Trubač vs PuÅ¡káč - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
24
Forward
Czech Republic Czech Republic
Statystyki Trubač, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Puškáč, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Trubač
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 1 0 1 2896' 23 0 12 2 0 29 9 0 28 604 80% 3
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Hradec Kralove 7 0 0 0 906' 7 0 4 2 0 8 2 0 9 249 84% 3
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 13 1 0 1 1720' 13 0 8 0 0 21 7 0 19 355 76% 0
Club Friendlies Teplice 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Teplice 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   29 6 1 1 3182' 29 0 9 3 0 49 9 0 31 790 77% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 29 6 1 1 3182' 29 0 9 3 0 49 9 0 31 790 77% 1
2023/2024   30 4 1 4 3835' 30 0 15 3 0 32 11 0 23 585 83% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 30 4 1 4 3835' 30 0 15 3 0 32 11 0 23 585 83% 0
2022/2023   4 2 1 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Teplice 4 2 1 0 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Puškáč
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 2 0 1 591' 4 0 4 1 0 15 2 0 19 250 72% 7
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 4 2 0 1 591' 4 0 4 1 0 15 2 0 19 250 72% 7
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Jablonec 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   15 4 0 5 2385' 15 0 15 1 0 35 13 0 18 373 72% 10
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 15 4 0 5 2385' 15 0 15 1 0 35 13 0 18 373 72% 10
2023/2024   10 2 0 1 1353' 10 0 8 3 2 5 0 0 8 91 25% 1
Europa Conference League Bohemians 1905 1 0 0 0 149' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Bohemians 1905 9 2 0 1 1204' 9 0 7 3 2 5 0 0 8 91 25% 1
2022/2023   2 0 0 1 294' 2 0 2 0 0 1 0 0 4 21 0% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Bohemians 1905 2 0 0 1 294' 2 0 2 0 0 1 0 0 4 21 0% 1

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2