Peretz vs Jon McLaughlin - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
41
Goalkeeper
Israel Israel
Profil zawodnika
33
Goalkeeper
188 cm
83 kg
38 lat (1987-09-09)
England England
Statystyki Peretz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Anglii Bundesliga Championship Puchar Niemiec Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie FIFA Club World Cup Euro
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Peretz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   29 0 0 0 2756' 29 0 2 2 0 0 0 0 6 994 66% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Southampton 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 132 53% 0
Championship Championship Championship Southampton 21 0 0 0 1890' 21 0 0 2 0 0 0 0 5 729 66% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hamburger SV 2 210' 2 0 0 0 0 0 0 89 66% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Izrael 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Bayern Monachium 1 160' 1 0 1 0 0 0 1 44 93% 0
2024/2025   6 0 0 0 540' 6 0 0 1 0 0 0 0 3 236 66% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Bayern Monachium 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 31 84% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 3 0 0 0 270' 3 0 0 1 0 0 0 0 2 99 75% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 33 55% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Izrael 2 180' 2 0 0 0 0 0 1 73 51% 0
2023/2024   6 0 0 0 540' 6 0 0 0 0 0 0 0 0 36 83% 0
Europa Conference League Maccabi Tel Awiw 5 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Bayern Monachium 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 22 95% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Bayern Monachium 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 14 64% 0
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga izraelska Liga izraelska Liga izraelska Maccabi Tel Awiw 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Izraela Puchar Izraela Puchar Izraela Maccabi Tel Awiw ' 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Jon McLaughlin
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   - - - - - - -
2024/2025   1 90' 1 0 0 0 0 0 0 57 58% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Swansea City 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 57 58% 0
2022/2023   47 1470' 16 0 0 0 0 0 2 250 80% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Rangers 9 450' 5 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Rangers 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 32 900' 10 0 0 0 0 0 2 250 80% 0
Puchar Ligi Rangers 3 120' 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   61 0 0 0 1409' 13 1 0 2 0 0 0 2 2 187 86% 0
Puchar Szkocji Rangers 4 0 0 0 539' 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Szkocja 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 35 0 0 0 720' 8 0 0 2 0 0 0 2 2 187 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 15 150' 1 0 0 - - - - - - -
2020/2021   59 1110' 12 0 0 0 0 0 0 134 92% 0
Puchar Szkocji Rangers 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Rangers 38 990' 11 0 0 0 0 0 0 111 94% 0
Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Liga Narodów dywizja B Szkocja 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rangers 13 90' 1 0 0 0 0 0 0 23 83% 0
2019/2020   40 3136' 34 0 1 0 0 0 0 9 33% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
League 1 League 1 League 1 Sunderland 36 2836' 31 0 1 0 0 0 0 9 33% 0
Johnstones Paint Trophy Sunderland 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   59 0 0 1 5206' 56 1 0 0 0 0 0 0 2 43 33% 0
Johnstones Paint Trophy Sunderland 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Sunderland 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Sunderland 3 270' 3 0 0 0 0 0 1 9 33% 0
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Szkocja 3 60' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Sunderland 50 0 0 1 4576' 50 1 0 0 0 0 0 0 1 34 32% 0
2017/2018   37 0 0 0 3150' 35 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Szkocji Hearts 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Puchar Szkocji Motherwell 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Hearts 35 2970' 33 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   46 0 0 0 4154' 45 2 0 1 0 0 0 1 7 1164 35% 0
Championship Championship Championship Burton Albion 43 0 0 0 3944' 43 2 0 1 0 0 0 1 7 1164 35% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burton Albion 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 120' 1 0 0 - - - - - - -
2015/2016   49 0 0 1 4134' 45 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Burton Albion 45 0 0 1 4074' 45 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burton Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 2 30' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Burton Albion 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   51 0 0 0 4320' 48 0 0 2 1 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Burton Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Burton Albion 3 270' 3 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Burton Albion 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Burton Albion 46 0 0 0 4050' 45 0 0 2 1 - - - - - - -
2013/2014   47 0 0 0 4140' 46 0 0 1 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Bradford City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Bradford City 46 0 0 0 4140' 46 0 0 1 0 - - - - - - -
2012/2013   53 0 0 0 2544' 26 1 1 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 48 0 0 0 2427' 26 1 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Bradford City 5 117' 0 0 1 - - - - - - -
2011/2012   36 0 0 0 2070' 23 0 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 36 0 0 0 2070' 23 0 0 0 1 - - - - - - -
2010/2011   46 0 0 0 2250' 25 0 0 1 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 46 0 0 0 2250' 25 0 0 1 0 - - - - - - -
2009/2010   46 630' 7 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 46 630' 7 0 0 - - - - - - -
2008/2009   16 90' 1 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Bradford City 16 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2