Pascal Sohm vs Maximilian Thalhammer - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
186 cm
80 kg
34 lat (1991-11-02)
Germany Germany
Profil zawodnika
8
Midfield
28 lat (1997-06-10)
Germany Germany
Statystyki Pascal Sohm, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Maximilian Thalhammer, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 3 liga niemiecka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pascal Sohm
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2023/2024   11 6 0 1 1522' 11 0 9 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Waldhof Mannheim 10 3 0 1 1432' 10 0 9 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Waldhof Mannheim 1 3 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   36 5 0 0 3822' 23 11 14 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Waldhof Mannheim 35 5 0 0 3747' 23 11 13 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Waldhof Mannheim 1 75' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   33 7 0 0 2530' 13 8 13 1 0 7 2 1 2 48 65% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 0 0 0 182' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Waldhof Mannheim 18 7 0 0 1825' 12 7 5 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Dynamo Dresden 13 523' 0 0 8 7 2 1 2 48 65% 1
2020/2021   29 7 0 0 2305' 9 7 15 1 0 0 0 1 1 7 57% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Dynamo Dresden 2 0 0 0 112' 0 0 2 1 0 0 0 1 1 7 57% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Dynamo Dresden 27 7 0 0 2193' 9 7 13 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   37 12 0 0 4314' 33 15 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Hallescher FC 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hallescher FC 36 12 0 0 4194' 32 15 4 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   37 6 0 0 3885' 32 10 5 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Hallescher FC 37 6 0 0 3885' 32 10 5 0 0 - - - - - - -
2017/2018   26 5 1 0 2922' 23 10 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sonnenhof Großaspach 26 5 1 0 2922' 23 10 2 0 0 - - - - - - -
2016/2017   34 2 0 0 2746' 20 12 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sonnenhof Großaspach 34 2 0 0 2746' 20 12 2 0 0 - - - - - - -
2015/2016   8 1 0 0 376' 1 2 2 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sonnenhof Großaspach 8 1 0 0 376' 1 2 2 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 2 0 0 1479' 0 7 14 0 0 - - - - - - -
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Sonnenhof Großaspach 36 2 0 0 1479' 0 7 14 0 0 - - - - - - -
2013/2014   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Ulm 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Maximilian Thalhammer
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   8 0 0 0 1126' 8 0 5 1 0 3 1 0 11 467 0% 1
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Waldhof Mannheim 8 0 0 0 1126' 8 0 5 1 0 3 1 0 11 467 0% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Waldhof Mannheim 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   26 1 0 2 3042' 26 0 10 12 0 11 1 0 12 485 0% 3
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Waldhof Mannheim 26 1 0 2 3042' 26 0 10 12 0 11 1 0 12 485 0% 3
2023/2024   10 0 0 1 1306' 10 0 5 1 0 3 0 0 5 419 65% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Osnabrueck 9 0 0 1 1186' 9 0 5 1 0 3 0 0 5 355 61% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Osnabrueck 1 120' 1 0 0 0 0 0 0 64 86% 0
2022/2023   29 1 0 0 3578' 29 12 1 6 0 7 4 24 28 939 79% 2
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Jahn Regensburg 1 0 0 0 170' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 28 1 0 0 3408' 28 11 1 6 0 7 4 24 28 939 79% 2
2021/2022   29 2 0 1 2380' 14 8 9 4 0 7 2 12 9 542 80% 1
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 28 2 0 1 2290' 13 8 9 3 0 7 2 12 9 542 80% 1
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
2020/2021   26 0 0 3 2759' 17 11 7 2 0 4 1 11 15 525 82% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Paderborn 3 0 0 0 436' 3 2 0 0 0 1 0 1 2 55 75% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Paderborn 23 0 0 3 2323' 14 9 7 2 0 3 1 10 13 470 83% 0
2019/2020   35 3 0 0 3696' 33 9 1 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Germany Promotion/Relegation 2 Ingolstadt 2 0 0 0 255' 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga niemiecka 3 liga niemiecka 3 liga niemiecka Ingolstadt 32 3 0 0 3351' 30 8 1 7 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Ingolstadt 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   34 1 0 0 2540' 19 8 3 1 0 4 2 4 4 65 74% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Jahn Regensburg 33 1 0 0 2540' 19 8 3 1 0 4 2 4 4 65 74% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Jahn Regensburg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   11 0 0 0 437' 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2. Bundesliga 2. Bundesliga 2. Bundesliga Ingolstadt 11 0 0 0 437' 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   4 0 0 0 0 - - - - - - -
Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Czwarta liga niemiecka Ingolstadt II 4 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2