Žofčák vs Méndez García - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
10
Midfield
Slovakia Slovakia
Profil zawodnika
18
Defence
Spain Spain
Statystyki Žofčák, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Rezerwowi
Statystyki Méndez García, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Liga słowacka Klubowe mecze towarzyskie Club Friendlies
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Žofčák
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   1 0 0 0 104' 1 0 1 0 0 0 0 0 0 3 100% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 1 104' 1 0 1 0 0 0 0 3 100% 0
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Zemplin Michalovce 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2024/2025   10 0 0 1 1405' 10 0 8 2 1 7 0 0 11 496 58% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 10 0 0 1 1405' 10 0 8 2 1 7 0 0 11 496 58% 0
2023/2024   15 1 0 1 2394' 15 0 15 5 0 8 2 0 11 351 67% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 15 1 0 1 2394' 15 0 15 5 0 8 2 0 11 351 67% 1
2022/2023   1 0 0 0 158' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka Zemplin Michalovce 1 0 0 0 158' 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Méndez García
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   23 0 0 1 2797' 23 0 9 5 0 21 3 0 20 887 79% 1
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 22 0 0 1 2707' 22 0 9 4 0 21 3 0 20 887 79% 1
Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie Klubowe mecze towarzyskie DAC 1904 Dunajska Streda 0 0 0 ' 1 0 - - - - - - -
Club Friendlies DAC 1904 Dunajska Streda 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
2024/2025   20 2 0 1 2546' 20 0 11 8 0 19 4 0 28 483 72% 5
Europa Conference League DAC 1904 Dunajska Streda 2 1 0 0 234' 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 18 1 0 1 2312' 18 0 10 8 0 19 4 0 28 483 72% 5
2023/2024   14 0 0 2 1627' 14 0 6 0 0 6 4 0 8 337 70% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 14 0 0 2 1627' 14 0 6 0 0 6 4 0 8 337 70% 0
Europa Conference League DAC 1904 Dunajska Streda 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2022/2023   1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga słowacka Liga słowacka Liga słowacka DAC 1904 Dunajska Streda 1 0 0 0 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2