Pascal Schuerpf vs Florent Mollet - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Midfield
190 cm
83 kg
36 lat (1989-07-15)
Switzerland Switzerland
Profil zawodnika
91
Midfield
34 lat (1991-11-19)
France France
Statystyki Pascal Schuerpf, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie Klubowe turieje towarzyskie
Meczów
Goli
Hattrick
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Florent Mollet, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga szwajcarska Europa Conference League Puchar Szwajcarii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pascal Schuerpf
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   7 5 0 0 1063' 7 0 7 3 0 14 6 0 11 285 60% 5
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 6 2 0 0 912' 6 0 6 2 0 14 6 0 10 280 60% 5
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 3 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Grasshopper 1 0 0 0 151' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 5 60% 0
2023/2024   14 5 0 1 2151' 14 0 13 1 0 26 8 0 28 469 61% 7
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Grasshopper 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Grasshopper 14 4 0 1 2151' 14 0 13 1 0 26 8 0 28 469 61% 7
2022/2023   31 5 0 6 3781' 21 17 10 4 1 41 16 20 21 559 61% 11
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 30 5 0 6 3751' 21 17 10 4 1 41 16 20 21 559 61% 11
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 30' 0 0 0 - - - - - - -
2021/2022   18 2 0 0 1290' 4 1 12 3 0 13 6 9 7 186 55% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 14 2 0 0 972' 3 0 10 3 0 13 6 9 7 186 55% 4
Szwajcaria awans/spadek FC Luzern 2 0 0 0 147' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 2 0 0 0 171' 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   35 8 0 7 3392' 27 7 8 6 0 39 17 32 22 535 58% 9
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 31 6 0 7 3002' 23 7 8 6 0 39 17 32 22 535 58% 9
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 4 2 0 0 390' 4 0 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   38 9 2 6 3791' 29 10 8 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 3 0 0 0 304' 2 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 34 8 2 6 3367' 26 9 7 4 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Young Boys Berno 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   39 11 2 8 4437' 35 14 4 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 34 9 2 8 3965' 32 13 2 1 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 3 2 0 0 292' 1 1 2 0 0 - - - - - - -
2017/2018   29 12 0 0 2699' 20 8 5 4 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 26 11 0 0 2458' 18 8 4 4 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Luzern 2 151' 1 0 1 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   32 3 0 0 2655' 12 7 15 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Luzern 1 0 0 0 201' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Vaduz 4 72' 0 0 1 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Vaduz 16 0 0 0 1399' 6 3 9 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Luzern 11 3 0 0 983' 5 3 5 0 0 - - - - - - -
2015/2016   4 2 0 0 130' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Vaduz 3 2 0 0 130' 0 1 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Vaduz 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   39 9 0 0 3435' 21 8 14 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Vaduz 35 7 0 0 3376' 21 8 13 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Vaduz 4 2 0 0 59' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
2013/2014   38 10 0 0 316' 3 0 1 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska FC Vaduz 36 10 0 0 136' 1 0 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Vaduz 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
2012/2013   15 6 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Bellinzona 15 6 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   28 0 0 0 408' 2 1 2 1 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 8 0 0 0 343' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
Szwajcaria awans/spadek Aarau 2 65' 0 0 1 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Aarau 15 0' 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   25 3 0 0 425' 1 0 4 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów FC Basel 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 7 1 0 0 425' 1 0 4 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Lugano 16 2 0 0 0' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2009/2010   15 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 12 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii FC Basel 2 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy FC Basel 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2008/2009   16 5 0 0 1170' 13 0 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Concordia 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska 2 liga szwajcarska Concordia 15 5 0 0 1170' 13 0 0 0 0 - - - - - - -
2007/2008   3 0 0 0 - - - - - - -
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska FC Basel 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Florent Mollet
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   14 2 0 2 2009' 14 0 11 5 0 23 8 0 13 656 86% 4
Liga szwajcarska Liga szwajcarska Liga szwajcarska Lausanne 13 2 0 1 1852' 13 0 10 4 0 23 8 0 11 600 87% 4
Europa Conference League Lausanne 1 0 0 1 157' 1 0 1 0 0 0 0 0 2 56 75% 0
Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Puchar Szwajcarii Lausanne 0 0 0 ' 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   3 0 0 0 462' 3 0 3 1 0 6 2 0 3 90 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 3 0 0 0 462' 3 0 3 1 0 6 2 0 3 90 86% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Olympique Lyon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   29 5 0 4 3598' 26 3 14 4 0 73 29 0 24 989 85% 7
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 27 4 0 4 3345' 24 3 13 4 0 63 25 0 21 899 86% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 2 1 0 0 253' 2 0 1 0 0 10 4 0 3 90 83% 3
2022/2023   35 3 0 2 3542' 20 14 11 4 0 20 9 13 18 531 88% 3
Bundesliga Bundesliga Bundesliga Schalke 04 12 1 0 0 897' 4 3 5 1 0 3 1 2 4 98 83% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nantes 2 0 0 0 240' 1 1 1 0 0 1 0 3 1 33 91% 0
Puchar Niemiec Puchar Niemiec Puchar Niemiec Schalke 04 1 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nantes 16 1 0 2 1757' 11 7 4 3 0 16 8 8 13 400 89% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nantes 4 1 0 0 498' 3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   37 6 0 2 4828' 33 21 3 6 0 31 18 34 51 1080 88% 13
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 1 0 0 0 199' 1 1 0 0 0 0 0 0 0 33 97% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 36 6 0 2 4629' 32 20 3 6 0 31 18 34 51 1047 87% 12
2020/2021   40 5 0 5 4929' 34 21 5 6 2 34 13 29 23 1008 90% 4
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 35 3 0 5 4192' 30 17 4 5 2 33 13 27 21 931 90% 4
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 5 2 0 0 737' 4 4 1 1 0 1 0 2 2 77 92% 0
2019/2020   29 8 0 3 3420' 23 12 6 5 0 45 20 21 24 622 85% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 2 1 0 0 354' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 25 6 0 3 2788' 19 9 6 5 0 45 20 21 24 622 85% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Montpellier 2 1 0 0 278' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2018/2019   33 6 0 5 4371' 31 18 2 7 1 83 33 45 33 1112 87% 7
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Montpellier 32 6 0 5 4300' 31 18 1 7 1 83 33 45 33 1112 87% 7
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Montpellier 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
2017/2018   31 7 1 1 2977' 19 10 7 6 0 42 22 29 25 597 87% 3
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Metz 2 0 0 0 237' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 27 7 1 1 2451' 16 8 6 6 0 42 22 29 25 597 87% 3
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 2 0 0 0 289' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2016/2017   31 1 0 1 2813' 12 7 16 4 0 29 6 21 27 439 88% 10
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Metz 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Metz 2 1 0 0 284' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Metz 28 0 0 1 2439' 9 6 16 4 0 29 6 21 27 439 88% 10
2015/2016   36 11 1 0 4425' 35 16 1 7 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Creteil 36 11 1 0 4425' 35 16 1 7 0 - - - - - - -
2014/2015   30 7 0 0 2087' 9 7 9 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 24 0 0 0 1816' 9 6 8 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dijon 4 7 0 0 161' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Dijon 2 0 0 0 110' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   23 0 0 0 2078' 9 6 13 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 23 0 0 0 2078' 9 6 13 0 0 - - - - - - -
2012/2013   36 4 0 0 4371' 32 18 4 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dijon 36 4 0 0 4371' 32 18 4 0 0 - - - - - - -
2011/2012   1 0 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Dijon 1 0' 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2