Ortuño Díaz vs Marc Doue - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
15
Midfield
Spain Spain
Profil zawodnika
6
Midfield
France France
Statystyki Ortuño Díaz, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga hiszpańska Puchar Króla Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Marc Doue, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Króla Druga liga hiszpańska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ortuño Díaz
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   31 1 0 4 3856' 31 0 15 5 0 16 8 0 15 1385 86% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Cadiz 31 1 0 4 3856' 31 0 15 5 0 16 8 0 15 1385 86% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Cadiz 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   41 3 1 3 4866' 41 0 15 7 1 30 11 0 19 1679 86% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eldense 1 1 1 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 59 92% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eldense 40 2 0 3 4776' 40 0 15 7 1 30 11 0 19 1620 86% 0
2023/2024   39 4 0 5 4535' 39 0 13 8 0 36 9 0 26 1967 79% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eldense 39 4 0 5 4535' 39 0 13 8 0 36 9 0 26 1967 79% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eldense 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   0 0 0 2 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Eldense 0 0 0 ' 2 0 - - - - - - -
Statystyki Marc Doue
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   6 3 0 0 840' 6 0 5 10 1 15 5 0 18 377 81% 1
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Castellon 6 3 0 0 840' 6 0 5 10 1 15 5 0 18 377 81% 1
Club Friendlies Castellon 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   18 0 0 1 2505' 19 0 11 11 2 10 1 0 15 441 16% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Ponferradina 16 0 0 1 2295' 17 0 11 9 2 9 1 0 11 353 0% 0
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska Osasuna B 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska 3 liga hiszpańska FC Andorra 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Ponferradina 2 0 0 0 210' 2 0 0 1 0 1 0 0 4 88 80% 0
2023/2024   1 0 0 0 168' 1 0 1 2 1 1 0 0 1 48 79% 0
Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Druga liga hiszpańska Eldense 0 0 0 ' 2 1 1 0 0 1 48 79% 0
Puchar Króla Puchar Króla Puchar Króla Eldense 1 168' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   2 1 0 0 301' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Virton 2 1 0 0 301' 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2021/2022   3 2 0 0 270' 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2 liga belgijska 2 liga belgijska 2 liga belgijska Virton 3 2 0 0 270' 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   30 0 0 0 500' 1 1 5 1 0 0 0 3 3 97 84% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 30 0 0 0 500' 1 1 5 1 0 0 0 3 3 97 84% 0
2019/2020   8 88' 0 0 1 1 1 0 0 8 100% 0
Liga holenderska Liga holenderska Liga holenderska PEC Zwolle 8 88' 0 0 1 1 1 0 0 8 100% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2