Patrick vs Emil Gabriel Jula - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
9
Forward
Cape Verde Cape Verde
Profil zawodnika
27
Forward
182 cm
85 kg
46 lat (1980-01-03)
Romania Romania
Statystyki Patrick, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga romuńska Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Patrick
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   27 6 0 3 3525' 27 0 15 3 0 72 21 0 41 538 62% 13
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 27 6 0 3 3525' 27 0 15 3 0 72 21 0 41 538 62% 13
2024/2025   25 2 0 3 2941' 25 0 9 1 0 21 5 0 7 204 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Maritimo 25 2 0 3 2941' 25 0 9 1 0 21 5 0 7 204 0% 0
2023/2024   23 5 0 4 2967' 23 0 12 6 0 1 0 0 0 9 0% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Torreense 1 189' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Torreense 20 5 0 4 2598' 20 0 11 6 0 1 0 0 0 9 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Torreense 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   10 4 0 0 841' 2 0 8 0 1 2 0 1 1 15 47% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Chaves 8 0 0 0 488' 0 0 6 0 1 2 0 1 1 15 47% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Torreense 2 4 0 0 353' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   6 2 0 0 410' 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 6 2 0 0 410' 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   29 5 0 0 2978' 16 10 11 1 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Farense 13 1 0 0 1053' 3 3 8 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 16 4 0 0 1925' 13 7 3 1 0 - - - - - - -
2019/2021   2 147' 0 0 2 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Wyspy Zielonego Przylądka 2 147' 0 0 2 - - - - - - -
2019/2020   12 2 0 0 586' 2 1 5 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Farense 12 2 0 0 586' 2 1 5 0 0 - - - - - - -
2018/2019   18 2 1 1 1163' 5 5 5 1 0 9 4 16 7 64 67% 1
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Tondela 17 1 0 1 1019' 5 5 4 1 0 9 4 16 7 64 67% 1
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Tondela 1 1 1 0 144' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Statystyki Emil Gabriel Jula
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2014/2015   0 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
2013/2014   3 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Ceahlaul Piatra-Neamt 3 0 0 ' 3 0 - - - - - - -
2012/2013   10 5 0 0 475' 0 2 6 0 0 - - - - - - -
Puchar Cypru Puchar Cypru Puchar Cypru Anorthosis 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Anorthosis 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 9 2 0 0 475' 0 2 6 0 0 - - - - - - -
2011/2012   30 4 1 0 2431' 18 6 5 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Duisburg 30 4 1 0 2431' 18 6 5 0 0 - - - - - - -
2010/2011   33 11 0 0 3058' 30 3 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Energie Cottbus 31 10 0 0 2878' 28 3 2 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga VfL Bochum 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Energie Cottbus 2 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   33 14 0 0 3392' 32 6 0 1 1 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Energie Cottbus 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Energie Cottbus 33 12 0 0 3392' 32 6 0 1 1 - - - - - - -
2008/2009   31 4 0 0 2902' 16 9 12 2 0 - - - - - - -
Baraże Energie Cottbus 1 0 0 0 124' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Energie Cottbus 30 4 0 0 2778' 15 8 12 2 0 - - - - - - -
2007/2008   18 6 0 3 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 18 6 0 ' 3 0 - - - - - - -
2006/2007   7 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Otelul Galati 7 1 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2