Rafa Mir vs Cedric Bakambu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Forward
189 cm
28 lat (1997-06-18)
Spain Spain
Profil zawodnika
11
Forward
183 cm
74 kg
35 lat (1991-04-11)
DR Congo DR Congo
Statystyki Rafa Mir, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie Olimpiada EURO U-21 Klubowe turieje towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cedric Bakambu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Liga Europy World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Liga chińska Azjatycka Liga Mistrzów Puchar Chin Puchar Narodów Afryki The Atlantic Cup Superpuchar Chin
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Rafa Mir
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 8 1 0 3210' 23 0 15 4 0 77 41 0 17 438 82% 8
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 0 0 0 166' 1 0 1 0 0 7 5 0 1 23 91% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 22 8 1 0 3044' 22 0 14 4 0 70 36 0 16 415 81% 7
2024/2025   5 2 0 2 827' 5 0 5 4 0 30 9 0 8 196 72% 6
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 1 0 0 ' 0 0 2 1 0 1 5 40% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 5 1 0 2 827' 5 0 5 3 0 28 8 0 7 191 73% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2023/2024   5 2 0 1 581' 5 0 2 3 0 27 15 0 7 126 60% 8
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 11 7 0 2 36 44% 5
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 3 2 0 0 401' 3 0 2 1 0 15 7 0 5 84 70% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sevilla FC 0 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 6 17% 0
Superpuchar Europy Superpuchar Europy Superpuchar Europy Sevilla FC 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   50 8 0 0 3386' 19 9 15 4 0 39 15 11 11 231 70% 18
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 2 1 0 0 284' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 36 6 0 0 2560' 16 7 10 1 0 38 14 8 11 220 70% 17
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 6 0 0 0 336' 1 1 2 2 0 1 1 3 0 11 82% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sevilla FC 6 1 0 0 206' 1 0 2 1 0 - - - - - - -
2021/2022   45 13 0 1 4390' 23 13 21 7 0 56 26 34 18 387 66% 23
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sevilla FC 4 0 0 0 382' 1 1 2 0 0 4 1 1 0 29 59% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sevilla FC 6 1 0 1 577' 3 2 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Sevilla FC 1 2 0 0 157' 1 1 0 0 0 0 0 1 0 13 54% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Sevilla FC 34 10 0 0 3274' 18 9 16 6 0 52 25 32 18 345 68% 23
2020/2021   38 16 2 1 3878' 32 8 6 2 0 86 38 50 16 317 57% 22
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Huesca 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Huesca 38 13 2 1 3878' 32 8 6 2 0 86 38 50 16 317 57% 22
2019/2020   37 9 2 1 2888' 14 6 17 3 1 13 2 6 5 31 74% 4
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Nottingham Forest 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 17 0 0 1 1014' 2 2 9 0 0 13 2 6 5 31 74% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Huesca 18 9 2 0 1694' 10 4 8 3 1 - - - - - - -
2018/2019   33 7 0 1 3287' 19 12 11 5 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Las Palmas 33 7 0 1 3287' 19 12 11 5 0 - - - - - - -
2017/2018   6 20 0 0 382' 1 1 3 0 0 2 0 1 0 6 67% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 15 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Hiszpania U21 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Wolverhampton Wanderers 4 151' 0 0 2 2 0 1 0 6 67% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Wolverhampton Wanderers 2 0 0 0 231' 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   6 9 0 0 410' 1 1 3 0 0 1 0 0 0 1 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 4 175' 0 0 2 1 0 0 0 1 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 9 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valencia CF 2 0 0 0 235' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 0 0 0 211' 1 1 1 1 0 2 1 1 0 0 0% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Valencia CF 1 0 0 0 146' 1 1 0 1 0 2 1 1 0 0 0% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valencia CF 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Valencia CF 1 65' 0 0 1 - - - - - - -
2014/2015   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Valencia B 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Cedric Bakambu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   21 8 0 6 3181' 21 0 18 6 0 35 13 0 11 158 70% 15
