Opara vs Bruno Moreira - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
33
Forward
Nigeria Nigeria
Profil zawodnika
23
Forward
184 cm
77 kg
38 lat (1987-09-06)
Portugal Portugal
Statystyki Opara, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Europa Conference League Liga portugalska Liga serbska Trzecia liga portugalska Club Friendlies Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Bruno Moreira, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi 2 liga portugalska Liga tajlandzka
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Minut na gola
Rezerwowi
Statystyki Opara
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 6 0 3 3400' 24 0 18 2 0 14 4 0 13 148 75% 3
Europa Conference League Novi Pazar 2 1 0 0 259' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Vitoria Guimaraes 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 2 100% 0
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Novi Pazar 9 2 0 1 1275' 9 0 7 0 0 14 4 0 13 146 75% 3
Trzecia liga portugalska Vitoria de Guimaraes B 11 2 0 2 1686' 11 0 10 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Club Friendlies Novi Pazar 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Novi Pazar 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   16 3 0 1 2279' 16 0 12 5 0 32 12 0 28 326 74% 15
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Novi Pazar 16 3 0 1 2279' 16 0 12 5 0 32 12 0 28 326 74% 15
2023/2024   3 0 0 1 313' 2 0 2 0 0 8 2 0 7 79 63% 2
Liga serbska Liga serbska Liga serbska Novi Pazar 3 0 0 1 313' 2 0 2 0 0 8 2 0 7 79 63% 2
Statystyki Bruno Moreira
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2021/2022   6 1 0 0 747' 5 4 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Trofense 6 1 0 0 747' 5 4 0 0 0 - - - - - - -
2020/2021   36 1 0 0 2806' 9 8 18 2 0 4 3 11 8 101 70% 9
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Portimonense 22 0 0 0 1621' 4 4 12 0 0 3 2 5 5 58 72% 2
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 11 0 0 0 680' 2 2 6 0 0 1 1 6 3 43 67% 7
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rio Ave 3 1 0 0 505' 3 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   35 4 0 1 3270' 14 11 15 0 0 28 11 11 21 183 76% 18
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 33 3 0 1 3045' 13 10 14 0 0 28 11 11 21 183 76% 18
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Rio Ave 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Rio Ave 2 0 0 0 225' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   35 9 0 2 3156' 20 7 12 2 0 38 18 24 48 244 73% 15
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Rio Ave 33 9 0 2 3048' 19 7 11 2 0 38 18 24 48 244 73% 15
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Rio Ave 2 108' 1 0 1 - - - - - - -
2017/2018   33 4 1 0 2989' 12 6 20 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 33 4 1 0 2989' 12 6 20 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2015/2016   30 18 5 0 3279' 26 9 3 5 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 30 14 4 0 3279' 26 9 3 5 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 4 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2014/2015   31 12 0 0 3393' 24 13 4 5 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Pacos Ferreira 1 2 0 0 0' 0 0 0 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Pacos Ferreira 30 10 0 0 3393' 24 13 4 4 0 - - - - - - -
2013/2014   25 1 0 0 1045' 0 4 11 0 0 - - - - - - -
Liga bułgarska Liga bułgarska Liga bułgarska CSKA Sofia 13 1 0 0 528' 0 4 4 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Chaves 12 517' 0 0 7 - - - - - - -
2012/2013   19 1 0 0 1313' 7 6 5 1 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 19 1 0 0 1313' 7 6 5 1 1 - - - - - - -
2011/2012   1 8 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Moreirense 7 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Moreirense 1 1 0 0 30' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2010/2011   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2009/2010   6 1 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 6 1 0 ' 0 0 - - - - - - -
2008/2009   2 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Varzim 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2