Odin Bailey vs Harry Cornick - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
27
Forward
England England
Profil zawodnika
7
Forward
180 cm
84 kg
31 lat (1995-03-06)
England England
Statystyki Odin Bailey, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi League 1 Puchar Anglii Carabao Cup Johnstones Paint Trophy Klubowe mecze towarzyskie Puchar Ligi
Meczów
Goli
Asyst
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Harry Cornick, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Carabao Cup League 1 Championship Puchar Anglii Klubowe mecze towarzyskie
Meczów
Goli
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Odin Bailey
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   39 4 0 3 5410' 39 0 25 7 0 55 16 0 30 1525 87% 3
League 1 League 1 League 1 Stockport 33 4 0 2 4645' 33 0 22 7 0 47 14 0 24 1347 86% 3
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 2 210' 2 0 0 0 0 0 3 0 0% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stockport 2 226' 2 0 1 4 1 0 1 63 89% 0
Johnstones Paint Trophy Stockport 2 0 0 1 329' 2 0 2 0 0 4 1 0 2 115 90% 0
2024/2025   16 3 0 3 1943' 16 0 7 3 0 29 13 0 15 689 71% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Stockport 1 0 0 0 90' 1 0 0 1 0 0 0 0 0 32 97% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 3 362' 3 0 1 1 1 0 0 8 100% 0
League 1 League 1 League 1 Stockport 8 2 0 2 1131' 8 0 6 2 0 18 8 0 8 432 73% 0
Johnstones Paint Trophy Stockport 4 1 0 1 360' 4 0 0 0 0 10 4 0 7 217 62% 0
2023/2024   27 2 0 8 3507' 27 0 15 3 0 55 15 0 21 1093 83% 0
League 2 League 2 League 2 Stockport 25 2 0 8 3252' 25 0 14 3 0 53 13 0 20 998 82% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Stockport 2 255' 2 0 1 0 0 0 0 40 82% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Salford City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Johnstones Paint Trophy Stockport 0 0 0 ' 0 0 2 2 0 1 55 91% 0
2022/2023   28 0 0 1 2018' 13 6 6 2 0 9 6 6 13 281 80% 4
League 2 League 2 League 2 Salford City 24 0 0 1 1643' 11 5 4 1 0 9 6 6 13 281 80% 4
Johnstones Paint Trophy Salford City 3 0 0 0 329' 2 1 1 1 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Salford City 1 46' 0 0 1 - - - - - - -
2021/2022   32 3 0 2 3843' 22 16 10 1 0 24 12 16 17 417 75% 7
Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Liga szkocka Premiership Livingston 31 3 0 2 3713' 22 16 9 1 0 24 12 16 17 417 75% 7
Puchar Szkocji Livingston 1 130' 0 0 1 0 0 0 0 0 0% 0
2020/2021   46 5 0 5 4447' 27 16 12 4 0 36 15 21 25 592 79% 1
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Forest Green Rovers 1 90' 1 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Birmingham City 1 85' 0 0 1 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Forest Green Rovers 43 4 0 5 4152' 25 16 11 4 0 36 15 21 25 592 79% 1
Johnstones Paint Trophy Forest Green Rovers 1 1 0 0 120' 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0% 0
2019/2020   21 2 0 1 984' 5 1 7 1 0 4 1 2 3 37 84% 0
League 2 League 2 League 2 Forest Green Rovers 5 1 0 1 473' 5 1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Birmingham City 14 1 0 0 456' 0 0 6 1 0 4 1 2 3 37 84% 0
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Birmingham City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Birmingham City 1 55' 0 0 1 - - - - - - -
2018/2019   2 0 0 0 0 - - - - - - -
National League North/South Gloucester City 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2017/2018   1 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship Birmingham City 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Statystyki Harry Cornick
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   3 1 0 0 423' 3 0 3 1 0 6 1 0 1 55 69% 2
League 1 League 1 League 1 Stevenage 3 1 0 0 423' 3 0 3 1 0 6 1 0 1 52 67% 2
Championship Championship Championship Bristol City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 3 100% 0
