Ntsabo vs Cele - porównanie piłkarzy

Share facebook Twitter Google plus Share via Whatsup
Profil zawodnika
3
Defence
South Africa South Africa
Profil zawodnika
30
Defence
South Africa South Africa
Statystyki Ntsabo, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Nedbank RPA Liga Republiki Południowej Afryki
Meczów
Goli
Asyst
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Minut na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Cele, aktualny sezon
Zmień ligę: Wszystkie ligi Puchar Nedbank RPA Liga Republiki Południowej Afryki
Meczów
Goli
Czyste konto
Straconych goli
Średnia ilość straconych goli
Straconych goli co minut:
Rozegranych minut
Dokładnych podań
Strzałów na mecz
Strzałów na gola
Kartek
Rezerwowi
Statystyki Ntsabo
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2024/2025   11 1 0 2 1122' 11 0 3 4 0 7 3 0 11 332 66% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Chippa United 11 1 0 2 1122' 11 0 3 4 0 7 3 0 11 332 66% 0
2023/2024   14 0 0 0 1467' 14 0 3 3 0 8 2 0 18 480 49% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Chippa United 14 0 0 0 1467' 14 0 3 3 0 8 2 0 18 480 49% 0
2022/2023   3 0 0 0 434' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Chippa United 3 0 0 0 434' 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Statystyki Cele
Liga Drużyna M B K A Min 11 Zs Zw ŻK CK S Sc Fz Fp P Pc Sp
2025/2026   11 0 0 0 1036' 11 0 1 1 0 7 1 0 15 569 79% 0
Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Puchar Nedbank RPA Lamontville Golden Arrows 0 0 0 ' 0 0 1 0 0 0 27 96% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 11 0 0 0 1036' 11 0 1 1 0 6 1 0 15 542 79% 0
2024/2025   22 1 0 3 2259' 22 0 4 7 0 14 4 0 38 901 75% 2
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 22 1 0 3 2259' 22 0 4 7 0 14 4 0 38 901 75% 2
2023/2024   13 0 0 2 1341' 13 0 2 2 0 1 0 0 13 622 53% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 13 0 0 2 1341' 13 0 2 2 0 1 0 0 13 622 53% 0
2022/2023   2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0
Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Liga Republiki Południowej Afryki Lamontville Golden Arrows 2 0 0 0 180' 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0% 0

Wybierz piłkarzy do porównania
Wybierz dwóch zadowników do porównania. Sprawdz, który piłkarz ma lepsze statystyki. Prezentujemy bardzo ciekawe staty uwzględniające całą karierę.
1
VS
2