Popa vs Gabriel Iancu - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
29
Forward
Romania Romania
Profil zawodnika
10
Midfield
186 cm
32 lat (1994-04-15)
Romania Romania
Statystyki Popa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Liga turecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Gabriel Iancu, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Popa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 1 0 0 630' 4 0 4 0 0 6 2 0 1 96 74% 3
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Metaloglobus Bucuresti 3 1 0 0 472' 3 0 3 0 0 6 2 0 1 84 73% 2
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Genclerbirligi 1 158' 1 0 1 0 0 0 0 12 83% 1
2024/2025   28 10 0 4 3908' 28 0 24 4 0 55 15 0 11 429 75% 12
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Steaua Bukareszt 3 2 0 2 362' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 2 0 0 0 290' 2 0 2 2 0 1 1 0 0 32 69% 1
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Genclerbirligi 13 8 0 0 1935' 13 0 12 0 0 36 12 0 2 212 68% 5
Puchar Rumunii 3 Steaua Bukareszt 0 0 1 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 9 0 0 1 1185' 9 0 7 1 0 18 2 0 9 185 83% 6
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Steaua Bukareszt 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   33 11 0 5 4383' 33 0 19 5 0 86 31 0 27 678 58% 26
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Universitatea Cluj 3 0 0 0 334' 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Universitatea Cluj 30 11 0 5 4049' 30 0 18 3 0 86 31 0 27 678 58% 26
2022/2023   3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Chindia Targoviste 3 270' 3 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Gabriel Iancu
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 0 149' 1 0 1 0 1 8 2 0 4 91 87% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 1 0 0 0 149' 1 0 1 0 1 8 2 0 4 91 87% 1
2024/2025   13 2 1 1 1687' 13 0 8 4 0 21 6 0 20 283 75% 6
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Viitorul Constanta ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 13 2 1 1 1687' 13 0 8 4 0 21 6 0 20 283 75% 6
2023/2024   21 6 0 2 3156' 21 0 20 6 0 53 17 0 30 612 67% 9
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Hermannstadt 1 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 21 5 0 2 3156' 21 0 20 6 0 53 17 0 30 612 67% 9
2022/2023   25 4 0 2 2867' 14 11 13 3 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Hermannstadt 9 1 0 1 1277' 7 4 5 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska U Craiova 1948 16 2 0 1 1590' 7 7 8 2 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii U Craiova 1948 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2021/2022   22 3 1 0 1860' 9 7 9 1 0 2 1 1 1 23 74% 0
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Terek Grozny 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 12 1 0 0 1380' 9 7 3 1 0 - - - - - - -
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Terek Grozny 10 1 0 0 480' 0 0 6 0 0 2 1 1 1 23 74% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Rubin Kazań 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   27 4 1 0 1821' 12 4 7 4 0 2 1 2 2 46 83% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 4 0 0 0 303' 1 1 2 0 0 1 1 1 2 24 96% 0
Liga rosyjska Liga rosyjska Liga rosyjska Terek Grozny 11 0 0 0 527' 2 2 4 1 0 1 0 1 0 22 68% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 10 4 1 0 871' 9 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rosji Puchar Rosji Puchar Rosji Terek Grozny 2 0 0 0 120' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   32 20 5 8 3185' 28 7 2 8 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Viitorul Constanta 2 2 2 0 180' 2 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 30 18 3 8 3005' 26 7 2 7 0 - - - - - - -
2018/2019   19 2 0 1 1559' 11 5 3 7 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Dunarea Calarasi 14 2 0 1 1436' 11 5 1 4 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 4 0 0 0 77' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Rumunia 1 0 0 0 46' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii 3 FC Viitorul Constanta 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2017/2018   16 2 1 0 1293' 6 3 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Termalica Bruk-Bet Nieciecza 15 2 1 0 1293' 6 3 8 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Polski Puchar Polski Puchar Polski Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 5 3 0 303' 2 2 0 5 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 5 3 0 ' 5 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Viitorul Constanta 2 0 0 0 303' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   7 3 0 0 191' 0 1 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Karabukspor 3 1 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Steaua Bukareszt 2 70' 0 0 1 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Karabukspor 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 2 0 0 0 121' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   8 6 2 0 635' 2 2 4 3 0 - - - - - - -
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Steaua Bukareszt 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 2 0 0 0 221' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 3 1 0 ' 3 0 - - - - - - -
Puchar ligi Steaua Bukareszt 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Steaua Bukareszt 6 1 0 0 414' 1 1 3 0 0 - - - - - - -
2013/2014   8 4 0 0 531' 1 1 6 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 2 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Steaua Bukareszt 8 2 0 0 531' 1 1 6 0 0 - - - - - - -
2012/2013   2 8 1 0 0 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Viitorul Constanta 6 1 0 ' 2 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Steaua Bukareszt 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Steaua Bukareszt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2