Remo Arnold vs Imourane - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
16
Defence
187 cm
29 lat (1997-01-17)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
5
Midfield
Benin Benin
Statystyki Remo Arnold, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Szwajcarii U19 Elite Liga szwajcarska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Imourane, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Remo Arnold
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   28 1 0 0 2699' 28 0 4 4 1 12 3 0 13 947 76% 2
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
U19 Elite Winterthur U19 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 26 1 0 0 2519' 26 0 4 4 1 12 3 0 13 947 76% 2
2024/2025   34 2 0 1 3136' 34 0 2 7 1 19 5 0 16 1378 80% 3
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 33 1 0 1 3046' 33 0 2 7 1 19 5 0 16 1378 80% 3
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   29 2 0 0 2656' 29 0 1 5 0 15 5 0 9 1416 79% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 27 2 0 0 2476' 27 0 1 4 0 14 5 0 9 1336 83% 1
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Zuerich 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 180' 2 0 0 1 0 0 0 80 0% 0
2022/2023   33 0 0 0 3325' 25 12 4 8 0 4 0 20 8 498 76% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 0 0 0 166' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Winterthur 32 0 0 0 3159' 24 11 4 8 0 4 0 20 8 498 76% 0
2020/2021   2 3 0 0 273' 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 0 0 0 273' 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 3 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   13 0 0 0 294' 2 0 2 2 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 7 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 2 46' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 4 0 0 0 158' 1 0 1 1 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Lausanne 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Winterthur 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Winterthur 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 1 0 0 0 108' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   28 532' 2 0 4 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 24 430' 2 0 3 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 2 72' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   18 0 0 0 691' 4 0 4 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 17 0 0 0 601' 4 0 3 1 0 - - - - - - -
Statystyki Imourane
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   34 2 0 0 3908' 34 1 10 7 0 14 2 0 10 737 73% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 21 1 0 0 2568' 21 0 9 6 0 14 2 0 9 675 74% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 2 0 0 0 350' 2 1 1 0 0 0 0 0 0 7 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Benin 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
World Cup Qualification Africa Benin 8 1 0 0 720' 8 0 0 1 0 0 0 0 1 42 93% 0
Club Friendlies Grasshopper 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Grasshopper 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 13 0% 0
2024/2025   11 0 0 0 1294' 11 0 4 3 1 3 1 0 5 349 76% 0
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 11 0 0 0 1294' 11 0 4 3 1 3 1 0 5 349 76% 0
2023/2024   13 0 0 0 1462' 13 0 5 1 0 4 0 0 10 568 83% 0
Liga egipska Liga egipska Liga egipska Coca Cola 13 0 0 0 1462' 13 0 5 1 0 4 0 0 10 568 83% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2