Opa Sangante vs Julloux - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
26
Defence
35 lat (1991-02-01)
Senegal Senegal
Profil zawodnika
12
Defence
France France
Statystyki Opa Sangante, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Druga liga francuska World Cup Qualification Africa Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie Reprezentacje Puchar Narodów Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Julloux, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Francji Druga liga francuska
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Opa Sangante
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   24 0 0 3 2191' 24 0 1 4 1 10 0 0 22 1516 84% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dunkerque 19 0 0 3 1741' 19 0 1 4 1 10 0 0 22 1516 84% 0
World Cup Qualification Africa Gwinea-Bissau 5 450' 5 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2024/2025   36 4 0 0 3352' 36 0 1 5 1 17 5 0 30 2663 81% 2
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Dunkerque 2 2 0 0 210' 2 0 0 1 0 3 2 0 1 117 78% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dunkerque 34 2 0 0 3142' 34 0 1 4 1 14 3 0 29 2546 82% 2
2023/2024   33 2 0 1 3051' 33 0 1 5 0 16 3 0 23 1959 71% 1
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Dunkerque 33 2 0 1 3051' 33 0 1 5 0 16 3 0 23 1959 71% 1
2022/2023   5 2 0 0 432' 4 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Chateauroux 2 0 0 ' 0 2 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 1 72' 0 0 1 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 4 360' 4 0 0 - - - - - - -
2020/2021   30 0 0 0 2891' 28 4 1 5 1 13 4 34 26 718 79% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 30 0 0 0 2891' 28 4 1 5 1 13 4 34 26 718 79% 0
2019/2021   8 0 0 0 750' 8 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Puchar Narodów Afryki Gwinea-Bissau 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Mistrzostwa Świata Gwinea-Bissau 6 0 0 0 570' 6 1 0 0 0 - - - - - - -
2019/2020   25 0 0 1 2209' 23 0 2 6 0 23 3 34 29 568 79% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 24 0 0 1 2119' 22 0 2 6 0 23 3 34 29 568 79% 0
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   38 3 0 0 3667' 37 4 1 10 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 2 0 0 0 240' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 35 2 0 0 3337' 34 3 1 10 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 1 1 0 0 90' 1 0 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   33 0 0 0 3310' 29 7 2 8 2 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 1 65' 0 0 1 - - - - - - -
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Chateauroux 29 0 0 0 2854' 26 6 1 8 2 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 3 0 0 0 391' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
2016/2017   3 1 0 0 386' 3 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chateauroux 1 0 0 0 176' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Puchar ligi francuskiej Chateauroux 2 210' 2 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Chateauroux 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2015/2016   3 1 0 0 182' 1 2 0 0 1 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Chambly 1 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Chambly 3 0 0 0 182' 1 2 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Beauvais 2 60' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Julloux
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   15 0 0 0 1526' 15 1 2 1 0 6 1 0 8 514 75% 0
Druga liga francuska Druga liga francuska Druga liga francuska Nancy 15 0 0 0 1526' 15 1 2 1 0 6 1 0 8 514 75% 0
2024/2025   31 1 0 3 3045' 31 0 4 2 0 8 2 0 8 527 0% 0
Puchar Francji Puchar Francji Puchar Francji Nancy 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Nancy 31 1 0 3 3045' 31 0 4 2 0 8 2 0 8 527 0% 0
2023/2024   7 0 0 0 710' 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Monts Or Azergues 7 0 0 0 710' 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Trzecia liga francuska Chateauroux 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2