Pierrick Capelle vs Julio Enciso - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Midfield
180 cm
71 kg
39 lat (1987-04-15)
France France
Profil zawodnika
19
Forward
Paraguay Paraguay
Statystyki Pierrick Capelle, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Liga francuska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Julio Enciso, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Europa Conference League World Cup Qualification S. Amer Mecze towarzyskie Reprezentacje Olimpiada Copa America Premier League Summer Series Klubowe mecze towarzyskie Copa Libertadores Liga paragwajska Puchar Południowoamerykański
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pierrick Capelle
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 1 1291' 8 0 7 3 0 10 2 0 15 266 85% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 0 0 0 389' 2 0 2 1 0 2 1 0 4 73 92% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 6 0 0 1 902' 6 0 5 2 0 8 1 0 11 193 82% 0
2024/2025   6 0 0 0 917' 6 0 5 4 0 9 2 0 4 305 81% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 423' 3 0 2 3 1 0 1 83 77% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 3 0 0 0 494' 3 0 3 4 0 6 1 0 3 222 82% 1
2023/2024   35 5 0 1 4457' 35 0 17 4 0 31 14 0 20 1510 71% 2
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Angers 35 5 0 1 4457' 35 0 17 4 0 29 13 0 19 1498 71% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 0 0 0 ' 0 0 2 1 0 1 12 92% 0
2022/2023   28 0 0 3 2641' 16 7 10 8 0 11 6 22 4 480 87% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 27 0 0 3 2464' 15 6 10 8 0 11 6 22 4 480 87% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 0 0 0 177' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   36 0 0 1 3195' 12 10 18 2 0 12 1 22 5 485 82% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 36 0 0 1 3195' 12 10 18 2 0 12 1 22 5 485 82% 0
2020/2021   40 3 0 4 4291' 28 14 11 2 0 14 4 26 16 949 81% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 0 0 1 517' 4 2 0 0 0 1 0 2 1 73 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 36 3 0 3 3774' 24 12 11 2 0 13 4 24 15 876 81% 3
2019/2020   28 3 0 2 2674' 22 5 5 7 0 36 11 27 13 595 82% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 25 1 0 2 2391' 20 5 4 7 0 36 11 27 13 595 82% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 3 2 0 0 283' 2 0 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   32 3 0 2 2934' 22 7 6 2 0 26 6 31 8 651 84% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 109' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 30 3 0 2 2735' 21 7 5 2 0 26 6 31 8 651 84% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   30 2 0 1 3777' 25 17 5 3 0 34 10 28 18 678 78% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 28 2 0 1 3551' 23 16 5 3 0 34 10 28 18 678 78% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   40 4 1 1 3616' 22 12 13 4 0 33 14 22 14 747 79% 5
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 1 0 0 114' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 35 2 0 1 3412' 20 12 12 4 0 33 14 22 14 747 79% 5
2015/2016   37 4 0 0 3343' 16 14 13 4 1 25 9 28 15 508 77% 2
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 34 4 0 0 3110' 15 12 13 4 1 25 9 28 15 508 77% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 0 0 0 155' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 0 0 0 78' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   37 3 0 0 3960' 32 12 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 34 2 0 0 3736' 32 11 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Clermont Foot 1 0 0 0 94' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Clermont Foot 2 1 0 0 130' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   7 0 0 0 780' 4 4 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 7 0 0 0 780' 4 4 3 0 0 - - - - - - -
2012/2013   35 5 0 0 3597' 33 7 2 0 1 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Clermont Foot 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Clermont Foot 35 4 0 0 3597' 33 7 2 0 1 - - - - - - -
2011/2012   3 2 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Quevilly 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Quevilly 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Statystyki Julio Enciso
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   44 15 3 11 6219' 44 0 29 2 0 132 55 0 59 1123 80% 8
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 22 3 1 3 3131' 22 0 15 2 0 59 22 0 30 613 84% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 4 6 1 0 445' 4 0 1 0 0 22 10 0 0 126 85% 0
Europa Conference League Strasbourg 8 3 0 4 1097' 8 0 5 0 0 24 10 0 7 186 77% 3
World Cup Qualification S. Amer Paragwaj 9 3 1 2 1384' 9 0 7 0 0 24 11 0 18 180 71% 1
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Paragwaj 1 0 0 2 162' 1 0 1 0 0 3 2 0 4 18 72% 1
2024/2025   19 3 0 3 2745' 19 0 15 3 0 68 26 0 34 425 74% 1
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 316' 2 0 2 0 0 20 11 0 7 128 73% 0
Premier League Premier League Premier League Ipswich Town 13 2 0 3 1777' 13 0 9 3 0 32 11 0 21 223 73% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 1 1 0 0 153' 1 0 1 0 0 4 3 0 0 12 83% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Brighton & Hove Albion 3 499' 3 0 3 12 1 0 6 62 74% 1
2023/2024   7 0 0 2 1057' 7 0 7 2 0 29 8 0 15 201 77% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 0 0 0 ' 0 0 2 0 0 3 12 92% 0
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 5 0 0 2 778' 5 0 5 2 0 26 8 0 10 163 77% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Brighton & Hove Albion 2 279' 2 0 2 1 0 0 2 26 69% 0
2022/2023   37 4 0 2 2490' 10 7 17 1 0 17 5 0 11 132 71% 2
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Brighton & Hove Albion 2 0 0 0 332' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Brighton & Hove Albion 30 4 0 2 1832' 7 4 15 1 0 17 5 0 11 132 71% 2
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Brighton & Hove Albion 5 0 0 0 326' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2020/2021   6 0 0 1 416' 2 1 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Paragwaj 6 0 0 1 416' 2 1 2 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2