Patric Pfeiffer vs Benjamin Schwarz - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
6
Defence
Germany Germany
Profil zawodnika
23
Defence
180 cm
73 kg
39 lat (1986-07-10)
Germany Germany
Statystyki Patric Pfeiffer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2. Bundesliga Puchar Niemiec Mecze towarzyskie Reprezentacje Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Benjamin Schwarz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Rezerwowi
Statystyki Patric Pfeiffer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   35 1 0 1 3344' 35 0 4 2 2 26 5 0 26 1942 80% 2
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 31 1 0 1 2862' 31 0 2 2 2 21 5 0 23 1741 80% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 3 346' 3 0 1 5 0 0 2 191 81% 0
Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Mecze towarzyskie Reprezentacje Ghana 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 10 70% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Young Boys Berno 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Magdeburg ' 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   2 0 0 0 249' 2 0 1 1 0 2 0 0 3 296 87% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Magdeburg 2 0 0 0 249' 2 0 1 1 0 2 0 0 3 280 88% 1
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Young Boys Berno 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 16 81% 0
2023/2024   5 0 0 1 597' 5 0 2 0 0 12 1 0 5 351 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Augsburg 1 90' 1 0 0 1 1 0 1 92 80% 0
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Augsburg 4 0 0 1 507' 4 0 2 0 0 11 0 0 4 259 72% 0
2022/2023   25 4 0 1 2338' 21 2 4 7 2 16 8 16 19 786 74% 4
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 24 4 0 1 2248' 20 2 4 7 2 16 8 16 19 786 74% 4
2021/2022   32 1 0 1 3080' 31 2 1 7 0 21 5 21 17 1497 78% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 1 0 0 0 219' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 31 1 0 1 2861' 31 1 0 7 0 21 5 21 17 1497 78% 0
2020/2021   29 0 0 1 2069' 13 4 7 3 0 8 3 15 7 566 76% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 3 222' 0 0 2 0 0 0 0 19 79% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 26 0 0 1 1847' 13 4 5 3 0 8 3 15 7 547 76% 0
2019/2020   24 1 0 0 588' 2 0 5 1 0 4 2 6 2 98 95% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Darmstadt 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Darmstadt 22 1 0 0 588' 2 0 5 1 0 4 2 6 2 98 95% 0
2018/2019   2 0 0 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Hamburger SV II 2 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Luebeck 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Benjamin Schwarz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2018/2019   19 0 0 0 456' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Preußen Muenster 19 0 0 0 456' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Borussia M'gladbach 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   6 0 0 0 602' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Preußen Muenster 6 0 0 0 602' 4 3 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   25 1 0 0 1553' 13 5 0 1 2 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Preußen Muenster 25 1 0 0 1553' 13 5 0 1 2 - - - - - - -
2015/2016   27 0 0 0 829' 0 9 2 2 3 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Preußen Muenster 27 0 0 0 829' 0 9 2 2 3 - - - - - - -
2014/2015   35 2 0 0 228' 0 3 0 1 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 35 2 0 0 228' 0 3 0 1 1 - - - - - - -
2013/2014   31 2 1 0 490' 0 6 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Unterhaching 31 2 1 0 490' 0 6 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Darmstadt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2011/2012   - - - - - - -
2010/2011   8 0 0 0 575' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 8 0 0 0 575' 2 2 4 0 0 - - - - - - -
2009/2010   5 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 5 0 0 0 162' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   11 0 0 0 720' 8 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 11 720' 8 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Wehen 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2007/2008   17 0 0 0 840' 9 0 0 2 2 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec TSV 1860 Monachium 1 0 0 0 30' 0 0 0 1 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga TSV 1860 Monachium 16 0 0 0 810' 9 0 0 1 1 - - - - - - -
2006/2007   1 1 0 1 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka 1860 Muenchen II 1 1 0 ' 1 1 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2