Pablo Martinez vs Akman - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
4
Midfield
180 cm
77 kg
37 lat (1989-02-21)
France France
Profil zawodnika
8
Midfield
Turkey Turkey
Statystyki Pablo Martinez, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Akman, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Pablo Martinez
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   25 0 0 0 2451' 25 0 3 4 0 5 1 0 29 1279 78% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska RC Deportivo 22 0 0 0 2127' 22 0 2 4 0 5 1 0 29 1255 80% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Granada 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla RC Deportivo 1 144' 1 0 1 0 0 0 0 24 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie RC Deportivo 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2023/2024   32 4 0 0 3254' 32 0 5 7 1 0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska RC Deportivo 31 4 0 0 3134' 31 0 5 6 1 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla RC Deportivo 1 0 0 0 120' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 0 0 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska RC Deportivo ' 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   31 0 0 0 2843' 26 3 4 8 0 6 4 18 43 1109 81% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nimes 31 0 0 0 2843' 26 3 4 8 0 6 4 18 43 1109 81% 1
2020/2021   20 0 0 1 830' 6 3 1 1 0 0 0 4 4 121 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nimes 20 0 0 1 830' 6 3 1 1 0 0 0 4 4 121 79% 0
2019/2020   28 2 0 1 2532' 27 0 1 5 1 13 3 25 32 826 79% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Nimes 26 2 0 1 2340' 26 0 0 5 1 13 3 25 32 826 79% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nimes 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Nimes 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   39 3 0 1 3688' 38 3 0 7 0 14 6 30 47 1328 84% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 5 510' 5 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 33 3 0 1 3088' 32 3 0 7 0 14 6 30 47 1328 84% 0
2017/2018   31 0 0 1 2326' 25 1 0 4 0 12 4 22 28 845 82% 1
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Strasbourg 26 0 0 1 2206' 24 1 0 4 0 12 4 22 28 845 82% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Strasbourg 4 120' 1 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Strasbourg 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   35 0 0 0 1342' 10 5 3 4 0 4 1 8 12 231 78% 1
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Angers 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Angers 30 0 0 0 874' 6 3 3 4 0 4 1 8 12 231 78% 1
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Angers 4 0 0 0 378' 3 2 0 0 0 - - - - - - -
2015/2016   34 0 0 1 2602' 26 4 2 4 0 9 3 21 24 772 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska GFC Ajaccio 30 0 0 1 2602' 26 4 2 4 0 9 3 21 24 772 75% 0
Liga francuska Liga francuska Liga francuska Lille 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji GFC Ajaccio 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej GFC Ajaccio 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   38 1 0 0 3286' 33 1 3 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska GFC Ajaccio 36 1 0 0 3167' 33 1 2 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Brest 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej GFC Ajaccio 2 119' 0 0 1 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska ES Uzes Pont du Gard 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Akman
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   16 1 0 2 2009' 16 0 8 4 0 7 5 0 15 761 81% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska FC Andorra 14 1 0 1 1829' 14 0 8 3 0 7 5 0 14 687 90% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla FC Andorra 2 0 0 1 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Galatasaray Stambuł 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 74 0% 0
2024/2025   2 0 0 0 309' 2 0 2 1 0 1 1 0 0 33 94% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 2 0 0 0 309' 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 0 0 0 ' 0 0 1 1 0 0 26 92% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Galatasaray Stambuł 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 7 100% 0
2023/2024   0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 100% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Galatasaray Stambuł 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Galatasaray Stambuł 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 1 100% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2