Patrick Drewes vs Karl Hein - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Goalkeeper
193 cm
87 kg
33 lat (1993-02-04)
Germany Germany
Profil zawodnika
1
Goalkeeper
Estonia Estonia
Statystyki Patrick Drewes, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Statystyki Karl Hein, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Bundesliga Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Euro kwalifikacje baraże MLS All-Star Euro
Meczów
Czyste konto
Straconych goli
Bramkarz traci gola co:
Karnych
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Statystyki Patrick Drewes
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   2 0 0 0 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie VfL Bochum 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia Dortmund 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   23 0 0 0 2070' 23 0 0 2 0 0 0 0 3 851 64% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 57 74% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Bochum 22 0 0 0 1980' 22 0 0 2 0 0 0 0 3 794 63% 0
2023/2024   33 0 0 0 2970' 33 0 0 2 0 0 0 0 6 1507 63% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Karlsruher SC 32 0 0 0 2880' 32 0 0 2 0 0 0 0 5 1461 65% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Karlsruher SC 1 90' 1 0 0 0 0 0 1 46 0% 0
2022/2023   32 0 0 0 3029' 32 1 0 2 0 0 0 0 4 789 63% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 2 0 0 0 329' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 30 0 0 0 2700' 30 0 0 2 0 0 0 0 4 789 63% 0
2021/2022   34 0 0 0 3060' 34 0 0 2 0 0 0 0 4 870 60% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 33 0 0 0 2970' 33 0 0 2 0 0 0 0 4 870 60% 0
2020/2021   33 0 0 0 586' 5 0 2 1 0 0 0 0 0 218 70% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 3 0 0 0 217' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 15 73% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 30 369' 4 0 1 0 0 0 0 203 70% 0
2019/2020   36 180' 2 0 0 0 0 0 1 46 57% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Bochum 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 34 180' 2 0 0 0 0 0 1 46 57% 0
2018/2019   19 1710' 19 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Wuerzburger Kickers 19 1710' 19 0 0 - - - - - - -
2017/2018   39 2250' 25 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Wuerzburger Kickers 38 2250' 25 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Wuerzburger Kickers 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   38 270' 3 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Preußen Muenster 38 270' 3 0 0 - - - - - - -
2015/2016   32 2880' 32 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Wil 32 2880' 32 0 0 - - - - - - -
2014/2015   14 30' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 13 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   11 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 10 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec VfL Wolfsburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2012/2013   33 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga VfL Wolfsburg 33 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Karl Hein
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   4 360' 4 0 0 0 0 0 0 110 75% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Werder Brema 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 110 75% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Estonia 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   39 3555' 39 0 1 0 0 0 2 1302 69% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Valladolid 32 2880' 32 0 0 0 0 0 2 1028 70% 0
Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Liga Narodów Division A Estonia 6 540' 6 0 0 0 0 0 0 266 62% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Valladolid 1 135' 1 0 1 0 0 0 0 8 100% 0
2023/2024   3 300' 3 0 0 0 0 0 0 34 0% 0
Premier Reserve League Arsenal Academy 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Arsenal Academy 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 34 0% 0
2022/2023   13 0 0 0 450' 5 0 0 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Estonia 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Liga Narodów Dywizja D Malta 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Arsenal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Premier League Premier League Premier League Arsenal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 6 0' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   14 900' 10 0 0 0 0 0 0 135 43% 0
Premier League Premier League Premier League Arsenal 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Reading 6 450' 5 0 0 0 0 0 0 135 43% 0
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU Estonia 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Arsenal Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Arsenal 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   14 630' 7 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Arsenal 7 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Arsenal Academy 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Liga Narodów Dywizja C Estonia 6 540' 6 0 0 - - - - - - -
2018/2019   3 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Arsenal Academy 3 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2