 0 6 0 0 21 432 45% 1
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 8 0 0 0 799' 8 0 1 2 0 6 0 0 17 391 43% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 3 0 0 0 358' 3 0 1 0 0 0 0 0 4 41 59% 0
2022/2023   31 2 0 2 2875' 31 1 0 5 0 11 2 15 33 1093 75% 1
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 29 1 0 2 2695' 29 1 0 5 0 11 2 15 33 1093 75% 1
2021/2022   33 2 0 1 3426' 31 8 1 9 2 25 7 24 28 1021 65% 3
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 1 2 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Red Bull Salzburg 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Europa Conference League LASK Linz 2 0 0 0 267' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 30 0 0 1 3069' 28 7 1 8 2 25 7 24 28 1021 65% 3
2020/2021   40 3 1 2 4339' 36 12 3 6 0 20 7 28 31 845 66% 3
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 29 2 0 0 3230' 26 9 3 6 0 14 4 18 27 690 67% 2
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 3 0 0 0 440' 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 8 1 1 2 669' 7 1 0 0 0 6 3 10 4 155 64% 1
2019/2020   44 0 0 1 4096' 33 9 9 6 0 31 4 49 44 597 66% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy LASK Linz 10 0 0 0 804' 5 2 3 2 0 5 1 8 1 63 65% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów LASK Linz 4 0 0 0 427' 4 1 0 1 0 1 0 3 6 25 52% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii LASK Linz 3 241' 2 0 1 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka LASK Linz 27 0 0 1 2624' 22 6 5 3 0 25 3 38 37 509 67% 1
2018/2019   32 5 0 3 2963' 31 2 0 6 0 34 8 38 46 669 71% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 32 5 0 3 2963' 31 2 0 6 0 34 8 38 46 669 71% 0
2017/2018   29 0 0 0 2592' 15 9 9 2 0 - - - - - - -
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Mattersburg 26 0 0 0 2147' 13 7 8 2 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Mattersburg 3 0 0 0 445' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   28 5 1 0 2993' 28 6 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka BW Linz 27 5 1 0 2903' 27 6 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii BW Linz 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   23 0 0 0 1812' 10 7 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii FC Wacker Innsbruck 1 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Wacker Innsbruck 22 0 0 0 1659' 9 6 7 0 0 - - - - - - -
2014/2015   33 4 0 0 2907' 16 10 10 0 0 - - - - - - -
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii FC Wacker Innsbruck 1 0 0 0 222' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Wacker Innsbruck 32 4 0 0 2685' 15 9 10 0 0 - - - - - - -
Statystyki Benjamin Bockle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 2 0 3 3403' 34 0 5 4 0 20 5 0 3 1104 55% 2
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Wattens 3 0 0 1 386' 3 0 1 1 0 2 0 0 1 161 20% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Wattens 28 2 0 2 2655' 28 0 2 3 0 18 5 0 2 938 61% 2
Club Friendlies Wattens 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Rapid Wiedeń 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Wattens 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 5 0% 0
2024/2025   15 1 0 3 1573' 15 0 3 4 0 5 2 0 4 544 51% 0
Europa Conference League Rapid Wiedeń 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 80 72% 0
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka Rapid Wien (A) 7 1 0 1 690' 7 0 1 1 0 2 1 0 2 217 9% 0
Puchar Austrii Puchar Austrii Puchar Austrii Rapid Wiedeń 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga austriacka Liga austriacka Liga austriacka Rapid Wiedeń 5 0 0 2 613' 5 0 2 3 0 2 1 0 2 247 80% 0
2023/2024   26 0 0 4 2884' 26 0 8 2 0 0 0 0 1 53 42% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Preußen Muenster 23 0 0 3 2614' 23 0 8 2 0 0 0 0 0 21 0% 0
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Austria U21 2 0 0 1 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Preußen Muenster 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 32 69% 0
2022/2023   22 0 0 0 463' 0 0 5 0 0 0 0 0 0 6 83% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Fortuna Duesseldorf 21 0 0 0 433' 0 0 5 0 0 0 0 0 0 6 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Fortuna Duesseldorf 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   18 1 0 0 1390' 12 3 1 1 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 18 1 0 0 1390' 12 3 1 1 0 - - - - - - -
2020/2021   19 0 0 0 1399' 6 5 8 1 0 - - - - - - -
2 liga austriacka 2 liga austriacka 2 liga austriacka FC Liefering 19 0 0 0 1399' 6 5 8 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2