Paulinho vs Erick Sanchez - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
26
Forward
187 cm
74 kg
33 lat (1992-11-09)
Portugal Portugal
Profil zawodnika
10
Forward
167 cm
60 kg
26 lat (1999-09-27)
Mexico Mexico
Statystyki Paulinho, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska Liga Mistrzów Ameryka Płn. Mecze towarzyskie Reprezentacje Leagues Cup Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Erick Sanchez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga meksykańska Liga Mistrzów Ameryka Płn. Mecze towarzyskie Reprezentacje CONCACAF Gold Cup Klubowe Mistrzostwa Świata
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Paulinho
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   40 33 1 6 5293' 40 0 20 6 0 144 62 0 43 605 71% 47
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Toluca 30 21 1 4 3924' 30 0 15 5 0 101 43 0 30 412 77% 38
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Toluca 6 8 0 2 701' 6 0 2 1 0 27 13 0 6 102 81% 6
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Portugalia 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 2 8 88% 1
Leagues Cup Toluca 4 4 0 0 668' 4 0 3 0 0 16 6 0 5 83 25% 2
2024/2025   38 27 0 7 4517' 38 0 14 9 0 111 53 0 46 717 73% 28
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Toluca 38 27 0 7 4517' 38 0 14 9 0 111 53 0 46 717 73% 28
2023/2024   21 21 0 6 2446' 21 0 8 5 0 73 38 0 31 518 70% 20
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 3 4 0 1 355' 3 0 1 2 0 3 2 0 1 29 79% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 11 15 0 5 1347' 11 0 5 1 0 58 31 0 21 371 70% 18
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 1 8 88% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 5 1 0 0 564' 5 0 2 2 0 12 5 0 8 110 67% 1
2022/2023   30 15 0 4 3309' 20 12 9 5 1 26 12 21 18 260 68% 10
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Sporting Lizbona 4 1 0 0 634' 4 3 0 0 0 3 1 4 7 54 63% 2
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 6 1 0 0 456' 2 1 3 1 0 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Sporting Lizbona 8 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 20 5 0 4 2219' 14 8 6 3 0 23 11 17 11 206 70% 8
2021/2022   43 14 0 5 4765' 36 16 5 13 0 54 22 37 48 572 75% 17
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 31 11 0 4 3394' 27 11 2 10 0 53 21 30 42 508 74% 16
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Sporting Lizbona 4 0 0 0 309' 2 0 2 1 0 0 0 6 3 26 73% 0
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Sporting Lizbona 8 3 0 1 1062' 7 5 1 2 0 1 1 1 3 38 89% 1
2020/2021   37 10 1 7 4084' 31 12 6 4 0 53 27 36 61 513 72% 11
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 12 3 1 4 1241' 12 2 0 1 0 20 7 16 21 194 69% 7
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Sporting Lizbona 14 3 0 2 1574' 13 5 1 2 0 23 13 12 28 192 74% 3
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Portugalia 2 161' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 123' 0 0 2 - - - - - - -
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Sporting Lizbona 1 0 0 0 159' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 6 3 0 1 826' 5 4 1 1 0 10 7 8 12 127 72% 1
2019/2020   47 25 2 7 5202' 40 17 4 6 0 104 44 27 43 474 74% 24
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 68' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 12 6 0 0 1389' 11 4 1 2 0 18 7 3 7 110 75% 5
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 2 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 32 17 2 7 3565' 27 13 2 4 0 86 37 24 36 364 73% 19
2018/2019   35 10 0 2 3561' 21 9 13 4 0 52 22 44 35 284 76% 19
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 30 4 0 2 3019' 18 8 11 4 0 52 22 44 35 284 76% 19
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 4 0 0 93' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 4 2 0 0 449' 3 1 1 0 0 - - - - - - -
2017/2018   40 17 1 1 4153' 30 12 9 4 0 7 2 16 17 71 65% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 9 3 0 1 1073' 8 4 1 2 0 7 2 16 17 71 65% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 31 13 1 0 3080' 22 8 8 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   36 17 1 0 2771' 23 9 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Gil Vicente 36 17 1 0 2771' 23 9 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   45 7 0 0 2126' 1 19 10 1 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Gil Vicente 2 161' 0 0 2 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Gil Vicente 43 7 0 0 1965' 1 19 8 1 1 - - - - - - -
2014/2015   21 1 0 0 1382' 4 4 10 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 19 1 0 0 1325' 4 3 10 2 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Gil Vicente 2 0 0 0 57' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   24 3 0 0 1956' 8 5 13 4 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Gil Vicente 23 1 0 0 1900' 8 5 12 4 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Gil Vicente 1 56' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Gil Vicente 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2012/2013   10 2 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Trofense 10 2 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Erick Sanchez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2022/2023   42 3 0 3 4323' 42 7 0 6 1 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 39 3 0 3 3967' 39 6 0 5 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Pachuca 2 0 0 0 266' 2 1 0 1 0 - - - - - - -
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Meksyk 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   37 3 0 6 4528' 36 16 0 7 1 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 37 3 0 6 4528' 36 16 0 7 1 - - - - - - -
2020/2021   41 4 0 2 4169' 35 9 6 3 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 41 4 0 2 4169' 35 9 6 3 0 - - - - - - -
2019/2020   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga meksykańska Druga liga meksykańska Druga liga meksykańska Mineros de Zacatecas 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2018/2019   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   25 1 0 0 1197' 6 3 7 0 0 - - - - - - -
Puchar Meksyku Puchar Meksyku Puchar Meksyku Pachuca 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 25 0 0 0 1197' 6 3 7 0 0 - - - - - - -
2016/2017   5 66' 0 0 1 - - - - - - -
Liga meksykańska Liga meksykańska Liga meksykańska Pachuca 4 66' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Liga Mistrzów Ameryka Płn. Pachuca 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2