Pele vs Abraham Marcus - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Midfield
182 cm
75 kg
34 lat (1991-09-29)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
99
Midfield
Nigeria Nigeria
Statystyki Pele, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Puchar Portugalii Puchar Narodów Afryki Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Abraham Marcus, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga portugalska Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pele
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   14 0 0 0 1454' 7 6 6 2 0 2 0 3 6 184 89% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Famalicao 13 0 0 0 1390' 7 6 5 2 0 2 0 3 6 184 89% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Famalicao 1 64' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   30 2 2 1 2976' 22 10 5 6 0 4 1 21 31 836 85% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 30 2 2 1 2976' 22 10 5 6 0 4 1 21 31 836 85% 0
2019/2021   14 1 0 0 1096' 8 4 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 6 1 0 0 757' 6 3 0 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Gwinea-Bissau 8 0 0 0 339' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
2019/2020   43 1 0 1 4006' 28 13 6 8 0 11 3 26 20 823 79% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Reading 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Reading 40 1 0 1 3575' 26 12 5 8 0 9 2 26 20 816 79% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Reading 2 0 0 0 311' 1 1 1 0 0 2 1 0 0 7 71% 0
2018/2019   32 0 0 0 1986' 11 6 8 2 1 6 1 20 14 349 81% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska AS Monaco 14 0 0 0 729' 4 2 4 2 1 3 1 9 7 165 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji AS Monaco 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Nottingham Forest 13 0 0 0 1017' 6 4 3 0 0 3 0 11 7 184 78% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej AS Monaco 3 150' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   38 7 7 0 3746' 38 4 0 8 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 4 0 0 0 446' 4 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 31 7 7 0 2924' 31 2 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Superpuchar Superpuchar AS Monaco 1 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 240' 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   2 80' 0 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Feirense 2 80' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   29 4 3 0 3201' 26 9 3 13 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 29 4 3 0 3201' 26 9 3 13 0 - - - - - - -
2014/2015   34 7 4 0 2906' 24 5 6 5 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 32 6 4 0 2838' 24 4 6 5 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Belenenses 2 1 0 0 68' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   19 0 0 0 1494' 10 5 4 5 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Olhanense 19 0 0 0 1494' 10 5 4 5 1 - - - - - - -
2012/2013   17 0 0 0 390' 1 1 4 0 0 - - - - - - -
Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Puchar Ukrainy Arsenał Kijów 2 0 0 0 136' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga ukraińska Liga ukraińska Liga ukraińska Arsenał Kijów 15 254' 0 0 4 - - - - - - -
2009/2010   21 0 0 0 925' 7 4 1 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 21 0 0 0 925' 7 4 1 1 1 - - - - - - -
2008/2009   3 0 0 0 228' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Belenenses 3 0 0 0 228' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Abraham Marcus
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   30 5 0 5 3670' 30 0 12 1 1 43 12 0 51 703 80% 6
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sintra Football 30 5 0 5 3670' 30 0 12 1 1 43 12 0 51 703 80% 6
2024/2025   16 3 0 1 2128' 16 0 10 2 1 10 2 0 14 106 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 16 3 0 1 2128' 16 0 10 2 1 10 2 0 14 106 0% 0
2023/2024   24 7 0 5 3349' 24 0 16 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 24 7 0 5 3349' 24 0 16 3 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   5 9 0 0 673' 4 0 4 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska FC Porto B 4 9 0 0 583' 4 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska FC Porto 1 90' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   18 0 0 0 1015' 3 3 8 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Portimonense 9 0 0 0 281' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
Ekstraklasa Ekstraklasa Ekstraklasa Radomiak 9 0 0 0 734' 2 2 6 1 1 - - - - - - -
2020/2021   31 11 0 0 2958' 19 10 7 5 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Feirense 31 11 0 0 2958' 19 10 7 5 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2