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 3 462' 3 0 3 6 1 0 0 22 55% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 5 3 0 1 786' 5 0 5 1 0 21 9 0 9 85 74% 9
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Real Betis 5 1 0 2 677' 5 0 3 3 0 8 3 0 2 51 71% 4
World Cup Qualification Africa DR Kongo 7 4 0 3 1166' 7 0 7 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje DR Kongo 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2024/2025   20 10 0 4 2900' 20 0 16 6 0 66 31 0 20 298 72% 21
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Real Betis 2 1 0 0 312' 2 0 2 1 0 7 3 0 1 14 57% 1
Europa Conference League Real Betis 12 7 0 2 1698' 12 0 8 1 0 35 17 0 12 160 76% 8
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 6 2 0 2 890' 6 0 6 4 0 24 11 0 7 124 69% 12
2023/2024   5 3 0 0 753' 5 0 5 3 0 27 9 0 10 147 50% 6
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 1 1 0 0 146' 1 0 1 1 0 8 2 0 2 56 61% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Real Betis 2 0 0 0 306' 2 0 2 1 0 4 1 0 3 40 68% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Galatasaray Stambuł 1 1 0 0 165' 1 0 1 1 0 13 5 0 5 42 17% 2
Europa Conference League Real Betis 1 1 0 0 136' 1 0 1 0 0 2 1 0 0 9 56% 0
2022/2023   46 20 3 3 5482' 32 24 13 7 1 23 13 22 17 173 72% 13
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Olympiakos Pireus 32 18 3 2 4465' 27 21 8 4 0 23 13 20 16 151 71% 13
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Olympique Marsylia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 2 0 0 268' 2 1 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Olympiakos Pireus 6 0 0 1 535' 3 2 2 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 5 214' 0 0 3 0 0 2 1 22 82% 0
2021/2022   19 4 0 0 1439' 5 5 9 1 0 17 8 6 2 73 82% 6
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Marsylia 2 131' 0 0 2 3 1 1 0 22 91% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Marsylia 17 4 0 0 1308' 5 5 7 1 0 14 7 5 2 51 78% 5
2019/2022   2 0 0 0 353' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 2 0 0 0 353' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   10 1 0 0 1056' 8 3 2 2 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 4 1 0 0 316' 3 0 1 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata DR Kongo 6 0 0 0 740' 5 3 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   24 17 1 0 2623' 21 7 3 6 0 27 16 40 19 206 77% 11
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 5 3 0 0 370' 2 0 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 4 3 0 0 444' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 15 9 1 0 1809' 15 6 0 5 0 27 16 40 19 206 77% 11
2016/2017   35 12 0 1 3765' 21 13 12 6 0 48 25 43 28 394 72% 17
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 7 0 0 0 813' 4 3 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 28 11 0 1 2952' 17 10 9 5 0 48 25 43 28 394 72% 17
2015/2017   7 2 0 0 503' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Africa DR Kongo 7 2 0 0 503' 3 1 2 1 0 - - - - - - -
2015/2016   52 25 1 3 5326' 34 18 16 5 0 47 27 65 30 435 75% 29
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Villarreal 35 12 0 3 3614' 21 13 13 4 0 47 27 65 30 435 75% 29
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Villarreal 2 1 0 0 67' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki DR Kongo 2 3 1 0 261' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Villarreal 13 9 0 0 1384' 11 4 2 1 0 - - - - - - -
2014/2015   41 20 0 5 3536' 14 24 6 4 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bursaspor 12 7 0 1 1289' 7 6 2 0 0 - - - - - - -
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Bursaspor 28 13 0 4 2157' 6 18 4 4 0 - - - - - - -
Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Superpuchar Turcji Bursaspor 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   32 6 0 3 3267' 22 13 7 4 1 71 31 61 29 468 72% 25
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 32 6 0 3 3267' 22 13 7 4 1 71 31 61 29 468 72% 25
2012/2013   34 11 0 1 3508' 25 9 8 4 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Sochaux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Sochaux 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 34 8 0 1 3508' 25 9 8 4 0 - - - - - - -
2011/2012   24 3 0 0 1935' 9 6 12 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 24 3 0 0 1935' 9 6 12 0 0 - - - - - - -
2010/2011   17 576' 0 0 8 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 17 576' 0 0 8 - - - - - - -
2009/2010   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Sochaux 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2