Oteliță vs Andrei - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
25
Midfield
Romania Romania
Profil zawodnika
11
Midfield
Romania Romania
Statystyki Oteliță, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Andrei, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga rumuńska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Oteliță
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 0 0 1 1465' 13 0 4 3 1 3 1 0 10 646 0% 1
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Sepsi OSK 13 0 0 1 1465' 13 0 4 3 1 3 1 0 10 646 0% 1
2024/2025   19 0 0 3 2663' 19 0 15 4 0 2 1 0 6 555 70% 1
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK ' 0 0 0 0 0 0% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 19 0 0 3 2663' 19 0 15 4 0 2 1 0 6 555 70% 1
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Rapid Bukareszt 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   19 0 0 1 2174' 19 0 6 4 0 6 1 0 7 726 59% 0
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska Sepsi OSK 18 0 0 1 2015' 18 0 5 4 0 6 1 0 7 726 59% 0
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii Sepsi OSK 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Rumunia U21 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Rumunii 3 Sepsi OSK 1 159' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska SCM Gloria Buzau 4 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Andrei
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   13 4 1 1 1911' 13 0 11 2 1 41 18 0 28 463 0% 2
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 13 3 0 1 1911' 13 0 11 2 1 41 18 0 28 463 0% 2
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie FC Voluntari 1 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   8 5 1 2 948' 8 0 4 0 0 16 9 0 22 230 0% 3
Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska Druga liga rumuńska FC Voluntari 8 5 1 2 948' 8 0 4 0 0 16 9 0 22 230 0% 3
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Voluntari 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2023/2024   24 3 0 3 3493' 25 0 16 2 0 57 18 0 58 641 60% 4
Liga romuńska Liga romuńska Liga romuńska FC Voluntari 24 2 0 3 3493' 25 0 16 1 0 57 18 0 58 641 60% 4
Puchar Rumunii Puchar Rumunii Puchar Rumunii FC Voluntari 1 0 0 ' 1 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2