Pascal Testroet vs Hilal El-Helwe - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
37
Forward
185 cm
71 kg
35 lat (1990-09-26)
Germany Germany
Profil zawodnika
9
Forward
187 cm
31 lat (1994-11-24)
Lebanon Lebanon
Statystyki Pascal Testroet, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Niemiec Czwarta liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Statystyki Hilal El-Helwe, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Czwarta liga niemiecka World Cup Qualification Asia Club Friendlies Puchar Azji Mecze towarzyskie Reprezentacje Liga malezyjska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Pascal Testroet
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 19 0 0 2160' 24 0 0 0 0 1 0 0 0 24 58% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Sandhausen 1 90' 1 0 0 1 0 0 0 24 58% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Sandhausen 23 18 0 0 2070' 23 0 0 0 0 - - - - - - -
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Sandhausen 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   19 8 1 3 2829' 19 0 17 0 0 35 13 0 11 236 1% 16
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 136' 1 0 1 1 0 0 0 7 43% 2
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 18 8 1 3 2693' 18 0 16 0 0 34 13 0 11 229 0% 14
2023/2024   20 6 0 6 2903' 20 0 17 0 0 2 0 0 0 19 0% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 20 6 0 6 2903' 20 0 17 0 0 2 0 0 0 19 0% 1
2022/2023   32 8 2 0 3658' 26 15 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 32 8 2 0 3658' 26 15 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   29 10 1 1 3531' 24 16 3 3 0 46 28 33 13 420 58% 11
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Sandhausen 29 10 1 1 3531' 24 16 3 3 0 46 28 33 13 420 58% 11
2020/2021   34 12 1 10 4251' 30 17 4 1 0 65 37 23 26 630 58% 11
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 56' 0 0 1 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 33 12 1 10 4195' 30 17 3 1 0 65 37 23 26 630 58% 11
2019/2020   35 9 1 5 3773' 22 16 9 2 0 50 21 30 15 316 69% 11
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 2 2 0 0 239' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 33 7 1 5 3534' 20 15 9 2 0 50 21 30 15 316 69% 11
2018/2019   34 16 2 4 4802' 33 24 1 2 0 14 7 4 2 32 59% 5
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Erzgebirge Aue 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Erzgebirge Aue 33 15 2 4 4712' 32 24 1 2 0 14 7 4 2 32 59% 5
2017/2018   7 0 0 1 573' 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 7 0 0 1 573' 3 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   28 3 0 4 2175' 7 4 17 0 0 11 4 7 0 91 58% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 26 3 0 4 2071' 7 4 16 0 0 11 4 7 0 91 58% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 104' 0 0 1 - - - - - - -
2015/2016   30 18 0 0 1547' 1 15 5 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Dynamo Dresden 30 18 0 0 1547' 1 15 5 0 0 - - - - - - -
2014/2015   31 4 0 0 1438' 0 0 18 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Arminia Bielefeld 27 4 0 0 1288' 0 0 17 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Arminia Bielefeld 4 150' 0 0 1 - - - - - - -
2013/2014   28 9 0 0 1731' 0 12 13 1 1 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Osnabrueck 28 9 0 0 1731' 0 12 13 1 1 - - - - - - -
2012/2013   37 5 0 0 2230' 1 13 18 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Arminia Bielefeld 37 5 0 0 2230' 1 13 18 0 0 - - - - - - -
2011/2012   22 7 0 0 683' 0 8 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Kickers Offenbach 22 7 0 0 683' 0 8 2 0 0 - - - - - - -
2010/2011   22 6 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Werder Brema 20 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Werder Brema 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Werder Bremen II 6 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   8 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Werder Bremen II 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   1 0 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Werder Bremen II 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Hilal El-Helwe
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   7 5 1 0 705' 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Homburg 6 4 1 0 540' 6 0 0 0 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Asia Liban 1 0 0 0 165' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Homburg 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   12 1 0 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Freiberg 12 1 0 ' 8 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   7 4 0 1 0 - - - - - - -
Liga libańska Bourj 7 4 0 ' 1 0 - - - - - - -
2020/2021   15 2 0 0 1041' 7 2 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Meppen 15 2 0 0 1041' 7 2 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2022   10 0 0 0 929' 2 2 8 0 0 0 0 0 0 14 50% 2
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Liban 10 0 0 0 929' 2 2 8 0 0 0 0 0 0 14 50% 2
2019/2021   7 3 1 0 936' 6 4 1 2 0 0 0 0 3 11 36% 1
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Liban 7 3 1 0 936' 6 4 1 2 0 0 0 0 3 11 36% 1
2019/2020   32 5 0 0 2379' 10 5 16 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Meppen 32 5 0 0 2379' 10 5 16 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   22 3 0 0 1862' 14 2 8 6 0 - - - - - - -
Puchar Grecji Puchar Grecji Puchar Grecji Apollon Smirnis 1 53' 0 0 1 - - - - - - -
Liga grecka Liga grecka Liga grecka Apollon Smirnis 21 3 0 0 1809' 14 2 7 6 0 - - - - - - -
2017/2018   31 4 0 0 2878' 15 10 15 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hallescher FC 31 4 0 0 2878' 15 10 15 0 0 - - - - - - -
2016/2017   33 4 0 0 1887' 3 6 16 0 0 - - - - - - -
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hallescher FC 2 2 0 0 120' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hallescher FC 31 0 0 0 1767' 3 5 16 0 0 - - - - - - -
Puchar Azji kwalifikacje Liban 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2017   4 1 0 0 283' 0 1 3 1 0 - - - - - - -
World Cup Qualification Asia Liban 4 1 0 0 283' 0 1 3 1 0 - - - - - - -
2015/2016   7 0 0 1 1 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Wolfsburg II 7 0 0 ' 1 1 - - - - - - -
2014/2015   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka TSV Havelse 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2