Peter vs Mama Samba Balde - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
35
Forward
France France
Profil zawodnika
17
Forward
176 cm
57 kg
30 lat (1995-11-06)
Guinea-Bissau Guinea-Bissau
Statystyki Peter, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Mama Samba Balde, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga francuska Puchar Francji World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Peter
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 5 0 0 2405' 19 0 10 0 0 26 14 0 33 210 70% 18
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 17 5 0 0 2075' 17 0 9 0 0 23 14 0 30 196 71% 15
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 2 0 0 0 330' 2 0 1 0 0 3 0 0 3 14 64% 3
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Angers 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 50% 0
2023/2024   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga francuska Angers B 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Mama Samba Balde
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 4 0 3 1927' 14 0 10 0 0 34 6 0 15 172 74% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Brest 9 2 0 2 1308' 9 0 8 0 0 31 5 0 12 162 73% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Brest 1 0 0 0 120' 1 0 0 0 0 3 1 0 3 10 80% 0
World Cup Qualification Africa Gwinea-Bissau 4 2 0 1 499' 4 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Brest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   18 2 0 5 2849' 18 0 18 5 0 49 12 0 31 365 71% 20
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Brest 1 0 0 0 159' 1 0 1 1 0 4 2 0 2 20 30% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Brest 5 0 0 2 794' 5 0 5 0 0 15 1 0 6 98 74% 5
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Brest 12 2 0 3 1896' 12 0 12 4 0 29 9 0 22 241 73% 14
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 1 6 67% 0
2023/2024   4 2 0 3 616' 4 0 4 1 0 17 9 0 9 136 66% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Olympique Lyon 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 8 62% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 4 2 0 3 616' 4 0 4 1 0 17 9 0 8 128 66% 4
2022/2023   37 13 2 3 3864' 33 11 3 7 2 50 25 30 35 478 69% 13
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 4 1 0 0 433' 3 3 0 1 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 33 12 2 3 3431' 30 8 3 6 2 50 25 30 35 478 69% 13
2021/2022   32 3 0 2 3552' 20 16 10 2 1 38 18 39 24 378 71% 3
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Troyes 32 3 0 2 3552' 20 16 10 2 1 38 18 39 24 378 71% 3
2020/2021   30 7 0 0 3748' 24 16 5 4 0 33 16 32 37 366 69% 13
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 29 7 0 0 3748' 24 16 5 4 0 33 16 32 37 366 69% 13
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2019/2021   8 1 0 0 1074' 6 6 1 2 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Gwinea-Bissau 5 1 0 0 738' 4 4 1 2 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 3 0 0 0 336' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   28 6 0 1 3108' 22 12 6 2 0 51 16 27 23 225 69% 6
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 1 59' 0 0 1 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 24 6 0 1 2711' 20 11 4 2 0 51 16 27 23 225 69% 6
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 3 0 0 0 338' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   32 10 0 2 3700' 28 14 2 6 0 75 27 39 21 339 66% 11
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Aves 2 1 0 0 243' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Aves 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Aves 30 8 0 2 3457' 26 13 2 6 0 75 27 39 21 339 66% 11
2017/2018   28 3 0 0 1633' 11 2 6 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Aves 1 86' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Aves 4 316' 2 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Aves 23 3 0 0 1231' 9 2 4 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   17 0 0 0 556' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 17 0 0 0 556' 4 2 1 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   40 1 0 0 650' 2 1 6 1 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 40 1 0 0 650' 2 1 6 1 1 - - - - - - -
2014/2015   2 144' 0 0 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 2 144' 0 0 2 - - - - - - -
2013/2014   1 75' 0 0 1 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Sporting CP B 1 75' 0 0 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2