Philipp Klement vs Daniel Heber - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
176 cm
70 kg
33 lat (1992-09-09)
Germany Germany
Profil zawodnika
15
Defence
Germany Germany
Statystyki Philipp Klement, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec 2. Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Daniel Heber, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Czwarta liga niemiecka 2. Bundesliga Puchar Niemiec Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Rezerwowi
Statystyki Philipp Klement
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   4 2 0 1 547' 4 0 3 0 0 9 3 0 3 140 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 1 158' 1 0 1 1 0 0 2 36 83% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 2 1 0 1 299' 2 0 2 0 0 8 3 0 1 104 83% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Kaiserslautern 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   2 0 0 1 226' 2 0 1 1 0 4 0 0 8 179 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Kaiserslautern 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 1 8 62% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 2 0 0 1 226' 2 0 1 0 0 4 0 0 7 171 78% 0
2022/2023   25 3 1 5 2600' 18 9 5 4 0 24 11 14 15 865 85% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Kaiserslautern 25 3 1 5 2600' 18 9 5 4 0 24 11 14 15 865 85% 2
2021/2022   24 4 0 4 2369' 15 11 3 1 0 27 14 6 12 847 83% 5
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka VfB Stuttgart II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 11 1 0 0 642' 3 3 3 0 0 4 2 2 1 242 84% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 11 2 0 4 1637' 11 8 0 1 0 23 12 4 11 605 83% 4
2020/2021   34 1 0 2 1574' 2 2 17 0 0 2 2 5 1 248 83% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfB Stuttgart 31 1 0 2 1500' 2 2 16 0 0 2 2 5 1 248 83% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 3 74' 0 0 1 - - - - - - -
2019/2020   34 0 0 2 2344' 13 9 8 2 0 33 10 6 10 455 81% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfB Stuttgart 2 0 0 0 314' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfB Stuttgart 32 0 0 2 2030' 12 8 7 2 0 33 10 6 10 455 81% 5
2018/2019   35 16 3 7 3318' 34 3 1 3 0 3 1 1 5 115 84% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 31 16 3 7 2896' 30 2 1 3 0 3 1 1 5 115 84% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 4 0 0 0 422' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   21 2 0 0 1701' 12 2 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 2 112' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 1 74' 0 0 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Paderborn 17 2 0 0 1515' 12 2 4 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   24 5 1 0 2631' 17 12 3 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 24 5 1 0 2631' 17 12 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   25 6 0 0 686' 0 6 3 0 0 1 0 0 0 19 89% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec FSV Mainz 05 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga FSV Mainz 05 7 152' 0 0 2 1 0 0 0 19 89% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 17 6 0 0 534' 0 6 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   34 5 0 0 1842' 0 8 17 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Mainz 05 II 34 5 0 0 1842' 0 8 17 0 0 - - - - - - -
2013/2014   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Nuernberg II 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   23 1 0 0 490' 0 4 4 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hansa Rostock 14 1 0 0 490' 0 4 4 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Nuernberg 9 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   33 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Nuernberg 33 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Daniel Heber
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 0 0 0 613' 6 0 1 0 0 1 0 0 5 217 93% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Magdeburg II 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 3 0 0 0 343' 3 0 1 0 0 1 0 0 3 108 90% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Magdeburg 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 2 109 96% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Magdeburg 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   31 1 0 0 3040' 31 0 4 6 0 10 2 0 27 1925 89% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Magdeburg 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 89 83% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 30 1 0 0 2950' 30 0 4 6 0 10 2 0 26 1836 89% 0
2023/2024   35 2 0 0 3185' 35 0 1 6 1 10 3 0 45 2621 79% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 33 2 0 0 3005' 33 0 1 5 1 9 3 0 36 2477 79% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Magdeburg 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 1 0 0 9 144 79% 0
2022/2023   33 0 0 1 3037' 31 1 2 7 1 1 0 0 3 361 88% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 16 0 0 1 1530' 16 1 0 5 1 1 0 0 3 361 88% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Greuther Fuerth 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka RW Essen 17 0 0 0 1507' 15 0 2 2 0 - - - - - - -
2021/2022   2 0 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka RW Essen 2 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
2020/2021   3 5 0 0 300' 3 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec RW Essen 3 300' 3 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka RW Essen 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka RW Essen 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka RW Essen 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Oberhausen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2