Penxa vs Patrik Simko - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Midfield
Czech Republic Czech Republic
Profil zawodnika
4
Defence
34 lat (1991-07-08)
Slovakia Slovakia
Statystyki Penxa, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska EURO U-21 Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Patrik Simko, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga czeska Liga Europy Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Penxa
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   10 2 0 1 1492' 10 1 7 0 0 6 3 0 11 224 71% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Dukla Praha 10 1 0 1 1492' 10 1 7 0 0 6 3 0 11 208 70% 1
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Jablonec 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 16 75% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Dukla Praha 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   25 7 0 0 2658' 25 0 6 3 0 16 5 0 14 352 2% 3
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Sparta Prague B 25 7 0 0 2658' 25 0 6 3 0 16 5 0 14 344 0% 3
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sparta Praga 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Sparta Praga 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 8 88% 0
2023/2024   23 5 1 3 2070' 23 0 0 3 0 3 1 0 0 30 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska Sparta Prague B 23 5 1 3 2070' 23 0 0 3 0 3 1 0 0 30 0% 0
2 liga czeska 2 liga czeska 2 liga czeska SK Lisen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Patrik Simko
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   28 0 0 0 1237' 8 3 4 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 26 0 0 0 1084' 7 2 4 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Slovacko 2 0 0 0 153' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   31 0 0 0 1832' 10 2 10 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 31 0 0 0 1832' 10 2 10 3 0 - - - - - - -
2020/2021   33 0 0 1 2515' 12 5 14 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 33 0 0 1 2515' 12 5 14 3 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Banik Ostrawa 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2019/2020   26 1 0 2 1045' 7 1 6 2 1 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 26 1 0 2 1045' 7 1 6 2 1 - - - - - - -
2018/2019   29 0 0 0 1062' 9 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 29 0 0 0 1062' 9 1 2 1 0 - - - - - - -
2017/2018   28 1777' 17 0 3 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 28 1777' 17 0 3 - - - - - - -
2016/2017   29 0 0 0 1931' 17 3 3 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 29 0 0 0 1931' 17 3 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   8 0 0 0 588' 5 2 0 1 1 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 8 0 0 0 588' 5 2 0 1 1 - - - - - - -
2014/2015   20 0 0 0 1625' 14 4 1 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 20 0 0 0 1625' 14 4 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   19 0 0 0 1583' 14 4 0 0 0 - - - - - - -
Liga czeska Liga czeska Liga czeska Slovacko 19 0 0 0 1583' 14 4 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka MSK Zilina 2 90' 1 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2