2024/2025   1 0 0 1 0 1 1 0 1 31 71% 0
Championship Championship Championship Bristol City 1 0 0 ' 1 0 1 1 0 0 16 69% 0
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bristol City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 1 15 73% 0
2023/2024   9 3 0 1 1269' 9 0 8 1 0 17 8 0 8 269 53% 10
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Bristol City 0 0 0 ' 0 0 0 0 0 0 4 100% 1
Carabao Cup Carabao Cup Carabao Cup Bristol City 2 1 0 0 293' 2 0 2 0 0 2 1 0 2 23 43% 0
Championship Championship Championship Bristol City 7 2 0 1 976' 7 0 6 1 0 15 7 0 6 242 53% 9
2022/2023   42 3 0 5 3914' 17 15 22 3 0 20 8 14 11 328 59% 9
Championship Championship Championship Bristol City 18 1 0 1 1730' 8 7 9 2 0 13 7 9 6 196 59% 2
Championship Championship Championship Luton Town 21 1 0 3 1808' 7 6 12 1 0 7 1 5 5 132 60% 7
Championship Championship Championship Watford 0 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 3 1 0 1 376' 2 2 1 0 0 - - - - - - -
2021/2022   45 13 0 5 5620' 33 27 10 4 0 43 25 31 17 445 66% 24
Championship Championship Championship Luton Town 42 12 0 4 5288' 32 26 8 4 0 42 24 28 17 435 66% 24
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 1 0 1 230' 1 1 1 0 0 1 1 3 0 10 60% 0
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 1 102' 0 0 1 - - - - - - -
2020/2021   47 1 0 6 5280' 30 24 13 1 0 18 10 14 18 396 68% 18
Championship Championship Championship Luton Town 42 1 0 6 4892' 28 22 12 1 0 15 8 13 18 388 68% 17
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 3 0 0 0 238' 1 1 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 0 0 0 150' 1 1 0 0 0 3 2 1 0 8 62% 1
2019/2020   48 9 0 3 5992' 39 26 9 2 0 60 25 27 35 362 73% 20
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 2 150' 1 0 1 - - - - - - -
Championship Championship Championship Luton Town 45 9 0 3 5752' 37 26 8 2 0 60 25 27 35 362 73% 20
2018/2019   41 8 0 3 4110' 19 14 18 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Luton Town 36 6 0 3 3485' 14 12 18 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 2 0 0 266' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Luton Town 1 90' 1 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Luton Town 2 0 0 0 269' 2 1 0 0 0 - - - - - - -
2017/2018   46 5 0 3 4471' 18 16 23 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Luton Town 2 0 0 0 382' 2 2 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Luton Town 42 5 0 3 3952' 16 14 21 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Luton Town 2 137' 0 0 2 - - - - - - -
2016/2017   20 1 0 1 2081' 14 9 4 1 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Leyton Orient 1 0 0 0 151' 1 1 0 0 0 - - - - - - -
League 1 League 1 League 1 Gillingham 7 0 0 0 749' 4 4 2 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Leyton Orient 1 0 0 0 78' 0 1 0 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Leyton Orient 11 1 0 1 1103' 9 3 2 1 0 - - - - - - -
2015/2016   45 7 0 2 4011' 28 13 8 0 0 - - - - - - -
League 2 League 2 League 2 Yeovil Town 38 6 0 2 3951' 28 13 8 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii Yeovil Town 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Capital One Cup Capital One Cup Capital One Cup Yeovil Town 1 0' 0 0 0 - - - - - - -
Johnstones Paint Trophy Yeovil Town 4 1 0 0 60' 0 0 0 0 0 - - - - - - -
2014/2015   1 2 0 0 71' 0 0 1 0 0 - - - - - - -
Puchar Anglii Puchar Anglii Puchar Anglii AFC Bournemouth 1 71' 0 0 1 - - - - - - -
National League North/South Havant and Waterlooville 2 0 0 ' 0 0 - - - - - - -
2013/2014   11 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -
Championship Championship Championship AFC Bournemouth 2 0' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Aldershot Town 4 0' 0 0 0 - - - - - - -
Conference Premier Conference Premier Conference Premier Welling United 5 1 0 0 180' 2 0 0 0 0 - - - - - - -

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2