Omar Imeri vs Nuno Sequeira - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
11
Defence
North Macedonia North Macedonia
Profil zawodnika
6
Defence
185 cm
78 kg
35 lat (1990-08-19)
Portugal Portugal
Statystyki Omar Imeri, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Turcji Druga liga turecka Klubowe mecze towarzyskie Mecze towarzyskie U-21
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Nuno Sequeira, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Turcji Druga liga turecka Mecze towarzyskie Reprezentacje
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Omar Imeri
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   26 1 0 4 3287' 26 0 12 5 0 10 3 0 13 899 83% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bodrumspor 4 0 0 1 360' 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Bodrumspor 22 1 0 3 2927' 22 0 12 5 0 10 3 0 13 899 83% 0
2024/2025   - - - - - - -
2023/2024   6 0 0 0 819' 6 0 4 3 2 2 1 0 5 236 69% 1
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Bodrumspor 2 0 0 0 248' 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Bodrumspor 4 0 0 0 571' 4 0 3 2 2 2 1 0 5 236 69% 1
2022/2023   3 0 0 0 337' 3 0 1 0 0 0 0 0 1 77 77% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Bodrumspor 3 0 0 0 337' 3 0 1 0 0 0 0 0 1 77 77% 0
2021/2022   2 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga macedońska Shkupi Skopje 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2020/2021   45 0 0 0 1879' 8 6 11 0 0 2 1 2 4 124 71% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Shkendija Tetowo 1 0 0 0 167' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Antalyaspor 5 0 0 0 313' 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Antalyaspor 39 0 0 0 1399' 5 3 11 0 0 2 1 2 4 124 71% 0
2019/2020   4 6 0 0 243' 0 0 3 0 0 - - - - - - -
EURO U-21 EURO U-21 EURO U-21 Albania U21 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Shkendija Tetowo 2 90' 0 0 1 - - - - - - -
Liga macedońska Shkendija Tetowo 5 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Shkendija Tetowo 2 153' 0 0 2 - - - - - - -
2018/2019   3 8 0 0 0 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga Mistrzów Liga Mistrzów Liga Mistrzów Shkendija Tetowo 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Shkendija Tetowo 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga macedońska Shkendija Tetowo 8 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   3 0 0 0 0 - - - - - - -
Liga macedońska Shkupi Skopje 3 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Statystyki Nuno Sequeira
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   19 1 1 5 2086' 19 0 7 5 0 9 4 0 16 565 76% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Pendikspor 1 1 1 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Pendikspor 18 0 0 5 1996' 18 0 7 4 0 9 4 0 16 565 76% 0
2024/2025   29 3 0 6 3045' 29 0 7 5 1 18 6 0 26 1092 77% 0
Druga liga turecka Druga liga turecka Druga liga turecka Pendikspor 29 3 0 6 3045' 29 0 7 5 1 18 6 0 26 1092 77% 0
2023/2024   35 1 0 3 3444' 35 0 4 10 0 15 4 0 29 1364 68% 0
Puchar Turcji Puchar Turcji Puchar Turcji Pendikspor 1 136' 1 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
Liga turecka Liga turecka Liga turecka Pendikspor 34 1 0 3 3308' 34 0 3 10 0 15 4 0 29 1364 68% 0
2022/2023   35 1 0 3 4271' 33 15 2 6 0 7 2 23 19 793 79% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 26 1 0 2 3042' 24 10 2 4 0 7 2 22 19 758 78% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 3 0 0 0 436' 3 2 0 1 0 0 0 1 0 35 86% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 6 0 0 1 793' 6 3 0 1 0 - - - - - - -
2021/2022   11 0 0 2 1461' 10 8 1 2 0 1 0 5 6 330 81% 1
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 4 0 0 1 479' 3 2 1 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 7 0 0 1 982' 7 6 0 2 0 1 0 5 6 330 81% 1
2020/2021   39 0 0 2 3921' 34 10 2 10 0 6 2 34 28 1438 80% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 3 0 0 0 244' 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Superpuchar Portugalii Braga 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 7 0 0 0 520' 5 1 0 1 0 2 1 3 5 211 78% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 180' 2 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 26 0 0 2 2887' 24 8 2 7 0 4 1 31 23 1227 81% 0
2019/2020   38 0 0 7 3894' 37 7 1 6 0 8 4 30 50 1112 79% 2
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 10 0 0 3 900' 10 0 0 2 0 0 0 9 8 328 78% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 2 0 0 0 257' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 25 0 0 4 2647' 24 6 1 4 0 8 4 21 42 784 79% 2
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2018/2019   37 1 0 4 3410' 35 2 1 4 0 11 4 40 53 688 73% 7
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 30 0 0 4 2648' 28 1 1 4 0 11 4 40 53 688 73% 7
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Braga 4 390' 4 0 0 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 2 180' 2 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Puchar Ligi Puchar Ligi Puchar Ligi Braga 1 1 0 0 192' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   16 0 0 0 920' 10 1 0 2 0 0 0 4 0 50 76% 0
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Braga 3 0 0 0 290' 3 1 0 0 0 0 0 4 0 50 76% 0
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Braga 13 0 0 0 630' 7 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0% 0
2016/2017   29 0 0 0 2730' 29 2 0 9 1 9 5 50 52 880 62% 0
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Nacional 0 0 0 ' 0 1 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 29 0 0 0 2730' 29 2 0 9 0 9 5 50 52 880 62% 0
2015/2016   33 1 0 0 2910' 32 0 0 6 2 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 32 1 0 0 2790' 31 0 0 6 2 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Nacional 1 120' 1 0 0 - - - - - - -
2014/2015   36 0 0 0 743' 6 1 2 5 1 - - - - - - -
Liga Europy Liga Europy Liga Europy Nacional 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 31 0 0 0 743' 6 1 2 5 1 - - - - - - -
Puchar Portugalii Puchar Portugalii Puchar Portugalii Nacional 3 0' 0 0 0 - - - - - - -
2013/2014   17 0 0 0 414' 3 0 2 2 0 - - - - - - -
Liga portugalska Liga portugalska Liga portugalska Nacional 17 0 0 0 414' 3 0 2 2 0 - - - - - - -
2012/2013   1 0 0 0 0 - - - - - - -
2 liga portugalska 2 liga portugalska 2 liga portugalska Leixoes 1 0 0 ' 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2