Ramires vs Gerson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
18
Midfield
179 cm
64 kg
39 lat (1987-03-24)
Brazil Brazil
Profil zawodnika
11
Midfield
28 lat (1997-05-20)
Brazil Brazil
Statystyki Ramires, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga Mistrzów Capital One Cup Puchar Anglii Premier League Liga brazylijska Serie A Copa Libertadores Puchar Brazylii Brasiliense Azjatycka Liga Mistrzów Liga chińska Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Mistrzostwa Świata Champions cup Klubowe Mistrzostwa Świata Copa America Puchar Konfederacji Olimpiada
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Gerson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Rosji Liga rosyjska World Cup Qualification S. Amer Liga brazylijska Serie A Puchar Brazylii Brasiliense Copa Libertadores Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Recopa Sudamericana Brazil Cup 1 Klubowe Mistrzostwa Świata Brazil Cup 4 Serie D Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ramires
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2015/2016   55 8 0 0 4644' 27 20 10 2 2 10 5 19 15 331 82% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 5 0 0 0 498' 4 1 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 2 1 0 0 290' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 16 2 0 0 1281' 7 4 5 1 0 10 5 19 15 331 82% 1
Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Azjatycka Liga Mistrzów Jiangsu Suning FC 5 0 0 0 534' 5 1 0 1 1 - - - - - - -
Liga chińska Liga chińska Liga chińska Jiangsu Suning FC 26 4 0 0 1951' 8 13 4 0 1 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Jiangsu Suning FC 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 4 0 4 3220' 18 10 13 5 0 17 5 19 18 538 80% 1
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 4 254' 1 0 2 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Chelsea 1 0 0 0 144' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 6 1 0 0 663' 3 2 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 26 2 0 4 1979' 11 7 8 4 0 17 5 19 18 538 80% 1
2013/2014   43 4 0 3 3985' 39 2 5 11 1 51 12 54 58 1393 84% 7
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 10 2 0 1 884' 9 0 1 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 31 1 0 2 2881' 29 1 3 8 1 51 12 54 58 1393 84% 7
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 1 0 0 69' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   58 8 0 2 5477' 49 8 8 16 2 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 120' 1 0 0 2 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 6 1 0 0 674' 6 2 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 1 0 0 360' 4 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 36 5 0 1 3150' 28 3 7 10 1 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 3 1 0 0 327' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Chelsea 8 0 0 1 846' 8 2 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   48 12 0 6 5437' 45 16 3 9 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 0 0 0 41' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Mecz o Tarczę Wspólnoty Chelsea 1 0 0 1 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 10 3 0 2 1215' 10 4 0 3 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 5 4 0 1 763' 5 4 0 0 0 - - - - - - -
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Chelsea 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 5 0 2 3192' 28 7 2 4 0 - - - - - - -
2010/2011   42 2 0 0 4315' 32 12 8 12 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Chelsea 30 2 0 0 3324' 22 12 7 7 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Chelsea 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Chelsea 9 0 0 0 691' 7 0 1 4 1 - - - - - - -
2009/2010   38 5 0 0 3550' 34 8 0 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Benfica Lizbona 10 0 0 0 945' 10 1 0 3 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Benfica Lizbona 26 4 0 0 2515' 23 7 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Benfica Lizbona 2 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2009   5 0 0 0 382' 2 1 2 3 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 5 0 0 0 382' 2 1 2 3 0 - - - - - - -
Statystyki Gerson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   69 4 0 7 9213' 69 0 42 7 3 61 26 0 159 3324 82% 8
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Zenit St Petersburg 2 259' 2 0 1 2 1 0 3 109 0% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Zenit St Petersburg 8 1 0 0 1238' 8 0 7 2 0 7 3 0 22 427 88% 4
World Cup Qualification S. Amer Brazylia 5 1 0 0 642' 5 0 3 0 0 6 3 0 9 270 91% 0
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Cruzeiro 15 0 0 1 2077' 15 0 10 2 0 13 7 0 33 699 90% 2
Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Liga brazylijska Serie A Flamengo 10 0 0 2 1351' 10 0 6 0 1 7 4 0 20 415 91% 0
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Cruzeiro 1 160' 1 0 1 0 0 0 6 48 88% 0
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Flamengo 1 0 0 0 148' 1 0 1 0 0 3 1 0 3 115 96% 0
Brasiliense Cruzeiro 7 0 0 2 937' 7 0 5 0 1 4 1 0 14 294 89% 1
Brasiliense Flamengo 7 1 0 1 804' 7 0 2 0 1 6 1 0 17 334 43% 0
Copa Libertadores Copa Libertadores Copa Libertadores Cruzeiro 4 0 0 0 424' 4 0 1 1 0 1 0 0 14 236 92% 0
Copa Libertadores Copa Libertadores Copa Libertadores Flamengo 5 0 0 1 538' 5 0 1 0 0 7 1 0 7 270 86% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Flamengo 1 0 0 0 136' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
FIFA Club World Cup Flamengo 3 1 0 0 499' 3 0 3 1 0 5 4 0 11 107 86% 0
2022/2023   21 2 0 0 1611' 8 8 5 1 0 8 6 15 15 175 83% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 15 2 0 0 1245' 6 6 4 1 0 8 6 15 15 175 83% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 6 0 0 0 366' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   47 11 0 4 4659' 34 14 7 6 2 31 19 46 71 1273 90% 2
Europa Conference League Olympique Marsylia 2 0 0 ' 2 2 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Olympique Marsylia 6 0 0 0 426' 3 1 1 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 40 9 0 4 4143' 30 13 6 3 0 31 19 45 66 1211 90% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 1 90' 1 0 0 0 0 1 5 62 95% 0
2020/2021   11 0 0 0 569' 4 1 2 1 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Brazylia 11 0 0 0 569' 4 1 2 1 0 - - - - - - -
2019/2020   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Brasiliense Flamengo 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   41 3 0 3 4490' 29 17 11 8 0 39 7 58 91 960 83% 4
Serie A Serie A Serie A Fiorentina 37 3 0 3 4064' 27 15 9 8 0 39 7 51 85 920 83% 4
Serie A Serie A Serie A Parma 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch Fiorentina 4 0 0 0 426' 2 2 2 0 0 0 0 7 6 40 75% 0
2017/2018   49 2 0 1 3068' 11 9 20 1 0 16 5 27 43 524 89% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 10 0 0 0 608' 2 2 4 0 0 7 2 7 10 52 87% 1
Serie A Serie A Serie A AS Roma 38 2 0 1 2303' 8 6 16 1 0 9 3 20 33 472 89% 2
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 1 0 0 0 157' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   50 0 0 1 1094' 5 3 6 1 0 0 0 11 14 295 90% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów AS Roma 1 86' 0 0 1 0 0 1 0 0 0% 0
Puchar Włoch Puchar Włoch Puchar Włoch AS Roma 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Serie A Serie A Serie A AS Roma 38 0 0 0 465' 2 2 2 1 0 0 0 5 2 76 89% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy AS Roma 7 0 0 1 543' 3 1 3 0 0 0 0 5 12 219 90% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2