Edgar Badia

Skład Leonesa
Ukryj skład
Pokaż cały skład
Profil zawodnika
Edgar Badia
13
Goalkeeper
181 cm
76 kg
34 lat (1992-02-12)
Spain Spain
Statystyki Edgar Badia, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Ostatnia aktualizacja: 9 maj 2026 18:18 UTC
Info
Edgar Badia gra na pozycji Goalkeeper, ma 34 lat i 181cm wzrostu, waży 76kg.
W obecnym klubie Leonesa gra 1 sezon, w tym czasie rozegrał dla barw klubowych 39 meczów i strzelił 0 goli.

W obecnym sezonie Edgar Badia strzelił 0 goli.
0 goli w reprezentacji().
W klubie strzelił 0 gole ( Druga liga hiszpańska). Dla Edgar Badia w tym sezonie odnotował także 0 asysty, rozegrał 3510 minut w sezonie, z czego 39 razy wychodził na boisko w podstawowym składzie.

Edgar Badia średnio strzela 0 bramek na mecz w rozgrywkach klubowych.
W poprzednim sezonie jego średnia wyniosła 0 bramek na mecz, łącznie w poprzednim sezonie strzelił 0 goli w 24 meczach klubowych.

W obecnym sezonie dla drużyny Leonesa Edgar Badia oddał łącznie 1 strzałów na bramkę, z czego 0 było celnych. Skuteczność podań Edgar Badia w obecnym sezonie wynosi 71 procent.
Images Edgar Badia
Statystyki Edgar Badia
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 0 0 0 3510' 39 0 0 4 0 1 0 0 3 1315 71% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Leonesa 39 0 0 0 3510' 39 0 0 4 0 1 0 0 3 1315 71% 0
2024/2025   24 0 0 0 2160' 24 0 0 1 0 0 0 0 3 691 75% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Tenerife 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 38 82% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 55 95% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Tenerife 22 0 0 0 1980' 22 0 0 1 0 0 0 0 3 598 73% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Levante 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   25 0 0 0 2250' 25 0 0 2 0 0 0 0 2 672 59% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 7 0 0 0 630' 7 0 0 1 0 0 0 0 0 235 52% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 17 0 0 0 1530' 17 0 0 1 0 0 0 0 2 437 62% 0
2022/2023   36 0 0 0 3240' 36 0 0 2 0 0 0 0 1 148 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 36 0 0 0 3240' 36 0 0 2 0 0 0 0 1 148 84% 0
2021/2022   39 0 0 0 2190' 24 0 0 2 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 38 0 0 0 2160' 24 0 0 2 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   38 2700' 30 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 38 2700' 30 0 0 - - - - - - -
2019/2020   45 0 0 0 3690' 41 0 0 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 45 0 0 0 3690' 41 0 0 2 0 - - - - - - -
2018/2019   39 0 0 0 3420' 38 0 0 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 20 0 0 0 1710' 19 0 0 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Reus 19 0 0 0 1710' 19 0 0 2 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Rayo Majadahonda 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 0 0 0 3600' 40 0 0 1 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Reus 40 0 0 0 3600' 40 0 0 1 0 - - - - - - -
2016/2017   42 0 0 0 3780' 42 0 0 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Reus 42 0 0 0 3780' 42 0 0 4 0 - - - - - - -
2011/2012   15 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Espanyol 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 14 0' 0 0 0 - - - - - - -
Mecze
maj 2026
FT
Koniec
99'
16:15
37(80%)
FT
Koniec
96'
16:15
39(79%)
kwiecień 2026
FT
Koniec
97'
16:15
46(57%)
FT
Koniec
95'
18:30
54(65%)
FT
Koniec
98'
14:00
38(72%)
FT
Koniec
96'
18:30
48(73%)
FT
Koniec
93'
20:00
50(75%)
marzec 2026
FT
Koniec
95'
16:15
41(71%)
FT
Koniec
96'
20:30
48(79%)
FT
Koniec
95'
16:15
46(64%)
FT
Koniec
93'
20:30
42(75%)
FT
Koniec
97'
18:30
39(79%)
luty 2026
FT
Koniec
103'
14:00
27(44%)
FT
Koniec
93'
18:30
27(81%)
FT
Koniec
99'
21:00
37(59%)
styczeń 2026
FT
Koniec
97'
18:30
1
30(67%)
FT
Koniec
97'
20:30
32(75%)
FT
Koniec
94'
16:15
33(94%)
FT
Koniec
94'
18:30
27(48%)
FT
Koniec
95'
14:00
27(96%)
grudzień 2025
FT
Koniec
91'
21:00
40(95%)
FT
Koniec
95'
20:30
31(90%)
FT
Koniec
95'
18:30
42(68%)
listopad 2025
FT
Koniec
95'
16:15
40(79%)
FT
Koniec
94'
16:15
35(66%)
FT
Koniec
94'
20:30
20(50%)
FT
Koniec
93'
18:30
23(83%)
FT
Koniec
95'
16:15
33(61%)
październik 2025
FT
Koniec
95'
14:00
22(82%)
FT
Koniec
90'
18:30
17(88%)

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2