Oscar Serrano vs Aleix Febas - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
8
Midfield
175 cm
73 kg
44 lat (1981-09-30)
Spain Spain
Profil zawodnika
14
Midfield
171 cm
64 kg
30 lat (1996-02-22)
Spain Spain
Statystyki Oscar Serrano, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Aleix Febas, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Liga hiszpańska Klubowe mecze towarzyskie Champions cup
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Oscar Serrano
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2013/2014   20 1 0 0 1370' 4 4 10 0 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Alaves 20 1 0 0 1370' 4 4 10 0 0 - - - - - - -
2012/2013   4 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Levante 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
2011/2012   25 0 0 1 1432' 7 5 7 2 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Levante 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Levante 11 0 0 1 603' 3 2 3 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 13 0 0 0 829' 4 3 4 1 0 - - - - - - -
2010/2011   4 1 0 0 310' 0 0 4 1 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 4 1 0 0 310' 0 0 4 1 0 - - - - - - -
2009/2010   37 4 0 0 3669' 29 16 0 8 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Racing Santander 4 0 0 0 235' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 33 4 0 0 3434' 27 15 0 8 0 - - - - - - -
2008/2009   38 6 0 0 4029' 32 16 3 16 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Racing Santander 3 1 0 0 0' 0 0 0 3 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 35 5 0 0 4029' 32 16 3 13 1 - - - - - - -
2007/2008   38 5 0 0 4245' 30 18 4 15 2 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Racing Santander 4 2 0 0 90' 1 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 34 3 0 0 4155' 29 18 4 14 1 - - - - - - -
2006/2007   33 0 0 0 4406' 28 21 3 5 0 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 33 0 0 0 4406' 28 21 3 5 0 - - - - - - -
2005/2006   36 1 0 0 3550' 24 12 9 11 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Racing Santander 36 1 0 0 3550' 24 12 9 11 1 - - - - - - -
2004/2005   32 2 0 0 3053' 21 9 8 6 1 - - - - - - -
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Espanyol 32 2 0 0 3053' 21 9 8 6 1 - - - - - - -
Statystyki Aleix Febas
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   36 2 0 3 3622' 36 0 5 9 0 23 8 0 111 1938 90% 2
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 90' 1 0 0 1 0 0 3 75 89% 1
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Elche 35 2 0 3 3532' 35 0 5 9 0 22 8 0 108 1863 90% 1
2024/2025   37 1 0 0 4196' 37 0 12 11 0 14 7 0 124 2103 91% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 36 1 0 0 4032' 36 0 11 10 0 14 7 0 122 2046 91% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 0 0 0 164' 1 0 1 1 0 0 0 0 2 57 95% 0
2023/2024   27 1 0 2 3625' 27 0 15 4 0 13 1 0 106 1373 83% 3
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Elche 1 1 0 0 165' 1 0 1 0 0 0 0 0 1 42 86% 2
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Elche 26 0 0 2 3460' 26 0 14 4 0 13 1 0 105 1331 83% 1
2022/2023   41 0 0 1 4916' 38 16 5 7 0 9 3 26 101 1084 83% 4
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 41 0 0 1 4916' 38 16 5 7 0 9 3 26 101 1084 83% 4
2021/2022   38 2 0 1 2891' 17 13 6 3 0 10 7 18 55 579 83% 2
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 18 0 0 0 363' 1 1 3 1 0 0 0 3 5 52 88% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Malaga CF 20 2 0 1 2528' 16 12 3 2 0 10 7 15 50 527 82% 2
2020/2021   42 0 0 2 3131' 11 7 23 2 0 8 5 19 33 446 87% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Mallorca 42 0 0 2 3131' 11 7 23 2 0 8 5 19 33 446 87% 0
2019/2020   38 2 0 3 3588' 22 17 7 4 0 8 4 18 46 531 84% 0
Liga hiszpańska Liga hiszpańska Liga hiszpańska Mallorca 38 0 0 3 3588' 22 17 7 4 0 8 4 18 46 531 84% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Mallorca 2 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2018/2019   42 3 0 3 5215' 40 21 0 8 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Albacete 42 3 0 3 5215' 40 21 0 8 0 - - - - - - -
2017/2018   42 2 0 0 4513' 29 16 12 4 0 - - - - - - -
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Real Saragossa 42 2 0 0 4513' 29 16 12 4 0 - - - - - - -
2016/2017   12 3 0 0 450' 5 0 0 3 2 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Madrid Castilla 12 3 0 0 450' 5 0 0 3 2 - - - - - - -
2015/2016   32 6 0 0 1542' 4 10 8 5 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Real Madrid Castilla 32 6 0 0 1542' 4 10 8 5 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2