Pierre de Wit vs David Otto - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
21
Midfield
172 cm
70 kg
38 lat (1987-09-26)
Germany Germany
Profil zawodnika
10
Forward
Germany Germany
Statystyki Pierre de Wit, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki David Otto, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Puchar Niemiec Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pierre de Wit
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2015/2016   1 0 0 0 59' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Duisburg 1 0 0 0 59' 0 0 1 1 0 - - - - - - -
2014/2015   17 0 0 0 650' 0 4 6 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Duisburg 17 0 0 0 650' 0 4 6 0 0 - - - - - - -
2013/2014   35 2 0 0 975' 0 11 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Duisburg 35 2 0 0 975' 0 11 1 0 0 - - - - - - -
2012/2013   4 0 0 0 223' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 4 0 0 0 223' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2011/2012   33 3 0 1 3268' 24 15 1 1 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Kaiserslautern 33 3 0 1 3268' 24 15 1 1 0 - - - - - - -
2010/2011   24 0 0 0 1479' 7 5 6 2 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Kaiserslautern 23 0 0 0 1479' 7 5 6 2 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   3 0 0 0 405' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 3 0 0 0 405' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   33 3 1 0 3020' 32 2 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Osnabrueck 33 3 1 0 3020' 32 2 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   13 2 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Osnabrueck 13 2 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
2006/2007   11 3 2 0 328' 0 0 4 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayer Leverkusen 11 328' 0 0 4 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bayer Leverkusen II 3 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
2005/2006   7 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Bayer Leverkusen II 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki David Otto
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   38 11 0 10 4789' 38 0 19 3 0 77 34 0 52 847 2% 11
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Viktoria Koeln 1904 36 9 0 10 4555' 36 0 18 3 0 74 32 0 49 820 0% 11
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Viktoria Koeln 1904 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 3 2 0 3 27 67% 0
Club Friendlies Viktoria Koeln 1904 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sandhausen 1 144' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   29 5 0 6 3918' 29 0 18 2 0 23 7 0 19 318 3% 5
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sandhausen 28 5 0 6 3735' 28 0 17 2 0 23 7 0 18 306 0% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 1 183' 1 0 1 0 0 0 1 12 75% 0
2023/2024   28 8 1 4 3582' 29 0 13 1 0 10 0 0 3 53 0% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 1 120' 1 0 0 5 0 0 3 26 0% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sandhausen 27 8 1 4 3462' 28 0 13 1 0 5 0 0 0 27 0% 0
2022/2023   30 3 0 0 2240' 4 4 22 3 0 11 3 16 7 180 76% 5
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga St. Pauli 29 2 0 0 2123' 4 4 21 3 0 11 3 16 7 180 76% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec St. Pauli 1 1 0 0 117' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   28 3 0 1 2650' 12 11 10 2 1 20 9 23 27 259 71% 9
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Jahn Regensburg 2 0 0 0 332' 2 2 0 1 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 26 3 0 1 2318' 10 9 10 1 1 20 9 23 27 259 71% 9
2020/2021   28 1 0 1 2724' 11 11 13 3 0 15 6 15 7 187 70% 3
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Jahn Regensburg 2 0 0 0 235' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 9 0 0 0 442' 1 1 4 1 0 4 1 3 0 35 74% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 17 1 0 1 2047' 9 9 8 2 0 11 5 12 7 152 68% 3
2019/2020   37 1 0 4 2922' 13 11 16 2 0 19 6 21 13 168 80% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FC Heidenheim 2 0 0 0 226' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Baraże FC Heidenheim 2 115' 0 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga FC Heidenheim 33 1 0 4 2581' 11 10 14 2 0 19 6 21 13 168 80% 4
2018/2019   10 1 0 0 245' 0 0 3 0 0 0 0 0 0 6 50% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hoffenheim 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hoffenheim II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Hoffenheim 9 245' 0 0 3 0 0 0 0 6 50% 0
2017/2018   1 76' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Hoffenheim 1 76' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2