Ragnar Ache vs Nicolas Jackson - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
Netherlands Netherlands
Profil zawodnika
11
Midfield
Senegal Senegal
Statystyki Ragnar Ache, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nicolas Jackson, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Puchar Niemiec Liga Mistrzów Mecze towarzyskie Reprezentacje World Cup Qualification Africa FIFA Club World Cup Klubowe mecze towarzyskie Premier League Summer Series Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ragnar Ache
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   20 8 0 6 2946' 20 0 15 3 0 56 24 0 32 332 61% 10
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FC Köln 19 7 0 4 2856' 19 0 15 3 0 52 22 0 29 305 62% 10
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Köln 1 1 0 2 90' 1 0 0 0 0 4 2 0 3 27 59% 0
2024/2025   25 18 0 2 3428' 25 0 16 1 0 112 54 0 35 313 61% 13
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 0 0 0 149' 1 0 1 0 0 3 0 0 0 10 40% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 24 18 0 2 3279' 24 0 15 1 0 109 54 0 35 303 62% 13
2023/2024   23 17 0 0 3202' 23 0 16 0 0 95 44 0 28 256 54% 13
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 22 16 0 0 3027' 22 0 15 0 0 87 39 0 28 242 52% 13
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 1 0 0 175' 1 0 1 0 0 8 5 0 0 14 71% 0
2022/2023   31 8 0 2 4057' 23 18 10 3 0 53 17 32 18 307 56% 23
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 31 8 0 2 4057' 23 18 10 3 0 53 17 32 18 307 56% 23
2021/2022   26 0 0 1 1366' 1 1 15 0 0 6 2 6 8 60 58% 6
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Eintracht Frankfurt 5 299' 0 0 3 0 0 0 0 3 33% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 21 0 0 1 1067' 1 1 12 0 0 6 2 6 8 57 60% 6
2020/2021   11 1 0 0 537' 0 0 7 1 0 1 1 2 1 16 56% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Eintracht Frankfurt 11 1 0 0 537' 0 0 7 1 0 1 1 2 1 16 56% 0
2019/2020   20 5 0 3 2382' 18 10 1 0 0 27 10 24 20 192 66% 1
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 20 5 0 3 2382' 18 10 1 0 0 27 10 24 20 192 66% 1
2018/2019   18 7 0 2 1483' 8 3 7 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Baraże ligi holenderskiej Sparta Rotterdam 4 2 0 1 396' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
2 liga holenderska 2 liga holenderska 2 liga holenderska Sparta Rotterdam 14 5 0 1 1087' 7 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2017/2018   33 2 0 0 1708' 4 3 15 0 0 - - - - - - -
Baraże ligi holenderskiej Sparta Rotterdam 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 29 2 0 0 1708' 4 3 15 0 0 - - - - - - -
2016/2017   6 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska Sparta Rotterdam 6 80' 0 0 1 - - - - - - -
Statystyki Nicolas Jackson
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 14 1 7 3000' 23 0 14 2 2 64 36 0 16 469 81% 8
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 12 8 0 1 1441' 12 0 6 2 1 38 21 0 10 320 82% 8
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 3 3 0 3 332' 3 0 1 0 0 18 11 0 5 113 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Kenia 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Senegal 2 1 0 0 325' 2 0 2 0 0 4 3 0 0 14 79% 0
World Cup Qualification Africa Senegal 4 2 1 2 658' 4 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
FIFA Club World Cup Chelsea 1 0 0 1 154' 1 0 1 0 1 4 1 0 1 21 86% 0
2024/2025   30 13 0 5 4501' 30 0 24 8 1 81 40 0 34 437 78% 26
Premier League Premier League Premier League Chelsea 28 10 0 5 4195' 28 0 22 7 1 76 35 0 29 390 78% 24
Europa Conference League Chelsea 2 3 0 0 306' 2 0 2 1 0 5 5 0 5 47 77% 2
2023/2024   39 17 0 6 5110' 39 0 19 10 0 99 51 0 48 862 79% 34
Premier League Premier League Premier League Chelsea 31 14 0 5 3951' 31 0 14 10 0 78 43 0 40 663 78% 28
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Chelsea 4 2 0 1 447' 4 0 1 0 0 9 5 0 5 95 75% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Chelsea 4 1 0 0 712' 4 0 4 0 0 12 3 0 3 104 88% 6
2022/2023   30 13 0 4 2815' 16 9 12 7 1 11 7 0 10 115 77% 4
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 30 12 0 4 2815' 16 9 12 7 1 11 7 0 10 115 77% 4
Europa Conference League Villarreal 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   11 7 0 0 654' 0 0 9 3 2 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Villarreal B 7 0 0 ' 2 2 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 11 0 0 0 654' 0 0 9 1 0 - - - - - - -
2020/2021   23 1 0 1 1617' 7 6 9 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mirandes 23 1 0 1 1617' 7 6 9 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2