Petro vs Pavlovič - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
28
Midfield
Malawi Malawi
Profil zawodnika
3
Defence
Slovenia Slovenia
Statystyki Petro, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska World Cup Qualification Africa Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pavlovič, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Petro
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   43 1 0 1 4349' 43 0 7 5 0 35 12 0 30 1800 78% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 38 1 0 1 3899' 38 0 7 5 0 35 12 0 30 1800 78% 0
World Cup Qualification Africa Malawi 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Malawi 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   10 1 0 0 1112' 10 0 3 1 0 11 6 0 7 521 71% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 1 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 10 0 0 0 1112' 10 0 3 0 0 11 6 0 7 521 71% 0
2023/2024   9 0 0 0 1192' 9 0 6 2 0 4 1 0 5 332 76% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 9 0 0 0 1192' 9 0 6 1 0 4 1 0 5 332 76% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Pavlovič
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 0 0 1 1949' 16 0 7 3 0 4 0 0 9 350 70% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 16 0 0 1 1949' 16 0 7 3 0 4 0 0 9 350 70% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Botosani 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   28 1 0 1 2746' 28 0 3 2 0 16 2 0 30 782 69% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Botosani ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Botosani 28 1 0 1 2746' 28 0 3 2 0 16 2 0 30 782 69% 1
2023/2024   16 0 0 1 1873' 16 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Liga słoweńska - Prva Liga Koper 16 0 0 1 1873' 16 0 7 3 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2