Ramdani vs Allano - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
67
Midfield
Dutch East Indies Dutch East Indies
Profil zawodnika
17
Forward
31 lat (1995-04-24)
Brazil Brazil
Statystyki Ramdani, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar AFC Liga 1 World Cup Qualification Asia Liga malezyjska Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Allano, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga 1 Puchar Brazylii 2 liga brazylijska Serie B Brasiliense Liga brazylijska Serie A 2 liga japońska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ramdani
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 4 0 3 1861' 14 0 11 4 1 21 8 0 11 287 4% 7
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Persib Bandung 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 12 92% 1
Liga 1 Liga 1 Liga 1 Persib Bandung 12 3 0 1 1608' 12 0 10 3 1 20 8 0 10 275 0% 6
World Cup Qualification Asia Indonezja 2 1 0 2 253' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   6 0 0 5 796' 6 0 3 1 0 11 4 0 8 165 44% 4
Puchar AFC Puchar AFC Puchar AFC Sabah FA 6 0 0 5 796' 6 0 3 1 0 11 4 0 8 165 44% 4
Statystyki Allano
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   48 9 3 11 6053' 48 0 23 19 1 90 31 0 120 1494 17% 18
Liga 1 Liga 1 Liga 1 Persija Jakarta 28 8 3 9 3185' 28 0 8 14 1 64 25 0 69 1050 0% 13
Puchar Brazylii Puchar Brazylii Puchar Brazylii Operario Ferroviario 3 0 0 0 437' 3 0 2 2 0 2 0 0 8 58 81% 1
2 liga brazylijska Serie B 2 liga brazylijska Serie B 2 liga brazylijska Serie B Operario Ferroviario 13 1 0 2 1893' 13 0 11 2 0 18 5 0 34 285 75% 3
Brasiliense Operario Ferroviario 4 0 0 0 538' 4 0 2 1 0 6 1 0 9 101 0% 1
2022/2023   18 1 1 0 2463' 15 14 3 5 1 9 3 22 31 298 71% 9
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 18 1 1 0 2463' 15 14 3 5 0 9 3 22 31 298 71% 9
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Santa Clara 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2021/2022   21 2 2 4 2554' 15 10 6 7 2 8 2 27 35 340 75% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 19 2 2 4 2311' 14 9 5 7 2 8 2 27 35 340 75% 2
Europa Conference League Santa Clara 2 0 0 0 243' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   19 2 0 1 2481' 14 12 4 6 1 11 7 23 25 219 76% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Santa Clara 19 2 0 1 2481' 14 12 4 6 1 11 7 23 25 219 76% 2
2018/2019   33 1 0 3 3004' 18 8 14 8 0 49 16 59 58 455 73% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Bursaspor 32 1 0 3 2884' 17 8 14 8 0 49 16 59 58 455 73% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bursaspor 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   29 5 0 0 2706' 19 5 10 11 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 29 5 0 0 2706' 19 5 10 11 1 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   12 1 0 0 1449' 9 7 2 2 0 7 4 7 12 121 75% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Estoril 10 1 0 0 1376' 9 7 1 2 0 7 4 7 12 121 75% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Estoril 2 73' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2